Rubriek 14: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 5 februari 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Angelina Rothe Scyrenbeke Sapros Mülheim an der Ruhr
2 Ann-Christin Stieve Charming Lilly 2 Coronas Heiligenhaus
3 Beatrice van der Velden Pfeffer K Califax Gelsenkirchen
4 309 Bianca Carbone Clip my Jonny Cristallo II Uedem
5 Daniel Rohmann La Fee Lord Lancer Gelsenkirchen
6 296 Paul Ercken Risoto des Champs - Herten
7 Daniela Pesch Berry Barista Belissimo M Nordrhein-Westfalen
8 Deborah Kronhöfer Challenge Accepted - Essen
9 Eve Olschowka Cachano Capo Hünxe
10 Gina Katharina Priss Mon Cheri W.H. Mount Etna xx Essen
11 290 Greta Galus Andante / Witten
12 Inga Galus Cobi C Trenton z Witten
13 Sophie Hendriks Zubarde E Marlon Uden
14 Lisa Schwarte Chiara Go Cornado Bochum
15 Hannah Berger Cornell BE Viersen
16 Jasmin Hage Little Lanero Lanero NRW Essen
17 Luisa Sophie Merkentrup Rock Baby Jane Rock Forever NRW Menden
18 michael stemmer baldino balou du rouet hilden
19 256 Peer Zielke Cocoloco -
20 Rainer Peter Capt'n blue - Waltrop
21 Hennie Driessen Anntje Selfkant
22 Nils Altenbernd Chica - Bochum
23 Yindee van Wanrooij Gigi-Carmen Bacardi VDL Moergestel
24 Leon Kuypers Go Go Blue x breda
25 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno ----
26 Joyce van de Kuilen Double O Seven NN BREDA
27 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria Hoop
28 131 Sabrina Gabriel Bacardi Sun Blackstone
29 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Waalre
30 246 Morten Djupvik Vilbergs Corvette Cornet Obelensky Gilze
31 Alexander Frijters Dollydot Cincinnatti Retie
32 Ann-Christin Stieve Quinto de Revel Quinnus Heiligenhaus
33 259 Marc Baudach Can do it -
34 Fabiano Casteleijn Espri Tangelo van de Zuuthoeve Zeeland
35 140 martin sterzenbach Ferrari - Dorsten
36 295 Daniel Rohmann Stakkalu Stakkato Gelsenkirchen
37 Kai Janssen Celano Celestial Dinslaken
38 Sebastian Waldhausen Pampiago Phönix Mönchengladbach
39 Sabrina Rieskamp Francisco Dream Fiderstep Hünxe
40 154 Heinz Roevenich Bronco -
41 89 Rowan Meijs Fhykarla -
42 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
43 Marlene Sträter Ponticello M Pontecini Dortmund
44 Joyce van de Kuilen Garinka NN BREDA
45 Jasper Oomen Eyecatcher Contador Oirschot
46 Daniela Pesch Ladybird Lord Luis Nordrhein-Westfalen
47 Lisa Schwarte Curtis 75 Cantoblanco Bochum
48 Hannah Berger Checker BE Cantoblanco Viersen
49 Tim Lips Tobruk -- BREDA
50 268 Peer Zielke Damine -
51 278 Belinda de Graaf Nuts-Special Scambel -
52 Roald van Lankveld Fejanta Arizona YSSELSTEYN (LB)
53 Hennie Driessen Coleur - Selfkant
54 Ellis Pex Gitte Zirocco blue St-Joost
55 Philip McGuane Belle du Courtil Kannan Kessel
56 Dirk Jerke For Trouble For Complete Essen
57 241 Maria Jörgensen Engs Disko Bay Bessemeinds Casino Gilze
58 Leon Kuypers Halina Gold Andiamo breda
59 Tristan Marchal Filippe Berlin nederweert
60 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
61 244 Morten Djupvik Greace H Numero One Gilze
62 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
63 martin sterzenbach Coco - dorsten
64 Luisa Sophie Merkentrup Chardonay 5 Co-pilot Menden
65 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
66 Katharina Bagschik Contano 11 Continus Grannus Haltern am See
67 Alisa Danilova Cacharel Coperphild Asten
68 Ann-Christin Stieve Chyrate Charilan Heiligenhaus
69 Daniel Rohmann Chora - Gelsenkirchen
70 267 Isabel Ledin Quiiny -
71 Silke van Boxtel Fernando Pierrot Boekel
72 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
73 258 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
74 306 Heinz Roevenich Brigitte -
75 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento ----
76 318 Joyce van de Kuilen Garinka NN Breda HC
77 Luc Willemsen Palinde Z Pablo Van Berkenbroek Maria Hoop
78 130 Sabrina Gabriel Chrizzy Bizzy Check in
79 Anna Frederking Chili Pepper Tangelo van de Zuuthoeve Beneden Leeuwen
80 Caroline Hölzer Contago's Carrera Contago Brühl
81 Hennie Driessen Cormelita Cormint Selfkant
82 martin sterzenbach Catch me - dorsten
83 Roald van Lankveld Gringo Candoletto YSSELSTEYN (LB)
84 Ellis Pex Haldette ustinov St-Joost
85 Philip McGuane Billy Windsor Billy um Bongo Kessel
86 Dirk Jerke Santorino R Satisfaction Essen
87 Leon Kuypers Hannah Gold nabab de reve breda
88 290 Greta Galus Andante / Witten HC
89 308 Inga Galus Cobi C Trenton z Witten HC
90 310 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno ---- HC
91 316 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree HC
92 317 Maria Jörgensen Engs Disko Bay Bessemeinds Casino Gilze HC
93 315 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento ---- HC
94 319 Eve Olschowka Cachano Capo Hünxe HC