Rubriek 16: Klasse Z (1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC
 

Aanvang 11:45


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 166 Tim van de Oetelaar Dynamite Numero Uno
2 295 Aniek Diks Freestyle Cantos
3 Anne - Marie Poels Chegamos - Swolgen
4 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
5 Jarno van Erp Felix Al Capone Oss.
6 Sjoerd Frankevyle Bijoux P Grand Pilot R Beuningen
7 Annette Wolf Falbert SB Numero Uno Polsbroek
8 Ben Agterberg Big Ben Quo Vados I Utrecht
9 386 Frederik Knorren Calypso Tjungske Bocholtz HC
10 Gerco Steeghs Bella Donna Ustinov kessel
11 Marco Jaspers Dame Zürich Swalmen
12 399 laurence derikum veronaXIV for pleasure Verviers HC
13 47 Teun Vestjens Babblou Cartano
14 Sanna Olsson Effe Anders lord Z Grubbenvorst
15 363 Roel Holthuizen Conrad 100 Canto
16 Rosa Ruutsalo Handels Kosmos Handel Luoma
17 Michiel de Ruyter Dustinov Ustinov Sevenum
18 Freek Vestjens Catweazle Catoki --------------------
19 244 Vilde Kolderup Carlsen Zic NN
20 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol HELVOIRT
21 Aniek Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
22 168 Tim van de Oetelaar El Basta Mr BLue
23 310 Alisa Danilova Jackobond van de Zwartbleshoev Ogano Sitte Asten HC
24 Ida Wilhelmsson Chinzana van de Helle Candillo Helmond
25 24 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II
26 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z neer
27 Ruud Vermeulen Dibria - Swolgen
28 Twan van Dijk Astrix -- Baarlo
29 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss.
30 296 Aniek Diks Fiarabo Diarado
31 Rodrigo Morgado Gonda - Venray HC
32 395 Niels Bulthuis Conboy Con Air Echt
33 203 Lucas Coimbra Benjamin Secondo Baldini HC
34 18 Gina van Wylick Delmar Levantos Il
35 Emma Laarkamp Je T 'aime Cicero van Paemel Z ZUIDSCHERMER
36 112 Bart de Bruijn Air Max Air Nike Z HC
37 13 Bobbie Bary Double Bee Lord Z
38 397 Conny Agterberg Whoopy Lancelot Utrecht
39 Stefan Holvast Vicelich - --------------------
40 Ben Agterberg Bikkel - Utrecht
41 169 Tim van de Oetelaar Flash G Ukato
42 Jari van de Biggelaar Diamond of minka Ustinov hedel
43 362 Roel Holthuizen Casillas Vegas Vdl
44 60 Yvonne Litjens Ziralandra Hold Up Premier
45 BIbi van Ooijen Contagio Girl Contagio Enschede
46 50 Teun Vestjens Extream Lexicon
47 Sanna Olsson Expert Tangelo van de Zuuthoeve Grubbenvorst
48 Rosa Ruutsalo Hylas Van't Arkelhof Tinkas Boy Luoma
49 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
50 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale --------------------
51 Anne Grefkens Dupp Contendra Contendro I HELVOIRT
52 Aniek Jansen Super Mario Ukato Altforst
53
54 311 Alisa Danilova Gracefull W Cicero Z Asten HC
55 Sandra Klaessen zappa neer
56 387 Frederik Knorren Ballanti d'ive Z Casper Bocholtz HC
57 36 Femke van Berkel El Capone Carthino Z
58 Annette Wolf Ewoud J Tangelo van de Zuuthoeve Polsbroek
59 297 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos
60 Niels Bulthuis Fifa - Echt
61 167 Tim van de Oetelaar Elstar Larino