Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 januari 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten
2 Niclas Parmler VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
3 57 Christina Kallmert Ferdina Ustinov Oirlo HC
4 Verena Feller-leimner A little Cinderella Eurocommerce Singapore Dorsten
5 Jolein Roestenburg Falke du Keske Andiamo Z Son en Breugel
6 Frank Brücker Hype VDL Harley Hamminkeln
7 Nicole Caris Gentle Last Man Standing maria hoop
8 Jack Ansems Furia Ustinov Roosendaal
9 251 Wiljan Laarakkers De Vleut Vluet Ottersum
10 Robin Engels Casscada W Cassini Boy Junior Emmerich am Rhein
11 Pia Fehlemann Querrido AS Qualitiy Kevelaer
12
13 150 Marc Baudach Catendra -
14 30 Leon Kuypers Higo Action Breaker Breda
15 Tristan Marchal Filippe Berlin nederweert HC
16 Thijs Linders Famorka Zidane Baexem HC
17 Erwin Bos Amis Air Jordan Eersel
18 Carina Baudach Nascari Nabab de Reve Witten
19 Alexandra Gluzek Eine Wiekeine Lexicon Beek
20 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel HC
21 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
22 Jorn Emschove VDL Groep Himalaya Z Cassanova Z Hoogeloon
23 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik
24 Manon van Rixtel Hoberlina HX Bustique Oploo
25 Marloes van Rattingen Viona D. Goodtimes Venray
26 Megan Burhenne Denver Stm Zurich Venlo
27 Carlijn Sturme Quick Balou Balou du rouet Mierlo HC
28 Charlie Jones Clindoeil a Mormoulin Diamant de Semilly loosbroek
29 Anne - Marie Poels Going for gold Toulon Swolgen
30 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R maria hoop
31 Marc Geraedts Carono Z ---- Baexem
32 73 Kaan Demirag Jouglas Douglas HC
33 Christina Kallmert Thijssen SR Z Tyson Oirlo HC
34 Jack Ansems Hamilton Platinum Numero Uno Roosendaal
35 265 Malin Parmler Koko van het Eigenlo Echo vant spiveld Mierlo HC
36 202 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum HC
37 Jo-elle Jorissen Dynamic B Zento Simpelveld
38 Laura Scheepers Gecella Sevenum
39 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
40 Patrick Alkema VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
41 149 Marc Baudach Conluto -
42 Leon Kuypers fuidam de revel quidam de revel breda
43 93 Zeta Founta Gaia Cardento --------- HC
44 98 Charlie Jones Bloom de Plessis Orient Express Loosbroek
45 Marielle de Veer Catello Z Calato Berlicum
46 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
47
48 Alexandra Gluzek Excellanda TH Cartino Beek
49 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
50 Nicole Caris Hasina Bella MFS Chin Quin maria hoop
51 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
52 261 Miranda Harrington Geraldo Cheltago Ospel HC
53 Salvador Ferreira Corvette Contender Hoogeloon
54 Jo-Ann Kettnaker It's Up to You It's Me Kaarst
55 222 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen
56 83 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof HC
57 Jamie Cox Geanger di Coco Indoctro Venlo
58 Sandra Klaessen fharhap Neer HC
59 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
60 Tobias Meyer Dalton Diarado Neunkirchen Seelscheid
61
62 Thierry van Reine Piet Obourg Herveld
63 99 Charlie Jones Fireball Stairway Loosbroek
64 Sebastian Waldhausen Pampiago Phönix Mönchengladbach HC
65 201 Kaan Demirag Forlan - HC
66 252 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
67 Paul van Montfort Charlotte Z Canturo Maria Hoop
68 204 Kristine Seierstad Fair Play Gaillard de la Pomme HC
69 25 Noa van der Aa Denver Corland
70 Rebecca Lindberg Gin Tonic Cicero Z van Paemel Aarle-Rixtel
71 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
72 Frank Brücker Quinola Qintender Hamminkeln
73 214 Marcel Kettnaker Charly's Angel Eurocommerce Berlin Diepholx
74 94 Zeta Founta Granada Vittorio --------- HC
75 31 Leon Kuypers frodo Action Breaker Breda
76 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
77 Marielle de Veer Louis vuitton Thunder vd zuuthoeve Berlicum
78 Marc Beckers Doretta SR Zirocco Blue Roggel
79 263 Alexandra Gluzek Freelando TH Lexicon Beek
80 5 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom HC
81 Jort Op het Veld Caricolle Z Caretano Z Meijel
82 Jamie Schroembges Vasco IV nn Wellerlooi
83 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
84 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
85 Britt Muijselaar Fiecarla Vittorio Maasbree
86 Anouk Deenen Charm Of Romance Rembrandt Hegelsom
87 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
88 58 Christina Kallmert Gwendolyn HX Ukato Oirlo HC
89 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
90 Theo Wagemans Gruppi W Quality Time beers
91 24 Evy Frusch Eddie Wittinger VDL
92 Sandra Klaessen cote dor Neer HC
93 244 Wiljan Laarakkers Game over Ukato Ottersum
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103 265 Malin Parmler Koko van het Eigenlo Echo vant spiveld Mierlo HC