Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 14 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 19 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Xxx
2 245 Maxime de Clercq Handsome Bustique Someren
3 56 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
4 67 Tessa Smits Champ Matterhorn Liessel
5 88 Christel Spitters gramonna vittorio Asten
6 78 Rob van Bussel gibston chellthago z Asten
7 106 Lian Vermeer Gossa Gigolo Van De Padenborre Meterik
8 117 Robin van de Wetering Madou vd bisschop Stakkato Mortel
9 232 Michiel de Ruyter Gussini Parasol - Sevenum
10 1 Pleun van der Vleuten Gerdina Diarado Sint-oedenrode
11 167 Jeroen Jacobs Gothard Eldorado van de Zeshoek Venray HC
12 72 Paul Donkers Happy For pleasure Moergestel
13 111 Ricardo Hartman golo van het nief cicero Venlo
14 61 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
15 7 Veerle Van Laarhoven Gylonie Boss Aarle-rixtel
16 112 Jeroen van Boekel Gavita Zirocco Blue Uden
17 182 Jeanne Heijligers Gersina L Zacharov Asten
18 129 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
19 65 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
20 9 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
21 98 Elisa Brouwers Domino-v Royal Bravour Mierlo
22 188 Kim Sturme Farnarico Zidane Bakel
23 195 Jeroen Marcellis Corsica Z clinton Vredepeel
24 207 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
25 114 Niels van Tilburg Grapjas Zirocco Blue Schaijk
26 210 Elke Geraedts Chicago Z JKH Trucks Commanchi Baexem
27 212 Elisabeth Aspen Hot Chocolate HX Applaus Meterik
28 229 Arno Zoetekouw Esprit Carthino Z Leur
29 202 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
30 95 Theo Wagemans Gruppi W Quality Time Beers
31 135 Noor Leesberg Coupe de Lady Coupe de Coeur Erp Nb
32 250 Ellis Gortz Enya Larino Baarlo
33 136 Joost Leesberg FelicitaS Numero Uno Erp Nb
34 233 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
35 23 Hilde Van Ansem Gucci Boss Milheeze
36 79 Rob van Bussel Imna Mosa Spartacus Asten
37 274 twan bardoel Jumpingstar Startrek Mariahout
38 73 Paul Donkers Genua B Wizzerd Moergestel
39 10 Lotte van den Broek Glyn Cazall Lierop
40 138 Lisanne van de Pasch Harrant Warrant Helmond
41 203 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest Panningen
42 75 Lonneke Berkvens Hunter Colandro Ommel
43 246 rachelle hanemaaijer Happy Days Eldorado van de Zeshoek Someren
44 247 Maxime de Clercq Pompadour Action Breaker Someren
45 280 Renske Kroeze Crystal Z Crown Z Helvoirt
46 291 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
47 302 Thijs Derks HERMA Toulon Zeeland
48 273 Eva Ollula Gotcha nn Sevenum
49 190 Kim Sturme Gallardo Cancara Bakel
50 262 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
51 168 Jeroen Jacobs Guus Colombo Venray HC
52 178 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
53 264 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
54 305 Johan Klein Zieverink HARTACUS Spartacus Lierop
55 312 Patrick Boeren Black Spartacus Schijndel
56 316 Dennis Evertse Larinha Larimar Ospel
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67 275 Eva Ollula Hey you Tyson Sevenum
68 11 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
69 100 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Lieshout
70 234 Michiel de Ruyter Femera Arezzo Sevenum
71
72 306 Johan Klein Zieverink Holy Gold Fortuna Berlin Lierop
73 303 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
74 293 Lobke Voet Dinetty Verdi Volkel
75 254 Chiara Palmi Zynedi Loma - Blitterswijck
76 219 Oda Charlotte Lyngvar Bonita vh Keizershof Z Bustique Baarlo
77 213 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
78 211 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
79 189 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
80 8 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
81 115 Niels van Tilburg Ganoso Canoso Schaijk
82 181 Megan Burhenne Alquin Stm Guidam Venlo
83 179 Anne Ebisch Fabiano Warrant Neerkant
84 170 Simone Wiggers Ferara H Ulano H Rosmalen
85 93 Jens van Giersbergen Levisto Spartacus Best
86 80 Rob van Bussel Iris Asrael Asten
87 37 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
88 39 Nadine Koks Perik Corland Ravels
89 161 Rian Smits Gucci Ultimo Ommel
90 271 Lisanne van de Pasch Gin Gin PhinPhin Helmond
91 147 Anique Timmermans Calandro Caleandro Schijndel
92 134 Rik van de Kruys calvacas Z calvados Z Weert
93 68 Jolanda Visser Hatsikidee Zirocco blue Heeze
94 57 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
95 44 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-rixtel
96 43 Lianne Verbakel Follow me nn Aarle-rixtel
97 28 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoven
98 2 Jorn Verbakel Hilton S Inshallah de muze Lieshout
99 99 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor Helenaveen
100 156 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek En Donk