Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 22 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Hermann Ostendarp Andi HC Aerobic Raesfeld
2 Christina Ostendarp Crymel HC Carry Wind Raesfeld
3 34 Marc Baudach Catendra -
4 81 Eric Jr. van der Vleuten Hadassa -
5 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z Asten Heusden
6 Jari van de Biggelaar Cuz Cancarra Asten Heusden
7 47 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z Helmond
8 Kristian Houwen Coodane Cidane Wanssum
9 Liza Tiebot Davinci Z Douglas Wanssum
10 Richella Boermans Furenda Nabab de Reve Helenaveen
11 Christel Spitters Glenwood Vingino Deurne
12 Nick Haschert Balou Betti - ---------
13 Lars Kersten donnatelle onbekend Egchel
14 Marwin van den Nieuwenhuijzen Active-X van www.olland.biz Allegro Sint-Oedenrode
15 51 Willemijn Poels Quebec Quo vados
16 Talissa Witteboon Scorpio de la vie Z Sandro boy Schoten
17 Yindee van Wanrooij Gigi-Carmen Bacardi VDL son en breugel
18 Talissa Witteboon Scorpio de la vie Z Sandro boy Schoten HC
19 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
20 Thomas-willem van Heel Dorchidi Untouchable Oijen
21 Vera Grevelink Elle-Fomia Warrant Oijen
22 68 Thomas-willem van Heel Dorchidi Untouchable Oijen HC
23 82 Sherin Hogenkamp Clemetine Carricelo
24 Sophie Schoonwater Gorfulya Arizona Neeritter
25 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
26 Hermann Ostendarp Pacifica 5 Van Helsing Raesfeld
27 36 Marc Baudach The General -
28 Rob van Bussel Go to Win Andiamo Z Asten Heusden
29 Jari van de Biggelaar Gramona Vittorio Asten Heusden
30 Sacha Dito JK Horsetrucks Wish of Jersey JK Horsetrucks Wish helmond
31 Kristian Houwen Highlander Numero Uno Wanssum
32 Liza Tiebot Don Corleone Dallas Wanssum
33 Leonie Amendt Heart Of Flame Cosino B Swolgen
34 Joost Martens divino numero uno helmond HC
35 Jolein Roestenburg Falke du Keske Andiamo Z Breugel
36 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
37 Rodrigo Almeida Clear Round of Picobello Clearway Maasbree
38 Philipp Pütter Fire Fox L For Complete Viersen
39 Kristine Seierstad G-Star Namelus Sevenum
40 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
41 Marcel Scherenberg Billi Bellini S Balous Bellini Wuppertal
42 Christel Spitters Hotstuff Indoctro Deurne
43 60 Nick Haschert Comic - ---------
44 Lars Kersten Umonia Rupert r Egchel
45 Marwin van den Nieuwenhuijzen Falouretta Baloubet du Rouet Sint-Oedenrode
46 52 Willemijn Poels Selinia -
47 Talissa Witteboon Funky blue Zirocco blue vdl Schoten
48 33 Yindee van Wanrooij Habibi S Harmony Son
49 Hermann Ostendarp Cóte d´Azur 2 Cassian Raesfeld
50 Christina Ostendarp Achly X Raesfeld
51 35 Marc Baudach Conluto -
52 Rob van Bussel Zandora Z Zandor Asten Heusden
53 Jari van de Biggelaar Helios Indoctro Asten Heusden
54 Sacha Dito JK Horsetrucks a Happy Boy JK Horsetrucks Aristo helmond
55 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
56 Liza Tiebot Hiralinde Glasgow vh Merelsnest Wanssum
57 86 Joost Martens divino numero uno Helmond HC
58 87 Anouk de Ruijter Fioletta Calvin Z Kessel
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73 Vera Grevelink Elle-Fomia Warrant Oijen
74 Marcel Scherenberg Billi Bellini S Balous Bellini Wuppertal
75 52 Willemijn Poels Selinia -