Rubriek 6: Klasse Z (1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC
Aanvang +/- 15:30


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 James Paterson Corneel Christallo Putten
2 307 Alisa Danilova Ecifee Cicero Z Asten HC
3 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
4 Niels Knape Elinea - Baarlo
5 Patrick van der Schans For the Moment MR. Blue Nijkerk
6 332 Patrick Lemmen Flower I Action Breaker BAARLO LB HC
7 John Steeghs Favoriet Cantos meterik
8 Micky v.d. Oetelaar Dow Jones HX Ustinov veghel
9 360 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
10 Jack Ansems Delia B Cantos Roosendaal
11 Joanna Johansson Fiëstamunde  Cantos Baarlo
12 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
13 213 Mel Thijssen Dream Boy - Sevenum HC
14 333 Leopold van Asten VDL Groep Elexia Calvaro Z Duizel
15 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
16 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel
17 Erika Lickhammer Edette Namelus r Asten
18 Manon Hees Faithful Calvaro Meterik
19 338 Chen Rich Irebena z Andiamo Liessel HC
20 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
21 224 Kim Huige El Basta Mr. Blue Kessel HC
22 Rodrigo Almeida Umea de Blondel Dollar de la Pierre Maasbree
23 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
24 339 Tim Cox Komplex van de Beuzerik Caruso Hamont HC
25 Vilma Catani Dynamite TN Larino nuenen
26 75 Jan-willem Kraay espri Ultimo
27 237 James Paterson Stakkato's Star - Putten
28 308 Alisa Danilova Flugel van 't Palmenhof Triomphe de Muze Asten HC
29 276 Savyana Verstappen Hadise van de Wijngaardhoeve Cicero Balen HC
30
31 Loewie Joppen Fabergé H & S Corneille Maasbree
32 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
33 Patrick van der Schans Broere Dubai Unaniem Nijkerk
34 93 Biba Mc Caul Cargo -
35 92 Wout Jan van der Schans D'angelo -
36 Patrick Lemmen Jeromio NN BAARLO LB
37 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado meterik
38 Sanna Olsson Ingren Conthino Contendro Someren HC
39 Dennis Evertse Finn Bustique Bakel
40 Laura Scheepers Dutch Cantos sevenum
41 Anne - Marie Poels Chegamos - Swolgen
42 Johan Bergs Cas v Caretano - Grubbenvorst
43 Laura Hoogeveen Massage Hippique Quibus Quasimodo Z Weert
44 335 Amy Collinson Laganda 2 Ospel
45 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
46 Robby Krowoza Campari Sun Cassineto Roermond
47 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Swalmen
48 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Roosendaal
49 Joanna Johansson Florilottie  Numero Uno Baarlo
50 214 Mel Thijssen Cadiz - Sevenum
51 334 Leopold van Asten VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve Cooper v.d. Heffinck Duizel
52 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
53 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik HC
54 Erika Lickhammer Jazou Diktator Vd boslandhoeve Asten
55 James Paterson Ejetha Warrant Putten
56 309 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten HC
57 275 Savyana Verstappen Davita Hamlet Balen HC
58 291 Rodrigo Almeida Dali T Phin Phin Maasbree HC
59 Loewie Joppen Tanagra de Brekka Opium de Talma Maasbree
60 Niels Knape Famanta Numero Uno Baarlo
61 323 Patrick van der Schans Enzo Indoctro Nijkerk
62 331 Patrick Lemmen Delitius Zidane Baarlo Lb HC
63 370 John Steeghs Jaminka Jodokus Meterik HC
64 Sanna Olsson Ingren Consano Con air Someren HC
65 231 Frederique Lebon Corinda van de Reesthoeve Vaillant Weert HC
66 302 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel HC
67 230 Alexa Larkin Celvin Raphael Weert HC