Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 5 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 55.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 35.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 22 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
2 35 Jack Ansems Furia Ustinov Sint-oedenrode
3 17 Gabriel Coumans Capone Cashandcarry Deurne
4 102 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi Ysselsteyn (lb)
5 107 Frank van Helmond Huerby Namelus Ommel
6 111 Marlie van de Wetering gigante ultimo Heesch
7 112 Jens van der Meer Bonair nn Tilburg
8 145 Ellen Beckers - van Bussel Gotique Zacharov Roggel
9 153 Frits Martens Hooligan n Edorado van de zeshoek Deurne HC
10 11 Niels van Tilburg Grapjas Zirocco Blue Schaijk
11 82 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
12 172 Jeroen Jacobs Gothard Eldorado van de Zeshoek Venray HC
13 186 Aisha Van Sprang gigi london times Asten HC
14 179 Paul Donkers Genua B Wizzerd Moergestel HC
15 9 Katharina Held El Chico 65 El Bundy Willich
16 52 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
17 21 Nadja 1 Mueller Lempicka Levisto Uedem
18 58 Benthe Smits Diabel Diabeau Well
19 92 Luuk Nelissen Royal Lourdes Z Laristinus Thorn
20 187 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
21
22
23 146 Marc Beckers Doretta SR Zirocco Blue Roggel
24 36 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Sint-oedenrode
25 29 Jo Sturgess Grace Spartacus Gemonde
26 182 Marieke van de Weideven Diede Rascin Nijnsel
27 158 Katarina Bork Torino Cosmeo Venlo
28
29 157 Katarina Bork Torino Cosmeo Venlo
30 108 Frank van Helmond Hummer Namelus Ommel
31 113 Jens van der Meer Algarve Andiamo Tilburg
32 171 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
33
34 16 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
35 103 Roald van Lankveld Gringo Candoletto Ysselsteyn (lb)
36
37
38
39
40 66 Robert Janssen Elaunay Unaniem Wanssum
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60 12 Niels van Tilburg Ganoso Canoso Schaijk
61
62
63
64
65 30 Jo Sturgess Cibeau Verdi Gemonde HC
66 49 Lonneke Berkvens Hunter Colandro Ommel
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80 88 Anouk Vermeulen Gwendolien Ustinov Handel
81 23 Inga Mol Whasup M Tolano vh Riethof Den Bosch
82 48 Simone Wiggers Ferara H Ulano H Rosmalen
83
84
85
86
87
88
89
90 106 Ricardo Hartman golo van het nief cicero Venlo
91
92
93
94 93 Luuk Nelissen Royal Elena Numero Uno Thorn
95
96 188 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
97 156 Ivana Meurs Ginchinbreaker CHIN CHIN Heerlen
98 173 Jeroen Jacobs Guus Colombo Venray HC
99
100 59 Benthe Smits Edelweis Carambole Well