Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 5 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 45.-
2e prijs: € 35.-
3e prijs: € 25.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 3 Ilene Hattink Firginity Tangelo Van De Zuuthoeve Overasselt
2 84 Marleen Marsch Go for the money HW Back gammon Arnhem
3 6 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putte Breugel HC
4 100 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno Ysselsteyn (lb) HC
5 26 Connie Sturgess Ice Age Starpower Gemonde HC
6 47 Nadine Hintzen Comet Conteur Velden HC
7 115 Anne van Liempd Carribean Z Chellthago Z Sint-oedenrode
8 170 Job van Schipstal Caramba Vingino Sint Hubert
9 69 Judith Maas Herma Ukato Oisterwijk
10 80 Jan Albers Be My Friend Numero Uno Langenboom HC
11 167 Enrique Borbolla Ilordina Clarimo Swolgen HC
12 168 Michael Kocher Butterfly Bennington Swolgen HC
13 177 Paul Donkers Happy For pleasure Moergestel HC
14 185 Aisha Van Sprang Don't Ask - Asten
15 8 Katharina Held El Chico 65 El Bundy Willich
16
17
18
19 19 Elena 1 Müller Gilithya Carlos Uedem
20 20 Nadja 1 Mueller Lempicka Levisto Uedem
21 143 Marc Beckers Selena Z Spartacus Roggel HC
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33 7 Mandy Jansen Igmar S Lux Breugel HC
34 118 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W Sprang-capelle
35 67 Simone Smedts Vomium Osmium Kronenberg
36 127 Jeanne Heijligers Ilevisto Levisto Asten HC
37
38
39
40 178 Mohamad Alhayek Harry Verdi Moergestel HC
41
42
43
44
45
46
47
48
49 55 Anke Hamacher ComeOn Comanche Z Limbricht
50 34 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Sint-oedenrode
51 42 Paul van Wylick Harrie's Girl Carano Velden
52 81 Jan Albers Energy Contador Langenboom HC
53 87 Judith Schippers Abke Abke Best
54 144 Ellen Beckers - van Bussel Hakuna Matata Canabis Z Roggel
55 105 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Someren
56 152 Milan Martens Boris van de Koekoek Sun Light van de Zuuthoeve Deurne
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80 27 Connie Sturgess Stuart Z Spartacus Gemonde
81 28 Jo Sturgess Cratina Z Calvino Z Gemonde HC
82
83
84
85 181 Bobbie Maijoor Gerona Triomphe de muze Uden
86 13 Renee Zomers Quality jr Quality Zeeland
87 174 Megan Burhenne Alquin Stm Guidam Venlo
88 169 Michael Kocher Vagebond - Swolgen HC
89 151 Ramzi Martens Boris van de Koekoek Sunlicht van de zuuthoeve Deurne
90 150 Frits Martens Hooligan n Edorado van de zeshoek Deurne
91 149 Feike Linders Toy Story Diarado Nieuw-bergen
92 104 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren
93 101 Roald van Lankveld Mylady Mylord Carthago Ysselsteyn (lb) HC
94 53 Kitty van Deurzen Ceduna Quintero Elsendorp HC
95
96 57 Benthe Smits G-Star Padinus Well
97 91 Ingrid Willems Dubai Z D`avo`s Ducarlos Merselo
98 90 Finn Boerekamp Gucci Chellthago Z Someren
99 43 Paul van Wylick Gracia Zirocco Blue Velden
100 33 Jack Ansems Furia Ustinov Sint-oedenrode