Rubriek 13: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC.

Selectiewedstrijd voor Kring Noord, vol = vol.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 4 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo Sevenum HC
2 265 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen HC
3 Ruud Vermeulen Berlin Berlin Swolgen HC
4 Meike van der Heyden Dizzerd Wizzerd Wanssum
5 Feike Linders Toy Story Diarado Nieuw-Bergen
6 Frank Obers Ghandani Falaise de Muze Beugen HC
7 44 Benthe Smits Diabel Diabeau
8 Christina Kallmert Haffaley Affaley Oirlo HC
9 Paulien Rovers Chadrack Du Marais Wizzerd Heijen
10 398 laurence derikum Legende GP du bois madame z Lordanos Verviers HC
11 Jamie Cox Caraway em Z Clearway Venlo
12 laurence derikum Legende GP du bois madame z Lordanos verviers HC
13 Jill Dijcks Coralin Z Conradin Koningsbosch HC
14 385 Jette Staaks Hudge Z Zandor Z Maasbree
15 375 Jill Dijcks Coralin Z Conradin Koningsbosch HC
16 382 Linda Järn Herena Applause Venlo
17 32 Iris Janssen Barilla Colonado
18 Kiko Arends Gambler X Sevenum HC
19 Mans Thijssen Quiro des Brumes Joyeus des Bloyes Sevenum
20 Marissa Nagtegaal Butlea Fee Gentleman Utrecht
21 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
22 Omer Karaevli Felize Cardento Sevenum HC
23 Bibi Auerbach Cairoli Calvino handel
24 20 Ank van de Goor Fenna de Go -
25 Nikki Kisters Quastar Z Qaudrillo Bocholtz HC
26 63 Chiara Palmi Henna-Gold Dutch Design HC
27 67 Elian Poels Uniko Haarlem
28 383 Freek Vestjens Zoe Zingaro NN -------------------- HC
29 Frank Obers Hadji Diabeau Beugen
30 266 Anne - Marie Poels La conda Deauville Swolgen HC
31 187 Ruud Vermeulen NN NN Swolgen HC
32 Lian Vermeer Flash Oscar Meterik
33 Aylin-filiz Bego Just Special HTR Jumpilot Swolgen
34 209 Renek Rosenberg Skyfall Casall Koningsbosch HC
35 Jill Dijcks Hindine Campbell VDL Koningsbosch HC
36 Christina Kallmert Quintus Quality Time Oirlo HC
37 33 Sef Geurts Housten Mylord Carthago
38 Thijs Meulemeesters Hitch Hooch Boekel HC
39 Sjaak Peters Denver Eurocomerce Valiant OIrlo
40 Sjoerd Frankevyle Extra Easy Singapore Beuningen HC
41
42 Jolijn Loonen Lancelot Non Stop Helmond
43 Ida Wilhelmsson Hitch Emillion Helmond HC
44 176 Johan Bergs Helcara Eldorado Grubbenvorst HC
45 Saskia Drissen Verona Maasbree
46 31 Tara Titulaer Dango H T R Van Gogh
47 364 Loes Hofmans Hegelsum Zavall vdl Hegelsom HC
48 373 Felix Malmberg Miss Ekolina Meijel HC
49 43 Benthe Smits Edelweis Carambole
50 29 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold
51 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
52 Dewi Groen Eleve Vaillant Horst
53 Jamie Cox Celine Cosmeo Venlo
54 4 Kim Verstappen Hazel If ever III HC
55 Linda Järn Holiday vermont Venlo
56 59 Claudia Enders Filena Cassini Boy Junior
57 Rob Knoops Port Douglas Z Pablo HORN
58 stephanie haefkens Gumpilotran Jumpilot Beugen
59 Wouter Enzerink Zabrina Calvados ASten Heusden
60 Nikki Kisters Quastar Z Qaudrillo Bocholtz
61 Anne - Marie Poels Going for gold Toulon Swolgen
62 3 Liana Peters Soul Sister Gentleman
63 373 Felix Malmberg Miss Ekolina Meijel HC
64 Esme Marres For Aimee Boss Meijel
65 Dominique Killaars Fiasco Ultimo Helden
66 8 Philippe Houtackers Very Nice Cantos
67 347 Aylin-filiz Bego G-star HTR Arezzo VDL Swolgen HC
68 Megan Burhenne Denver Stm Zurich Venlo
69 16 Jikke Verhaegh Ciella Quaprice Z
70 53 Simone Smedts Vomium Osmium
71 Carolien Boots Condor Contador Venlo
72 Jolijn Loonen Goldstrike Sam R Helmond
73 Ida Wilhelmsson Hotshot Tolano van t'Riethof Helmond HC
74 303 Hanna Nilsson Darthana Zento HC
75 177 Sanna Olsson Cala Calypso Grubbenvorst HC
76 175 Johan Bergs Cleopatra Diamant de semilly Grubbenvorst HC
77 Fabienne ten Horn Didoctro Indoctro Horst
78 Rosanne van de Put Zazou Rhodium Geldermalsen
79 Lian Vermeer Gossa Gigolo Van De Padenborre Meterik
80 280 Jasper Bulthuis Citanja Lord Z Echt HC
81 345 Chanou de Boer First of CKV - Echt HC
82 Omer Karaevli Felize Cardento Sevenum HC
83 Frank Obers Ghandani Falaise de Muze Beugen HC
84 59 Claudia Enders Filena Cassini Boy Junior HC