Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.00
Datum: 7 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 45 Sanna Olsson Hacienda ducaet massimo Grubbenvorst
2 48 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
3 67 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
4 89 Rob Heyligers G-Star Namelus R Asten
5 103 Robin van de Wetering Eldorado nn De
6 104 Robin van de Wetering Honey Duc Houston De Mortel
7 111 Miranda Harrington Freule Verdi Ospel
8
9 166 Edmondo Carbone Cloud over Berlin Eurocommerce Berlin Uedem
10 169 Arnold Boerekamps Gradini Diarado Asten
11 14 Emma Weber Fa?si P Indoctro Boekel
12 194 Kim Sturme Ego Zidane
13 199 Pieter van Wiechen Newton N.aldato
14
15 19 Annabelle Poels Uroki Iroko Oeffelt
16 200 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-rixtel
17 119 Myrna de Ridder Barbos S Cartano Nuenen
18 81 Paul van Wylick Brooklyn Berlin Velden
19 49 Johan Bergs Gregita Vittorio Grubbenvorst
20 46 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko 3 Grubbenvorst
21 16 Elke Slaats Emerson Tangelo van de Zuuthoeve Asten-heusden
22 28 Jan Albers For Fendi For pleaser Langenboom
23 35 Micky v.d. Oetelaar Giovanni s Up To Date Veghel
24 36 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z Veghel
25 37 Micky v.d. Oetelaar Gideal de Cantate Ideal de la Loge Veghel
26 68 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro Helmond
27 195 Kim Sturme Fontana Tangelo vd Zuuthoeve
28 202 Cindy van de Werf Fritske Chaco Blue Hapert
29 90 Rob Heyligers Dairo Wittinger VDL Asten
30 204 Robin van de Wetering Cristal Utopia Z Calvino Z De Mortel
31 213 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo
32 215 Asli Gulec Flower II Onbekend Baarlo
33
34 157 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
35 170 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
36 217 Eylu Karaduman Delithius Zidane Baarlo
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47 112 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel
48 117 Amy Collinson Capello G Collin L Ospel
49 77 Nadine Hintzen Fameuze Namelus R Velden
50 69 Lisanne van de Pasch Fuerte Chico Vleut Helmond
51
52
53
54
55 51 Sanna Olsson For ever Grubbenvorst
56 52 Johan Bergs Cathy de poteau Z Carthiino Grubbenvorst
57
58
59
60
61
62 171 Arnold Boerekamps Coco Quicksilver Asten
63
64
65 156 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
66
67
68
69
70
71
72
73
74 167 Edmondo Carbone Fabregas Cassini Uedem
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85 223 Roald van Lankveld Fejanta Arizona Ysselsteyn (lb)
86 218 Marten Gunnarsson Filini - Baarlo
87 216 Asli Gulec Electric Onbekend Baarlo
88 214 Zeta Founta Risle de Grez Grenat de Grez Baarlo
89 201 Cindy van de Werf Fiji Lexicon Hapert
90 192 Terry van de Wetering Felledame London De Mortel
91 155 John Steeghs Finesse Canturano Meterik
92 150 Maikel van Mierlo othello ogano sitte Koningslust
93 120 Elke van de Broek Tin Tin Triomphe De Muze Zeeland
94 118 Myrna de Ridder Eureka S Vigo D'arsouilles Nuenen
95 113 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago Ospel
96 91 Rob Heyligers Espoir Epilot Asten
97 50 Johan Bergs Gouvernante Ultimo Grubbenvorst
98 47 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst
99 31 Quirine Verhagen Dior V Tangelo vd Zuuthoeve Zeeland
100 30 Mark Zegers Divine Tangelo vd Zuuthoeve Zeeland