Rubriek 13: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 februari 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Ann-Christin Stieve Casino Gold Casino Berlin Heiligenhaus
2 Caroline Hölzer Angelina - Brühl
3 Daniel Rohmann Lady Gaga R Light on Gelsenkirchen
4
5 Hennie Driessen Conny Selfkant
6 Bianca Carbone Lucky Contero Lucky Boy Uedem HC
7 Duccio Dominici Hannement E Spartacus Moergestel
8 Frans Burgers Halla Emerald Moergestel HC
9 135 Jan Ahrens Cashman Blue Hors Cavan Essen
10 Marcel Hecker Calida 89 - Oberhausen
11 Thijs Linders Demand Z Davo's Ducarlos Baexem
12 Caroline Hölzer Vola Capitano nn Brühl
13 Linda Große-Oetringhaus Landliebe PK Los Angeles Witten
14 Jan Maly See You Soon Z Shouppydam Des Horts Maasbree
15 Pia Große-Oetringhaus Chaccord Chacco Blue Witten
16 Anne Cznotka Bynamic's catch me Corona Coronas Recklinghausen
17 Bastiaan Oomen Calino Z Calido I Oirschot
18 Wouter Enzerink Zabrina Calvados asten-heusden
19 286 Angelique Dohms Handsome Boy GS Eldorado vd Zeshoek Beesel
20 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
21 6 Cézanne Hekkert Fabelle Tiere PS Diabeau Heerlen
22 Petra Bouwmans Hanky Panky Mr.Blue griendtsveen
23 Ruud Houben Elvina Ustinov Roggel
24 Saskia Drissen Verona Maasbree
25 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Overpelt
26 Freek Vestjens Zoe Zingaro NN Sevenum
27 Rick Van den Kerkhof Durette Z D'avo's du carlos Koningslust HC
28 Eve Olschowka Fevita Classe Hünxe
29 Niels de Louw Heukelom inschallah de muze Boekel
30 Martin Obermeier Emsfee Cornus Marl
31 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
32 257 Peer Zielke Damine -
33 Liz Theelen Golddermie Corneille Haelen
34 Kimberly Loos Minerva AEG president beek en donk
35 Rainer Peter Laskano M Los Angeles Waltrop
36 Hennie Driessen Heathrow HX Ustinov Selfkant
37 Marco Jaspers Helena Cantos Swalmen
38 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
39 Frans Burgers Hangover Action Breaker Moergestel HC
40 Ron Theelen condor commander Beringe
41 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
42 29 Sabrina Gabriel Chrizzy Bizzy Check in
43 martin sterzenbach Catch me - dorsten
44 Matilda Kulkas Belle Blue Zirocco Blue Niederkruchten
45 Nadine Hesterwerth Widjojo Cavalier Reken
46 Linda Große-Oetringhaus Viola S Vulkano Witten
47 Pia Große-Oetringhaus Petit Coeur Perigueux Witten
48 Dirk Jerke Carambow - Essen
49 Paul Ercken Risoto des Champs - Herten
50 Peggy Nillesen Gradarina Vleut Sevenum
51 Joany van de Griendt Mivina Wellington Reuver
52
53 Whitney Stinges Inieke Indoctro Reuver
54 Chelsey Roks Bubbles -- Valkenburg a/d geul
55 Vienna Spigt Zynedi Loma Kigali Blitterswijck
56 285 Leon Kuypers Higo Action Breaker Breda
57 Hannah Berger Checker BE Cantoblanco Viersen
58 Leon Kuypers Higo Action Breaker breda HC
59 Britt Paesen Caliber Z Concordance Overpelt
60 Hans van Melick Furano canturano Neer
61 Eve Olschowka Solero Sandopan Hünxe
62 Phil Theelen Kibidou Topas Haelen
63 3 Yorick van Hees Fostara Azteka Veghel
64 Rainer Peter Camilla M Cornet Obolensky Waltrop
65 martin sterzenbach Coco - dorsten
66 Elke Jaspers Hera Namelus Swalmen
67 Hennie Driessen Napoli Z Nabab de Reve Selfkant
68
69
70 Jan Maly Ha LiberaS Spatacus Maasbree
71 Ann-Christin Stieve Quinto de Revel Quinnus Heiligenhaus
72 Olga Charnyshova Melisima Mylord Cartago ----
73 Sophie Hendriks Zubarde E Marlon Uden
74 Yindee van Wanrooij Gigi-Carmen Bacardi VDL Moergestel HC
75 Matilda Kulkas Grand Coeur Ugano Sitte Niederkruchten
76 Nadine Hesterwerth Qualifying 5 Quality Reken
77 Dirk Jerke Looping Lui La Calido Essen
78 Monique Dickmann Lancasto Lord Z Wesel
79 michael stemmer baldino balou du rouet hilden
80 Luisa Sophie Merkentrup Rock Baby Jane Rock Forever NRW Menden
81 Marlene Sträter Ponticello M Pontecini Dortmund
82 Lisa Schwarte Chiara Go Cornado Bochum
83 Jasmin Hage Little Lanero Lanero NRW Essen
84 284 Leon Kuypers Flamant nn Breda
85 Janine Mader Chora - Gelsenkirchen
86 292 Emma Albaladejo Keyflow nn Breda
87 Evelien Hamers Herby Zirocco Blue Breda HC
88 Hannah Berger Cornell BE Viersen
89 Inga Galus Cobi C Trenton z Witten
90 290 Greta Galus Andante / Witten
91 Gina Katharina Priss Mon Cheri W.H. Mount Etna xx Essen
92 Eve Olschowka Cachano Capo Hünxe
93 Deborah Kronhöfer Challenge Accepted - Essen
94 Daniela Pesch Berry Barista Belissimo M Nordrhein-Westfalen
95 Bianca Carbone Clip my Jonny Cristallo II Uedem HC
96 260 Marc Baudach Conluto - Witten
97 Rainer Peter Capt'n blue - Waltrop
98 Beatrice van der Velden Pfeffer K Califax Gelsenkirchen
99 Hennie Driessen Tuur Z Tyson Selfkant
100 Angelina Rothe Scyrenbeke Sapros Mülheim an der Ruhr
101 Nils Altenbernd Chica - Bochum
102 Jan Maly Nirvana SR Nabab de Reve Maasbree
103 Daniel Rohmann La Fee Lord Lancer Gelsenkirchen
104 Dirk Jerke Luzie A La Calido Essen
105 Ann-Christin Stieve Charming Lilly 2 Coronas Heiligenhaus
106 293 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
107 300 Monique Dickmann Lancasto Lord Z Wesel HC
108 304 Rick Van den Kerkhof Durette Z D'avo's du carlos Koningslust HC