Oefenspringen 80 cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is een echte oefenrubriek dus ook geen BB en zal dus ook niet doorgestuurd worden naar de KNHS


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 5 maart 2017
Tijd: 08:45
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 263 Danny Willems Iniesta Etoulon Oosteind
2 Cynthia Overbeeke Quick star Quick star Dongen
3 Danny Willems Iniesta Etoulon Oosteind
4 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden
5 228 Michelle Bouman NN Singular LS La Silla
6 22 Lisanne Verdonk harley carrera Oudenbosch
7 202 Rob de Bruyn I'm Elvis Elvis ter Putte
8 146 Charlotte Broeders Nezprezzo Nabab de reve Sint
9 Eline Vreijsen Hindy Inshallah de muze Dongen
10 55 Sierra Michelle Wilson Audi's Caetano NN
11 Huib van der Weide Homecare's Capriola Calvaro 6 Riel
12 Jorn van Kuyk heloma eldorado van de zeshoek langeweg
13 Jef Bax Homecare's Astrello Onbekend Riel
14 Desiree Poot Flow Arezzo VDL Rijen
15 Iris Pemen Tequila Tipsy`s Pet xx RIJSBERGEN
16 Loes van Gils Indira Al Capone Zundert
17 Desiree van den Hoven Angel Superstar W Geertruidenberg
18 Marieke Michielsen Cilotte Tenerife Vdl Waspik
19 205 Iris van de Graaf Hylke Verdi
20 Noud Frijters Drukkerij frijters Dalí Z Daydream PP Bavel
21 Dane Hoeve Who knows - Hulten
22 Nanica Upessy Winnetou's Borijka Tenerife Vdl Dongen
23 48 Cecile van den Broek Ed's Choice SW Quintender Breda
24 33 Maikel Rutten Kayenna Washington DC Heldenlaan 's Gravenmoer
25 Cynthia Overbeeke Interadel BH Diamant de semilly Capelle aan den ijssel
26 Olivier van der Vaart nn nn terheijden
27 134 Bart Gommeren Felix NN
28 43 Esmee Gaarthuis Valentino V NN
29 45 Ceracella Tuk Chameur Chacco Blue
30 43 Esmee Gaarthuis Valentino V NN
31 45 Ceracella Tuk Chameur Chacco Blue
32 46 Biane Ramos Oje NN
33 47 Sjors X Sulaika NN
34 46 Biane Ramos Oje NN
35 47 Sjors X Sulaika NN
36 Lieke Schaerlaeckens Elarda Sir Oldenburg Galder
37 Inge De Rooij Inora Biscayo Chaam
38 Margo van Nijnatten Iron Maiden Asraël Castelre
39 169 Michelle de Leeuw Valentino Z Vagrant Rijsbergen
40 Margo van Nijnatten Iron Maiden Asraël Castelre
41 186 Michelle de Leeuw Valentino Z Vagrant Rijsbergen
42 Janneke Razenberg Tamarinde Metall Raamsdonksveer
43 204 Iris van de Graaf Hercules Zirocco
44 62 Janneke Razenberg Tamarinde Metall Raamsdonksveer HC
45 Martine van den Eynden NN NN Lepelstraat
46 88 Melanie van de Graaf Dalobet Numero Uno
47 121 Nick van der Graaf nn nn
48 Ingrid Pruisken Fantastic Fantomas de muze Berkel en Rodenrijs
49 148 Christy Dictus Forrest Hill Z NN
50 Ingrid Pruisken Fantastic Fantomas de muze Berkel en Rodenrijs
51 Jef Bax Homecare's Zawiro Zavall Riel
52 Samantha van Meer Annerette Karandasj Nispen
53 Monique van Es Veyron Z Vingino Bavel
54 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik HC
55 Nicole Gelissen Dutch Sandro Z Dutch Capitol Elshout
56 Judith Schippers Abke Abke Best HC
57 Willemien Hendriks Keizer Heartbreaker Casteren
58 Lynn de Bie Houplesse Baltic Dongen
59 178 Kymara Wouters Danish blue NN Chaam HC
60 Linda van de Wiel Bareina Z By Balou Z Haaren
61 Jorn van Kuyk Logtenburgs Goldy Shot Ukato langeweg
62 56 Sierra Michelle Wilson Audi's Issun Boshi Caretino Gold
63 Eline Vreijsen Hajas Caleandro Dongen
64 203 Rob de Bruyn Nuit D'api Bisquet Balou vd Mispelaere
65 144 Lisanne Verdonk I Am Dexter R Oudenbosch
66 Cynthia Overbeeke Cayado Cayado Dongen
67 Danny Willems Izzy Air jordan Oosteind
68 Olivier van der Vaart Gulia NN terheijden
69 229 Michelle Bouman NN Singular LS La Silla
70 Huib van der Weide Homecare's Ginger Blue Mr. Blue Riel
71 243 Jef Bax Homecare´s Aquila Ultimo Riel
72 256 Dane Hoeve Netto NN Hulten
73 262 Dick van Zandwijk Heroïc Power Quality Time