Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 3 februari 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 martin sterzenbach contagobet contago dorsten
2 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
3 Anne Fritsen Coco Quicksilber Aarle-rixtel
4 Janna Jenssen Eye Catcher Nabab de Reve Kessel
5 94 Aniek Poels Fuata Lexicon
6 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
7 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Swalmen
8 36 Viktor Daem Amour -
9 Annelies Boer Diamond Girl Contendro I WATERINGEN
10 Arnold Boerekamps Formidable Diarado Asten
11 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
12 Zeta Founta Chacca Lacca Cypriano BAARLO LB
13 Stephanie Marianeschi Ippon v h Rebelshof - Evertsoord
14 Alisa Danilova Ecifee Cicero Z Asten
15 Patrick van der Schans Broere Dubai Unaniem Nijkerk
16 Marcel Scherenberg Cornet`s Cadeaux Cornet Fever Wuppertal
17 Imke Gradussen Denver-g Casantos Echt
18 Ida Wilhelmsson Chinzana van de Helle Candillo Helmond
19 Nicole Mestrom Indiaan van Dorperheide Cardento Swalmen
20 5 Willem-hein Beker freya zirocco blue Dodewaard
21 Sandra Klaessen zappa Neer
22 124 Dennis van den Brink El Greco Diarado
23 83 Kristine Seierstad Fair Play Gaillard de la Pomme
24 Jan Janssen Daar heb je haar Zaa Zoe Merselo
25 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
26 martin sterzenbach fit quidam de revel dorsten
27 Danny Willems Fadalka-Zeldenrust Verdi Oosteind
28 Monique van den Broek Fil a Fil Carembar de muze Sevenum
29 Janna Jenssen Famelusiena R Namelus Kessel
30 Joanna Johansson Eviolita Indoctro baarlo
31 96 Aniek Poels Dolans -
32 Stefanie Saperstein Devito Clarimo Ommel
33 35 Viktor Daem Bacardi -
34 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
35 Elina de Jong Calina Darco Sevenum
36 Annelies Boer Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno WATERINGEN
37 Arnold Boerekamps Fernet VM Kannan Asten
38 Lisa Nooren VDL Groep Centora de Wallyro Cento Engis
39 Zeta Founta Chaplin Viente Uno BAARLO LB
40 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
41 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van Spieveld Sint-Oedenrode
42 Patrick van der Schans Enzo Indoctro Nijkerk
43 Alisa Danilova Dalah Whitesnake Asten
44 Marcel Scherenberg Fanatiek Bentley Wuppertal
45 Jorn van Kuyk grandioso Hose do langeweg
46 David Behrens Cassano Centadel Pulheim
47 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
48 Nicole Mestrom Goliath Bustique Swalmen
49
50 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-rixtel
51
52 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
53 126 Dennis van den Brink Floyd -
54 Annette Wolf Falbert SB Numero Uno polsbroek
55 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
56 Annette Wolf Falbert SB Numero Uno polsbroek HC
57 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
58 Patrick Alkema VDL Groep Farah Numero Uno Hoogeloon
59 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
60 Danny Willems Tip Top's Estafette Zirocco Blue Oosteind
61 Sarah Duggan eldorado v/d elsakker indorado Prinsenbeek
62 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
63 Monique van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
64 95 Aniek Poels Boris -
65 Antonio Mendes Frodo Canturano heeze
66 Joanna Johansson Florilottie  Numero Uno baarlo
67 166 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
68 Reggy Hoffmann Vera Contender Helmond
69 Stefanie Saperstein Kalinka Mr. Blue Ommel
70 37 Viktor Daem Dreamboy -
71 Elina de Jong Fhilavska - Sevenum
72 61 Manon Hees Faithful Calvaro
73 87 Bas Knijff Cassius Clay Calvino Z
74 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
75 45 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler Wanssum
76 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
77 Zeta Founta Hyxtra For Pleasure BAARLO LB
78 Alisa Danilova Desert Storm Clinton Asten
79 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z Neer
80 116 Christopher Klasener Bon Jovi -
81 125 Dennis van den Brink Belledorane Vermont
82 Jorn Emschove VDL Groep Gistique Verdi Hoogeloon
83
84 Bastian Kuckartz L'Arcberry de Dim Z L Arc de Triomphe Essen
85 Lisa Nooren Quelbora Merze -- Engis
86 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R WATERINGEN
87 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten
88 82 Kristine Seierstad Connor -
89 Nicole Mestrom guus van de smockelaer londontimes Swalmen
90 Marcel Scherenberg Can Corde Cancara Wuppertal
91 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
92 Patrick van der Schans Eagle Nabab de Reve Nijkerk
93 David Behrens P'Compadré Canturada Canturo Pulheim
94 Danny Willems Grizzly Zirocco Blue vdl Oosteind
95 Niclas Parmler VDL Groep Edison Calido I Hoogeloon
96 Patrick Alkema VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
97 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
98 Annette Wolf Ewoud J Tangelo van de Zuuthoeve polsbroek
99 martin sterzenbach Stradivari Stakkato dorsten
100 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
101 Bastian Kuckartz Never Ever Nekton Essen
102 120 Mathijs van Asten Bisous van overis Bustique Ysselsteyn
103 Lisa Nooren Bardesther Cardento Engis
104 172 Lisa Nooren Bardesther Cardento Engis HC