Rubriek 16: Klasse Z (1.30m)/ZZ(1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 5 februari 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 305 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Z Sprundel HC
2 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak Z koningslust
3 Patrick Sandner Paltano Pay Cash Z Meerbusch
4 297 Ellis Pex Charlie Claerway Z St-joost
5 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Z Venray
6 Alisa Danilova Dalah Whitesnake Z Asten
7 302 Edmondo Carbone Cloud over Berlin Eurocommerce Berlin Z Uedem
8 martin sterzenbach contagobet contago Z dorsten
9 282 Belinda de Graaf Nuts-Specials Ecantos - Z
10 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Z Sprundel
11 Matheus Correa Arisma nn Z Gruitrode
12 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno Z YSSELSTEYN (LB)
13 255 Peer Zielke Linius - Z
14 Stefanie Saperstein Devito Clarimo Z Ommel
15 Tim Lips Concrex Bayro Casantos Z BREDA
16 Tristan Marchal Aranca Mermus R Z nederweert
17 Kim Hendriks Tino Caretino Z Waalre
18 Philipp Siegel Chacco Grande Chacco Blue Z Köln
19 Martina Riedl Gino Gingerino Z Essen
20 158 Heinz Roevenich Couleur - Z
21 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Z Rijsbergen
22 Katja Stegemann La Luna S 3 Loccorotondo Z Schermbeck
23
24 Antonia Ercken Falitha Sheila Zambesi TN Z Herten
25 Antonio Mendes Frodo Canturano Z heeze
26 Whitney Stinges Colande Indoctro Z Reuver
27 271 Thorsten Nienhaus Quanta Costa Quintus CZ Z Uedem
28 Maikel van Mierlo First Baltic Baltic VDL Z koningslust
29 Patrick Sandner Perle Cardino Z Meerbusch
30 Rodrigo Morgado Gonda - Z Venray
31 Ellis Pex Capone Casado Z St-Joost
32 141 martin sterzenbach fit quidam de revel Z Dorsten
33 Philip McGuane Judas vd Donkhoeve Ugano Z Kessel
34 Nils Altenbernd Pina Colada Z Bochum
35 Caroline Hölzer Diva B nn Z Brühl
36 Alisa Danilova Desert Storm Clinton Z Asten
37 303 Edmondo Carbone It's Showtime Emilion Z Uedem
38 265 Matt Clayton Honeylands Dancer - Z
39 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Z Sprundel
40 Matheus Correa VIP des Majuros Iolisco de Quinhon Z Gruitrode
41 Roald van Lankveld Fianta Arizona Z YSSELSTEYN (LB)
42
43 Stefanie Saperstein Kalinka Mr. Blue Z Ommel
44 Jasper Oomen Betouchable Untouchable Z Oirschot
45 Leon Kuypers evita mr blue Z breda
46
47 Tim Lips Farona NN Z BREDA
48 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Z nederweert
49 Maikel van Mierlo Follow up Andiamo Z koningslust
50 157 Heinz Roevenich Talent de Carneville - Z
51 Patrick Sandner Quastro Queno Z Meerbusch
52 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Z Venray
53 289 Antonia Ercken Dela 12 Deauville van T&L Z Herten
54 273 martin sterzenbach Balou - Z Dorsten
55 Jan Maly Ozzy -- Z Maasbree
56 Ellis Pex Evita Numero uno Z St-Joost
57
58 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel ZZ Venray
59 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago ZZ YSSELSTEYN (LB)
60 Philip McGuane Judas vd Donkhoeve Ugano ZZ Kessel
61 266 Matt Clayton Argenteggle Poltarf - ZZ
62 Patrick Sandner Godiva ZZ Meerbusch
63 Dirk Jerke Firefly Ferragamo ZZ Essen
64 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve ZZ Asten
65 Rodrigo Morgado Estoril Calvaro ZZ Venray
66 313 Patrick Sandner Quastro Queno ZZ Meerbusch HC