Rubriek 9: Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 4 februari 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint-Oedenrode
2
3 71 Luc Steeghs Fiola Bustique
4 Sanna Olsson Goya Arezzo grubbenvorst
5 Sven Roze Corsari vd Helle Comme il faut Sevenum
6 12 Angela van de Boom Lavina Lavito Ospel
7 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Carthago Tegelen
8 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
9 174 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
10 88 Isabel Ledin Quiiny -
11 Juergen Birckenstaedt Power Lady Hors la loi aachen
12 Morten Djupvik Greace H Numero One Gilze
13 Maria Jörgensen Emmanuel - Gilze
14 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
15 20 Pieter Keunen Earthboy Retto Carret
16 41 Viktor Daem Dreamboy -
17 Bastian Kuckartz Babette SD Balous Bellini Essen
18 Kilian Abels Clicket Coriando Elsdorf
19 Boaz Rich Expatero Zapatero vdl Liessel
20 Can Oskay Celina Crawford Ottersum
21 Mirjan Horyon Fame Arizona Meijel
22 70 Luc Steeghs Flash Blue Mr. Blue
23 Zeta Founta Costina Cassini I BAARLO LB
24 Stefanie Saperstein Goedhart Quasimodo van de Molendreef Ommel
25 Monique van den Broek Danielle van de Helle nn Sevenum
26 Vera Kranen Felix Cicero Z van Paemel Driel
27 206 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fuji Ustinov Sint-oedenrode
28 204 Takasi Utsonomiya Ganyion -
29 205 Yuya Ninomiya Delona nn
30 203 Takasi Utsonomiya Dadorijke -
31 marc boes alida 88 cassiano korschenbroich
32 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
33 colin savaria easy verdi elmpt
34 138 Jaime Guerra flower numero uno
35 Sanna Olsson For ever grubbenvorst
36 bruno Vermeire Ifra vd eik Toulon Retie
37 Carina Baudach Savana de la Mar Sam R Witten
38 Sven Roze Faranta Berlin Sevenum
39 226 marc boes cashtime cashomaker Korschenbroich HC
40 175 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
41 John Steeghs Gracefully van Gogh Meterik
42 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos Ysselsteyn
43 196 Martine van den Eynden Crystal Clear Cancara Lepelstraat
44 Morten Djupvik Jordan Z Air Jordan Gilze
45 Natalie Destree Kradepohl Easy Kolibra Mo Espatako Titz
46 Lars Kersten Umonia Rupert r egchel
47 Wiljan Laarakkers Bart Quantum Ottersum
48 22 Pieter Keunen Elena Arezzo VDL
49 Niels Tacken Bernadine - Meterik
50
51 Rob Heyligers G-Star Namelus R asten
52 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
53 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Sint-Oedenrode
54 Thijs Derks Froukje Lucky boy Zeeland
55 40 Viktor Daem Enjoy Viceroy T.
56 Bastian Kuckartz L'Arcberry de Dim Z L Arc de Triomphe Essen
57 Ines Van den Bosch Ecoline nn Lommel
58 Olivier van der Vaart Gigi Saffier Terheijden
59 marc boes cashtime cashomaker korschenbroich
60 Zeta Founta Illusion Careful BAARLO LB
61 Monique van den Broek Quistallo van de Helle Quaid Sevenum
62 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II someren
63
64 Maja Primdahl Quilana Onbekend Ysselsteyn
65 Kim Bluemink Puccini Padinus Dilsen-stokkem
66 Sanna Olsson Houston van het scheefkasteel Darco grubbenvorst
67 Theo Kröning Bijou 375 Balou du Rouet Grevenbroich
68 201 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
69 Juul Prinssen Flay over Bustique Uden
70 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
71 72 Mauricio Ruiz Arobase du Champ - Maaseik
72 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
73 Lisanne Verdonk my big fellow - oudenbosch
74 Thiago Ribas da Costa Casanova nn Ysselsteyn
75 Lara Hamacher Purple Haze 3 Pilgrims Son Düren
76 Morten Djupvik Vilbergs Corvette Cornet Obelensky Gilze
77 Natalie Destree Kradepohl California Cassini II Titz
78 Lars Kersten kaddee van de knuffel cassini ii egchel
79 Patrick Alkema VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
80 176 Megan Laseur eriana eldorado Soest
81 21 Pieter Keunen Footlose HX Bustique
82 176 Megan Laseur eriana eldorado Soest HC
83 Madeleine Pahl Neugschwent's Lord in the Air Lord Pezi Jülich
84 Julia Gorski Vinci D'Arsouilles Z - Castrop-Rauxel
85 101 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof
86 102 Aniek Poels Caxris Do Sul Cartogran
87 Rob Heyligers Espoir Epilot asten
88 Michael Beckmann Clemens K Comme il faut Recklinghhausen HC
89 Joey Alberti Ecurano Canturano millebroek
90 Teddy van de Rijt Faradette S Calato Nuenen
91 58 Max van de Rijt Choco White
92 Sarah Duggan Gerdy v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
93 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Ottersum
94 Andrea Beermann Abrakadabra M Arpeggio Lünen
95 32 Viktor Daem Quinoa -
96 Kim Bluemink Calimero Canadian River Dilsen-stokkem
97 Bastian Kuckartz Lewis van de Kampel Cabrio van de Heffink Essen
98 Olivier van der Vaart Gaiyento corland Terheijden
99 Hubertus Dieckmann Calimera - Kirchhellen
100 121 Maja Primdahl Chanel - Ysselsteyn
101 118 Mathijs van Asten Leconcorde - Ysselsteyn
102 Sanna Olsson Kahlua ducaet Arko 3 grubbenvorst
103 Ines Van den Bosch Infinity van de Heffinck nn Lommel
104 Yves Winkelmolen Gasolina Castelino vd Helle Son en Breugel
105 Lisanne Verdonk Carmela Z Candrillo oudenbosch
106 Michael Beckmann Cokito Corrado Recklinghhausen HC
107 Thiago Ribas da Costa Ganeffa vh Hazelarenhoekje Argentinus Ysselsteyn
108 Theo Kröning Camelott 6 Clinton Grevenbroich
109 Philipp Siegel Chacco Grande Chacco Blue Köln
110 Nick Haschert Comic - Witten
111 Natalie Destree Kradepohl Undercover 18 Uccello Titz
112 23 Pieter Keunen Grafity DK Z Grafity vd Bisschop
113 207 Madeleine Pahl Why so hot Wandor v.d.Mispelaere Jülich
114 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve egchel
115 Megan Laseur especially for you Calvaro 6 soest HC
116 Hubertus Dieckmann Cro Candillo Kirchhellen
117 Lara Hamacher Quibelle 8 Quo Vados I Düren
118 Kristof Cleeren Comme ca Darco Herk de stad
119 103 Aniek Poels Evie -
120
121 Joey Alberti Cornette WZ millebroek
122 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard HC
123 christian slawinski Casara - Kerpen
124 Roy Rutten Everton Ustinov heythuysen
125 Anne Zilgens Alanti Acodetto Baesweiler
126 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
127 Maja Moeltgen Cornetto Cornet obolensky Mülheim an der ruhr
128 Hubertus Dieckmann Lui D - Kirchhellen
129 188 Zeta Founta Chaplin Viente Uno Baarlo Lb
130 224 Andres Quintero Primor mzh Pekín
131 138 Jaime Guerra flower numero uno HC
132 227 Morten Djupvik Vilbergs Corvette Cornet Obelensky Gilze
133 228 Roy Rutten Everton Ustinov Heythuysen HC