Rubriek 14: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC

Selectiewedstrijd voor Kring Noord, vol = vol


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
2 Sjoerd Frankevyle Esma Lupicor Beuningen
3
4 268 Anne - Marie Poels Daisy Baloubet Swolgen
5 Jasper Bulthuis Citanja Lord Z Echt
6 345 Chanou de Boer First of CKV - Echt
7 Rosanne van de Put Zazou Rhodium Geldermalsen
8 Lian Vermeer Gossa Gigolo Van De Padenborre Meterik
9 Ricardo Hartman Gode E Clinton venlo
10 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
11 350 Anoeska van Osch Sjoccoboy Sandro boy JR
12 Leon Vos Grassi Spartacus swalmen
13 Ashley Waasdorp First Choice Numero Uno 5351NC
14 34 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Swolgen
15 David Jobertie Bartabas de la pomme Marius Claudius Poppel
16 Marco Jaspers Deka Douglas Swalmen
17 Gerco Steeghs Cintra B Padinus kessel
18 Kim Mestrom Finlandlady M Cicero Z van Paemel Ohe en Laak
19 Tim Kisters Cartouch Calvino Z Bocholtz
20 Thijs Meulemeesters For Riviera For Pleasure Boekel
21 Tim Kisters Cartouch Calvino Z Bocholtz HC
22 Laura Scheepers Gecella sevenum
23 367 Reggy Hoffmann Taranto Tsar Hero Helmond
24 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
25 Conny Agterberg Frankie - Utrecht
26 Anouk Deenen Charm Of Romance Rembrandt Hegelsom
27 293 Jarno van Erp Fiesta Go - Oss. HC
28 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
29 Sjoerd Frankevyle Gio P Bernini Beuningen
30 267 Anne - Marie Poels Syminka Swolgen
31 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
32
33 Frederik Knorren Esquivo Dokkum de Rialfo Bocholtz
34 Marc Geraedts Carono Z ---- Baexem
35 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
36 Jort Op het Veld Caricolle Z Caretano Z Meijel
37 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
38 Jasper Bulthuis Show Man Green Kannan Echt HC
39 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor Helenaveen
40 25 Jamie Schroembges Vasco IV nn
41 15 Eva van Poppel Cynthia Phin Phin
42 Marije Willems Condor B.z. Contendro I Wijchen
43 Ashley Waasdorp Giovanni Boss VDL 5351NC
44 35 Aylin-filiz Bego Happy Hour HTR Jumpilot Swolgen
45 David Jobertie Flinstoon van de Wolfsakker Arizona Poppel
46 Gerco Steeghs Giana Quasimodo Z kessel
47 393 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst HC
48 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi Ohe en Laak
49 Matthew de Zeeuw Garnisch krc Vader Onbekend Utrecht
50
51 336 Matthew de Zeeuw Garnisch krc Vader Onbekend Utrecht HC
52 300 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek
53 Michiel de Ruyter Garibaldi Toulon Sevenum
54 Nikie Bos Frodo Gondo Numero Uno Beuningen
55 349 Anoeska van Osch Frapuccini Stairway
56 Sjoerd Frankevyle Glennis Di Lucca Vermont Beuningen
57 381 Rodrigo Morgado Emile Cicero Z van Paemel Venray HC