Rubriek 11: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC

Aanvang: +/- 17.10 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 348 Daniel Rohmann Chora - Gelsenkirchen HC
2 351 Micky v.d. Oetelaar Largas VDZ Vargas de Sainte-Hermelle Veghel HC
3 Nina Wester Bologna Kreator Roermond HC
4 369 Fleur Winkelmolen Highlight Up to date Grashoek HC
5 Jamie Cox Happy feed Durrant Venlo
6 Jessie Wegdam Calano Calato Z Our turnhout
7 Petra Coppus Zauberfee Corland baarlo
8 352 Anne - Marie Poels Aintree Andiamo Swolgen HC
9 Daphne Mol Fernet FIchera Indoctro Den Dungen
10 Emma Bro?nda Ninus Numero Uno Gilze HC
11 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen HC
12 Frederieke Gosmann Carlotti - Bottrop
13 354 Emile Tacken Gibston Nb Meterik HC
14 Angelique Dohms Handsome Boy GS Eldorado vd Zeshoek Beesel
15 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
16 317 Katarzyna Wiśniewska conrad cornet obolensky Chastre
17 Julia Van Kuijk Hadelheid Ultimo Vught
18 Dennis Evertse Goya Bernini Bakel HC
19 Bo op den Drink Q van de Eijkhof Quarz Meijel
20 Britt Schippers Harmantica H Quality Time BERLICUM NB
21 Alfred Konzag Capistrana Capistrano Bocholtz
22 John Smits Epic Berlin Steensel
23 Edwin Hendriks Eyecatcher Dutch Design Roggel
24 Kylia Houben Faitana D'06 Conan Roggel
25 Indira Jussen Gambler Al Capone eerde
26 341 Daniel Rohmann Lady Gaga R Light on Gelsenkirchen HC
27 353 Micky v.d. Oetelaar G.Voice Ustinov Veghel HC
28 Jessica Van Os gustinov ustinov veghel HC
29 Nina Wester Victoria Secret Concorde Roermond HC
30 6 Anne Ebisch Fabiano Warrant
31
32 371 Patrick Lemmen Corragio Conthargos Baarlo
33 Marco Jaspers Galant Arko III Swalmen HC
34 Linda Järn Lordanos Lordanos Venlo
35 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
36 Imke van der Linden Goldfever GLN Vleut Vlierden
37 294 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
38 Mikala Schotanus Country Girl B Vittorio Lienden
39 Rachelle Verhoeven Gasolina van de Helle Castelino Vd Helle Best HC
40 357 Julia Wallochny Cocolette Co-Pilot Düsseldorf HC
41 Jamie Cox Hurby Namelus R Venlo
42 Mara van de Wouw Centurio Douglas Nijmegen
43 Loes Hofmans Hegelsum Zavall vdl Hegelsom HC
44 Janneke van der Linden Touchette K Toulon Someren
45 1 Nina Biel Donna Gondela Hn Corland Eindhoven
46 265 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen HC
47 Daphne Mol Hot Chocolat Harley VDL Den Dungen
48 Frederieke Gosmann Flipper - Bottrop
49 Indira Jussen Quaresta Z Quasimodo Z eerde
50 Kylia Houben First Flow Numero Uno Roggel
51
52 346 Daniel Rohmann La Fee Lord Lancer Gelsenkirchen HC
53 355 Micky v.d. Oetelaar G.koska Spartacus Veghel HC
54 Elke Jaspers Hera Namelus Swalmen HC
55 Nina Wester New Guy Lancer 2 Roermond HC