Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 3 februari 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 martin sterzenbach Catch me - dorsten
2 Bastian Kuckartz L'Arcberry de Dim Z L Arc de Triomphe Essen
3 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R WATERINGEN
4 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten
5 81 Kristine Seierstad Connor -
6 Nicole Mestrom guus van de smockelaer londontimes Swalmen
7 Marcel Scherenberg Can Corde Cancara Wuppertal
8 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
9 146 Patrick van der Schans Frascati - Nijkerk
10 David Behrens P'Compadré Canturada Canturo Pulheim
11 Jack Ansems Dosco Van De Postbaan Con Air Roosendaal
12 Peggy Golsteijn Eldorado Z Cicero van Paemel Z Roosteren
13 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
14
15 Monique van den Broek Quistallo van de Helle Quaid Sevenum
16 97 Aniek Poels Caxris Do Sul Cartogran
17 Joanna Johansson Finnish Zidane baarlo
18 139 martin sterzenbach Cumaro - Dorsten
19 Jilly Laros Herero Serano Gold Langeweg
20 Ida Wilhelmsson Goldstrike Sam R Helmond
21 Elina de Jong Evita Canturano Sevenum
22 Cindy Vrijsen Faranka Lexicon Geel
23 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R asten
24 19 Pieter Keunen Elena Arezzo VDL
25 Miriam Ringleb Facodette S Calato Kevelaer
26 Sarah Duggan Gerdy v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
27 Elisabeth Aspen Berlini Z Berlin Meterik
28 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
29 Jorn van Kuyk ferrari arizona langeweg
30
31 183 Manon Hees Garrone Onbekend
32 Antonio Mendes Cantora Canto heeze
33 Luuk van den Kerkhof Henkie Penkie Plot Bue Kessel
34 Zeta Founta Costina Cassini I BAARLO LB
35 Annelies Boer Gogo- Nevada Ustinov WATERINGEN
36 33 Viktor Daem He's got the look -
37 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Roosendaal
38 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
39 Rob Eras Collezione Cesaro Mikimoto Diamant de Semilly Helvoirt
40 85 Bas Knijff Golden Boy Boss VDL
41 Martien Amendt Troy - Broekhuizenvorst
42 Felix Malmberg Harmonia Heartbeat meijel
43 Patrick van der Schans Candy Stakkato Nijkerk
44 Janna Jenssen Quardino Quaprice du Bois Margot Kessel HC
45 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
46 159 Anne Fritsen Coco Quicksilber Aarle-rixtel
47 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
48 Joanna Johansson Gloed Indoctro baarlo
49
50 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek Sint-Oedenrode
51 martin sterzenbach For fun - dorsten
52 Elina de Jong Fast Forward - Sevenum
53 121 Maja Primdahl Chanel - Ysselsteyn
54 Mathijs van Asten ixy van de nachtegaele - Ysselsteyn
55
56 Miriam Ringleb Notré Diamant Diamant de Semilly Kevelaer
57 18 Pieter Keunen Footlose HX Bustique
58 Sarah Duggan Hillery v/d elsakker Baltic Prinsenbeek
59 Imke Gradussen california blue eldorado van de zeshoek Echt
60 Nicole Kelleners Asker HH Z Airforce Selfkant
61 Maikel van Mierlo george for passion koningslust
62 59 Manon Hees Fellow Quidam De Revel
63 Reggy Hoffmann Freddy Bacardi Helmond
64 Zeta Founta Illusion Careful BAARLO LB
65 Peter Peeters Easy Vaillant Maasbree
66 34 Viktor Daem Emerald -
67 Martien Amendt Earth Wind and Fire Tangelo vd Zuuthoeve Broekhuizenvorst
68 86 Bas Knijff Gwenna N Kashmir van het Schuttershof
69 Felix Malmberg Miss Ekolina meijel
70 80 Kristine Seierstad G-Star -
71 Jan Janssen Zeldzaam Hornet Rose Merselo
72 Joanna Johansson Grasshopper Quality Time baarlo
73
74 129 Elina de Jong Caretino Sevenum
75 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
76 Arnold Boerekamps Gaby Domingo Asten
77 Bastian Kuckartz Quality Touch Quality Time Essen
78 martin sterzenbach Mister X - dorsten
79 Miriam Ringleb Carino Campbell VDL Kevelaer
80 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
81 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
82 Maja Primdahl Quilana Onbekend Ysselsteyn
83 118 Mathijs van Asten Leconcorde - Ysselsteyn
84 Sven Roze Corsari vd Helle Comme il faut Sevenum
85 Nicole Kelleners Katinka JS Calato Selfkant
86 Nadine Van den Berg Gina Boss Zeeland
87 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
88 32 Viktor Daem Quinoa -
89 Alisa Danilova Kilcoltrim Blue Chacco Blue Asten
90 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
91 Nina Wester Victoria Secret Concorde Roermond
92 Marcel Scherenberg Croelle de Ville Coronas Wuppertal
93 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
94 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
95 169 Rob Eras My Pleasure - Helvoirt
96 100 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof
97 98 Aniek Poels Evie -
98 Patrick Alkema VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
99 Elina de Jong Ilyas Van De Mispelaere Del Piero Sevenum
100 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Asten
101 136 Bastian Kuckartz Celeste Z Cancara Essen
102 Danny Willems Highlight Berlin Oosteind
103 Imke Gradussen London Non Stop Echt
104 Reggy Hoffmann Taranto Tsar Hero Helmond
105 Sven Roze Faranta Berlin Sevenum
106 Nicole Kelleners Jorina JS Berlin Selfkant
107 Nadine Van den Berg Wonderboy Lancelot Zeeland
108 Maikel van Mierlo Gycara Ticallux Verte koningslust
109 119 Mathijs van Asten Dreambrina Verdi Ysselsteyn
110 79 Kristine Seierstad Fitty Faline C -
111 167 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten HC
112 189 Sarah Duggan Hillery v/d elsakker Baltic Prinsenbeek