Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 4 februari 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
2 Carina Baudach Nascari Nabab de Reve Witten
3 Rob Heyligers Epo Douglas asten
4 Zoe Nix Contina V Contago Erkelenz
5 237 Michael Beckmann Candorra R Cathanos Recklinghhausen
6 9 Raphaela Gosmann Excalibur K Carthino Z Bottrop
7 11 Michaela Horstmann Aratos Alabaster Marl
8 Lynn Vollmert Claire 163 Cassilano Krefeld
9 Micky v.d. Oetelaar G.Voice Ustinov veghel
10 52 Zeta Founta Barnadown Ricky NN Baarlo Lb
11 Laura Pattberg Cassius Cornadoson Cornado I Mettmann
12
13 Hannah Switlick Chiara Cador Dinslaken
14 38 Viktor Daem He's got the look -
15 Frederike Windmüller Carouge 8 Carinue Waltrop
16 Erik Ickenroth Hofman Namelus Beesel
17 Anna Weber Empire El Bundy Frechen
18 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
19 dorien christiaens El Della Gaccia x Herk de stad
20 Rebecca Lindeblad Lovely Lady maaseik
21 Danny Willems Houdini Inshallah de Muze Oosteind
22 112 Sanna Olsson Havanna Cantos Grubbenvorst
23 Joey Alberti gucci Go Chique Whitesnake millebroek
24 Hubertus Dieckmann La Calida - Kirchhellen
25 Wiljan Laarakkers Eva Zelote VDL Ottersum
26 colin savaria freak numero uno elmpt
27 Yves Awouters givenchi zirocco blue opglabbeek
28 Rob Heyligers Himalya Spartacus asten
29 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
30 Rob Deenen Great Times Londontimes Ledeacker
31 Melissa Verhoeven Hulk nn Son en Breugel
32 Yves Winkelmolen Hadassah Bugatti VDL Son en Breugel
33 Joseph Rothstein Dielce Rose Z Dynamo meijel
34 235 Marielle Friesen La Bon - Ommel
35 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten
36 Jörn Warner Carouge Completto Düsseldorf
37 185 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten HC
38 Caroline Manders Double Joy Balou du rouet Valkenswaard
39 238 Michael Beckmann Clemens K Comme il faut Recklinghhausen
40 Sarah Duggan Hero Blue v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
41 Kim Rothengatter VDL Groep Frederique Hoogeloon
42 Micky v.d. Oetelaar Game Ready Spartacus veghel
43 236 Esther Manders Quidannette AS Quidam de Revel Haaren
44 Mathijs van Asten Lets Go Lissabon Ysselsteyn
45 133 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren HC
46 160 Wiljan Laarakkers Game over Ukato Ottersum
47 Joey Alberti Gigaberlina Baltic VDL millebroek
48 Hubertus Dieckmann Lavergon - Kirchhellen
49 Olivier van der Vaart Herbie NN Terheijden
50
51
52 Rebecca Lindeblad Louisiana Bamako de Muze maaseik
53 Danny Willems Grand Dessert Stakkato Oosteind
54 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
55 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
56 Luuk van den Kerkhof Gossip Girl Verdi Kessel
57 Fabian Holzenthal De Champ M Flipper d' Elle Lünen
58 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
59 Caroline Manders Double Joy Balou du rouet Valkenswaard
60 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son en Breugel
61 Yves Winkelmolen Geneve Tangelo van de zuuthoeve Son en Breugel
62 216 Lisanne Verdonk Future two R L Bustique Oudenbosch
63 214 Joseph Rothstein Bruna Z - Meijel
64 Sanne Daandels Genin Spartacus Veghel
65 Kimberly Gornick Arlato Arpeggio Elsdorf
66 Jörn Warner Vicco Pop Valentino Düsseldorf
67 186 Kimberly Gornick Arlato Arpeggio Elsdorf HC
68 Joey Alberti High Five Carambole millebroek
69 Hubertus Dieckmann Gitano - Kirchhellen
70 239 Michael Beckmann Cokito Corrado Recklinghhausen
71 Sarah Duggan Hippy blue v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
72 30 Micky v.d. Oetelaar Gardento Cardento Veghel
73 Roy Rutten Dominca Ustinov heythuysen
74 182 Laura van Heyningen Dakar Cento lano
75 187 Roy Rutten Dominca Ustinov Heythuysen HC
76 181 Laura van Heyningen Dakar Cento lano HC
77 Brandon Schäfer Gehrau Raskadero Raskalino Düsseldorf
78 Andrea Beermann Mr. Blue Eye Quidam B Z Lünen
79 Myrthe Peters ebab nabab de reve Montfort
80 Danny Willems Heavenley Blue Vleut Oosteind
81 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon
82 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
83 Fabian Holzenthal Even Better Lord Z Lünen
84 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp Lepelstraat
85 Sem van de Pas Galaxy Casino Kessel
86 Lara Hamacher Purple Haze 3 Pilgrims Son Düren
87 Franziska Olland Filippa Flipper D'Elle Essen
88 Rick Verheijen Checkmate V Ginus Lottum
89 Lisanne Verdonk harley carrera oudenbosch
90 Sanne Daandels Galandra - Veghel
91 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
92 Jörn Warner Castle King Cougar Düsseldorf
93 Manon Eijgel Concordy Lady van het Wilgenho Concordance Lille
94 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel
95 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
96 Demi van Grunsven Hucinta Namelus R Handel
97 Jowy v.d. Oetelaar Funky triomphe de muze veghel
98 Micky v.d. Oetelaar Hangover Dutch Design veghel
99 250 Danny Willems Grand Dessert Stakkato Oosteind HC