Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
Aanvang 8 uur
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 3 februari 2017
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marcel Scherenberg Billi Bellini S Balous Bellini Wuppertal
2 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
3 Sarah Barker Hymette E Emilion Kessel
4 Annelies Boer Nanna Nevada Z Nabab de Reve WATERINGEN
5 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
6 Jada Golsteijn Salomo Hemmingway Roosteren
7 constance heidner elle x elmpt
8 142 Jessie Derikx Cylanda Z Cicero van Paemel Vredepeel HC
9 Jolijn Loonen Lancelot Non Stop Helmond
10 Kim Huige Gentille van de Wiel Nabab de Reve Kessel
11 Jule-Catharina May Fox On The Run For Complete Düsseldorf
12
13 Leonie Amendt Heart Of Flame Cosino B Swolgen
14 Sara Mathilde Broekhuis Bruna Z Bustique meijel
15 Jorn van Kuyk argus Z argentinus langeweg
16 Sven Roze Gracia Zambesi Sevenum
17 49 Marten Gunnarsson Hanna Verdi
18 David Behrens Chuwawa S Chico's Boy Pulheim HC
19 51 Zeta Founta Harrington Inshallah de muze Baarlo
20 Marcel Scherenberg Croelle de Ville Coronas Wuppertal
21 Joseph Rothstein Game Boy Zirocco Blue meijel
22 Annelies Boer Vigo's Son Vigo D'arsouilles WATERINGEN
23 yildiz jahae Elderika Vegas VDL Wijlre HC
24 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
25 Bastian Kuckartz Gamba Zamba By Lux-Horses Deauville Essen
26 Nicole Mestrom Garina / Swalmen
27 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Roosendaal
28 Martien Amendt Gaia - Broekhuizenvorst
29 Miriam Ringleb Coldplay Z Ciceor Z Kevelaer
30 Luuk van den Kerkhof HRH Grace Verdi Kessel
31 108 Wiel Heber Hurricane O Quasimodo Z Asenray
32 Sarah Duggan Hebas - Prinsenbeek
33 Renee Zomers Future van de silverhoeve Cardento Zeeland
34 Felix Malmberg Gwen Stefani Haydn 977 meijel
35 John Steeghs Bonaparte Z Berlin Meterik
36 Jorn van Kuyk crystal II Z crown Z langeweg
37 110 Sven Roze Gabantos Carthino Sevenum
38 Wiljan Laarakkers Dukato Ukato Ottersum
39 Esther Manders quidannette AS Quidam de Revel Haaren
40 David Behrens Cassano Centadel Pulheim
41 31 Esther Manders quidannette AS Quidam de Revel Haaren HC
42
43 Bastian Kuckartz Celeste Z Cancara Essen
44 Rob Heyligers Fivane - asten
45 16 Pieter Keunen Hind Vittorio
46 Joseph Rothstein Dielce Rose Z Dynamo meijel
47 Sarah Duggan Hikery - Prinsenbeek
48 Wiel Heber Incara LS Carusso La Silla Asenray
49 Miriam Ringleb Darilana Z Diamant de Semilly Kevelaer
50 Jack Ansems Furia Ustinov Roosendaal
51 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro merselo
52 137 Jack Ansems Furia Ustinov Roosendaal HC
53 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
54 Liza Tiebot Springkey Spartacus Wanssum
55 Kristian Houwen Classe HS Clarimo Wanssum
56 84 Bas Knijff Hunter nn
57 Rob Eras Collezione Cesaro Delano Diamant de Semilly Helvoirt
58 Nina Filette Gossip Girl Verdi Kessel
59 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
60 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
61 Rob Heyligers Hadyvola Numero Uno asten
62 Ricardo Hartman Harold Zambesi Meterik
63 132 Felix Malmberg loretto cardento meijel
64 Bastian Kuckartz Quality Touch Quality Time Essen
65 133 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren
66 160 Wiljan Laarakkers Game over Ukato Ottersum
67 133 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren HC
68 Imke Gradussen chagall Z chardonnay Z Echt
69 17 Pieter Keunen Gavalia Bustique
70 Peggy Golsteijn Eldorado Z Cicero van Paemel Z Roosteren
71 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
72 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
73 Jilly Laros Herero Serano Gold Langeweg
74 Ida Wilhelmsson Goldstrike Sam R Helmond
75 Wiel Heber Flinstone Ustinov Asenray
76 Cindy Vrijsen Faranka Lexicon Geel
77 Rob Heyligers Nabab dy Loma - asten
78 90 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
79 martin sterzenbach Catch me - dorsten
80 Martien Amendt Quality - Broekhuizenvorst
81 143 Liza Tiebot Hiralinde Glasgow vh Merelsnest Wanssum
82 144 Kristian Houwen Hanna Balia smh numero uno Wanssum
83
84
85
86
87
88
89 162 Felix Malmberg Gwen Stefani Haydn 977 meijel HC
90 163 Joseph Rothstein Dielce Rose Z Dynamo Meijel HC