Rubriek 15: Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC

Selectiewedstrijd voor Kring Noord, vol = vol
Aanvang 9 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Reggy Hoffmann Future van de Silverhoeve Cardento Helmond
2 21 Fien van de Goor amice
3 388 Frederik Knorren Chasey Lane Cassilano Bocholtz HC
4
5 David Jobertie Chupachup van de wolfsakker Casquetto Poppel
6 38 Bram Geerets Wokie Numero Uno
7 Eliane Smittenberg Esminka Numero Uno Kleve
8 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
9 Loes Mooren Dark Pride Phin Phin Sint anthonis
10 Susan Smulders Easy Snake Whitesnake Horst
11 Teun Rutten Cinquant's Fistfull of Dollars Namelus R Haps
12 62 Verne Janssen Daar Heb Je Haar Zaa-zoe
13 179 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko 3 Grubbenvorst
14 Johan Bergs Cathy de poteau Z Carthiino Grubbenvorst
15 178 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko 3 Grubbenvorst
16 57 Kathelijne Maessen E-zi Zidane
17 14 Eva van Poppel Matcho Animo
18 Jarno van Erp Evolution Go Carthino Z Oss.
19 Britt Konings Z-nancy-b Guidam Plaats erp
20 Koen van Dijk Amanda Gentleman Baarlo
21 27 Robert Bole Firamee Diarado HC
22 Rosa Ruutsalo Kipling VD Bartvelden Vagabond Luoma
23 45 Teun Vestjens Felice Calvaro 6
24
25 19 Gina van Wylick Catharina Z Carthano I Z
26 374 Reggy Hoffmann Vera Contender Helmond HC
27
28 202 Lucas Coimbra Ileana - HC
29 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
30 Niels Bulthuis Fifa - Echt
31 Ben Agterberg Big Ben Quo Vados I Utrecht
32 298 Aniek Diks Daytoria Vingino
33 23 Fien van de Goor Escape Eldorado van de Zeshoek
34 389 Frederik Knorren Chaplin Cassini I Bocholtz HC
35 359 Bart de Bruijn Estate Warant
36 David Jobertie Finn Cornet Obelinsky Poppel
37 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado sevenum
38
39 61 Chiara Palmi Guus H Arthos R
40 Emma Laarkamp D'accord Quasimodo Z ZUIDSCHERMER
41 Gerco Steeghs Flox Vittorio kessel
42 94 Imke Jansen Cent Cartas Tanglo van de Zuuthoeven Altforst
43 366 Aniek Jansen For Fun Arezzo VDL Altforst
44 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
45 392 Stefan Holvast Erilanda - -------------------- HC
46 Leon Vos Laurentinus Larimar swalmen
47 396 Conny Agterberg Whoopy Lancelot Utrecht HC
48
49 Jarno van Erp Flying Boy Onbekend Oss.
50 39 Lotte List Shade Of Grey San Remo
51 Koen van Dijk Conradino H Montreal Baarlo
52 Michiel de Ruyter Zaligra Diamant de semilly Sevenum
53 28 Robert Bole Geste Rosa Numero Uno
54 Michiel de Ruyter Zaligra Diamant de semilly Sevenum HC
55 Rosa Ruutsalo Koning - Luoma
56 46 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus
57 162 Reggy Hoffmann Freddy Bacardi Helmond HC
58 110 Bart de Bruijn Gerlaine Boss vdl
59 Christina Kallmert Falina E Emilion Oirlo HC
60 Nick van Grunsven Amaretto B Air Jordan handel
61 Stephanie SM Marianeschi Ippon V.H. Rebelshof Catwalk van de Helle Evertsoord
62 Sandra Klaessen esprit neer
63 BIbi van Ooijen Firenze W Carambole Enschede
64 Niels Bulthuis Fortuna Harley VDL Echt
65 400 laurence derikum veronaXIV for pleasure Verviers HC
66 Ben Agterberg Bikkel - Utrecht
67 Annette Wolf Falbert SB Numero Uno Polsbroek
68 299 Aniek Diks Freestyle Cantos
69 Iago Fratti Katinka van Orshof x Mierlo HC
70 22 Fien van de Goor Foltaire -
71 390 Frederik Knorren Calypso Tjungske Bocholtz HC
72
73 David Jobertie Egostern Krunch de breve Poppel
74
75 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
76 391 Johan Bergs Cathy de poteau Z Carthiino Grubbenvorst
77 39 Lotte List Shade Of Grey San Remo HC