Rubriek 9: Klasse M (1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Caleandra Caleandro meterik
2 158 Mathijs van Asten Bisous van overis Bustique
3 Kim Sturme Ego Zidane Bakel
4 Anouk Geunis Florette Wizzerd Weert
5 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
6 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Belfeld
7 Juul Prinssen Flay over Bustique Uden
8 139 Cassandra Kahle El clara - HC
9 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Waspik
10 Erika Lickhammer Artist vh marienshof Arezzo Asten
11 Kim Huige Fiene Arezzo vdl Kessel
12 96 Janou Hendrix Calistro Chello I
13 Joanna Johansson Geronimo  Ustinov Baarlo
14 Alexa Larkin Cocobanta Douglas Weert
15 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst
16 Sanna Olsson For ever Grubbenvorst
17 Patrick Grielens Fien Zirocco Blue Vdl Westmalle HC
18 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL BAARLO LB
19 Patrick van der Schans Candy Stakkato Nijkerk
20 90 Biba Mc Caul Eastwood -
21 Stefan Holvast Cavallino Bianco - --------------------
22 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik HC
23 Asaf Abudi Gigolo de Muze Lord Z 21 00314 90 Maasbree HC
24 221 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
25 108 Bart de Bruijn Double B Wittinger VDL HC
26 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
27 Gaby Maarse Gaia Phin Phin Wellerlooi
28 305 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik HC
29 Manon Hees Garrone Onbekend Meterik
30 Erwin Bos Eye witness Nn Eersel
31 James Paterson Everton Celano Putten
32 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
33 324 Lisa Bongers Arselina Triomphe Wijchen
34
35
36 Monique van den Broek Dantos HBC Cantos Sevenum HC
37 John Steeghs Finesse Canturano meterik
38 Sanna Olsson Ingren Consano Con air Someren
39 306 Alisa Danilova Desert Storm Clinton Asten HC
40 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Belfeld
41
42 Johan Klein Zieverink Furisto Corland Lierop
43 Thijs Derks Froukje Lucky boy Zeeland
44 193 Joanna Johansson Finnish Zidane Baarlo
45 Alexa Larkin Forlan H Warrant Weert
46 Niels Knape Assira - Baarlo
47 Casper Timmermans kashmira Kashmir v h schuttershof Waspik
48 Erika Lickhammer Carry me over z Catoki Asten
49 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
50 Sanna Olsson Houston van het scheefkasteel Darco Grubbenvorst
51 301 Mathijs van Asten Dreambrina Verdi HC
52 Patrick Lemmen Forlan - BAARLO LB
53
54 321 Patrick van der Schans Eagle Nabab de Reve Nijkerk
55 88 Biba Mc Caul D Elmi -
56 87 Wout Jan van der Schans Aquamarine Mail -
57 Dave Maarse Gail’s Evergreen - Wellerlooi
58 Gaby Maarse Girl Power Brainpower Wellerlooi
59 Stefan Holvast Don Viepar Rascin --------------------
60 74 Jan-willem Kraay Ezilot -
61 Iago Fratti Katinka van Orshof x Mierlo HC
62 325 Praveen Nair Jaipur Thunder van de Zuuthoeve
63 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
64 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
65 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
66 109 Bart de Bruijn Shadeena de Landettea -
67 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek meterik
68 Emile Tacken Gijs Eldorado Meterik
69 Erwin Bos Zig Zag Cor d,Emilion Eersel HC
70 James Paterson Floris Cesano II Putten
71 66 Vilde Kolderup Carlsen Elli S Chap
72 64 Zygimante Ausraite Massimo Boy Massimo
73 Koen Leemans Dopharma’s Eva - Middelbeers
74 Lisa Bongers Dakota van Schuttershof Ustinov Wijchen
75 Joanna Johansson Gloed Indoctro Baarlo
76 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
77
78 340 Erika Lickhammer Edette Namelus r Asten HC
79 Johan Bergs Gouvernante Ultimo Grubbenvorst
80 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst
81 Eyal Gat Deralinn M. Tolan R. Someren HC
82 151 Mathijs van Asten Amichi H Z Ami Z HC
83 Patrick Lemmen Ferrek Singulord Joter BAARLO LB
84 322 Patrick van der Schans Formatera Nabab de Reve Nijkerk
85 91 Biba Mc Caul Latinus -
86 86 Wout Jan van der Schans Extreme -
87 Stefan Holvast Popeye Z Poor Boy --------------------
88 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago Ospel
89 Monique van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
90 Sanna Olsson Ingren Conthino Contendro Someren
91 Jack Ansems Grace Biscayo Roosendaal
92 Laura Hoogeveen Funny Face Upgrade Weert
93 337 Freek Vestjens Expatero - -------------------- HC
94 John Steeghs Gracefully van Gogh meterik
95 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik HC
96 Loes van Dijk Zonneglans French Buffet Baarlo
97 Jill Dohmen Unique Casco Herkenbosch
98 Annabelle Poels Uroki Iroko Oeffelt
99 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
100 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time baarlo
101 Joanna Johansson Grasshopper Quality Time Baarlo
102 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
103 30 Dianne Seuren Wequitana Redford
104 7 Anne Ebisch Estera Warrant
105 Marco Jaspers Fortuna Nabab De Reve Swalmen
106 Enrique Borbolla Allerdings Arpeggio Swolgen
107 Vilma Catani Dynamite TN Larino nuenen
108 Koen Leemans Dopharma's Cooper Casantos Middelbeers