Rubriek 4: Klasse Z (1.25m) / ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 22 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 102 christian slawinski cassinette balou Z Kerpen HC
2 88 Christopher Klasener Ziezo blue - Z ---------
3 Marcel Scherenberg Cornet`s Cadeaux Cornet Fever Z Wuppertal
4 32 Hermann Ostendarp Zanoni Zannini R Z Raesfeld
5 28 Michael Beckmann Centogran Cento Z HC
6 103 Nick Haschert Cordinos Z --------- HC
7 Anouk de Ruijter Cassinha Cassini II Z Kessel
8 90 Rogier Linssen Cynthia Calvados Z Z
9 Jan Janssen Capriool Massimo Z Merselo
10 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Z Breugel
11 Kristian Houwen Darnike Indorado Z Wanssum
12 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Z Sint-Oedenrode
13 Miranda Harrington Baron Colman Z Ospel
14 Kimberly van Engelen Belle Chance Vigo D'arsouilles Z Harmelen
15 Dominique Oertly Wallerbosch Discover - Z Oberwil bei Bueren
16 Yindee van Wanrooij Flyer S Cicero Z van Paemel Z son en breugel
17 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Z Maasbree
18 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin Z Maasbree
19 Christopher Klasener Bon Jovi - Z ---------
20 93 christian slawinski Dicara - Z Kerpen
21 Hermann Ostendarp Faelzens Champagne Shower Corrado II Z Raesfeld
22 Marcel Scherenberg Fanatiek Bentley Z Wuppertal
23 27 Michael Beckmann Diary Diarado Z HC
24 Stephanie Marianeschi Ippon v h Rebelshof - Z Evertsoord
25 Aniek Poels Quick Hamlet Quick Lauro Z Z --------
26 79 Marc Baudach Clearrado - Z
27 Angela van de Boom Lavina Lavito Z Ospel
28 Kim van Heel Ejay Namelus R Z Erpp
29 62 Julius Schulze-Hesselmann Calmera - Z
30 Andres Quintero Cosa Lingills nn Z kerpen
31 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Z Oirschot
32 104 Nick Haschert C'est Diva H Z --------- HC
33 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Z Merselo
34 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Z Breugel
35 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Z Wanssum
36 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Z Sint-Oedenrode
37 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Z Ospel
38 Christopher Klasener Cartina DE Cartogran Z ---------
39 94 heinz holbach zatopek ovidius Z
40 105 christian slawinski Casara - Z Kerpen HC
41 Hermann Ostendarp Periqea Perigueux Z Raesfeld
42 84 Marcel Scherenberg Rhianna S Rockwell Z Wuppertal
43 26 Michael Beckmann Colima R Colestud Z
44
45 christian slawinski Casara - ZZ kerpen
46 24 Michael Beckmann Colima R Colestud ZZ HC
47 Anouk de Ruijter Bonita Ovidius ZZ Kessel
48 Antonio Alfonso Lord Majoor L Z Lordanos ZZ Evertsoord
49 Nick Haschert C'est Diva H ZZ ---------
50 48 Loewie Joppen Bianca Casall ZZ Maasbree
51 Christopher Klasener Ciabeau Diabeau ZZ ---------
52 Aniek Poels Club de Coeur - ZZ --------
53 christian slawinski cassinette balou ZZ kerpen
54 29 Michael Beckmann Diary Diarado ZZ
55 67 Eric van der Vleuten Cerano ZZ
56 Anouk de Ruijter Vegas Phin Phin ZZ Kessel
57 Antonio Alfonso unforgettable Valentino ZZ Evertsoord
58 Nick Haschert Cordinos ZZ ---------
59 Loewie Joppen Tanagra de Brekka Opium de Talma ZZ Maasbree
60 Christopher Klasener Casaro Castor ZZ ---------
61 91 Aniek Poels D'ermie Coolman ZZ --------
62 93 christian slawinski Dicara - ZZ Kerpen
63 30 Michael Beckmann Centogran Cento ZZ
64 100 Christopher Klasener Ziezo blue - Z --------- HC
65 62 Julius Schulze-Hesselmann Calmera - Z HC
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114 101 Aniek Poels Club de Coeur - ZZ -------- HC