Rubriek 8: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd, combinatie nummer dient voor aanvang van de rubriek bekend te zijn anders is het HC
Aanvang 8 uur
Na nummer 46
is er een korte sleeppauze en kan er nog kort het parcours worden verkend.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 december 2016
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Esther Roeven Eristoff Namelus R Maasbree
2 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
3 Freek Vestjens Evita Andiamo Speciale --------------------
4 Luuk van den Kerkhof Gainesboro Vingino Kessel
5 Maikel van Mierlo george for passion koningslust
6 Stefan Holvast Avanti - --------------------
7 172 Johan Bergs Gentleman Quality time Grubbenvorst
8 171 Sanna Olsson Frida van het scheefkasteel - Grubbenvorst
9 76 Isabel Ledin Quiiny - HC
10 Joris Schouteden Cando La Silla Z Candoletto Kinrooi HC
11 Kristian Houwen Highlander Numero Uno wanssum
12 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
13 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
14 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
15 Sabine Bröckskes-Wetten Chleo Cormint Viersen HC
16 Joanna Johansson Finnish Zidane Baarlo
17 Vienna Spigt Zynedi Loma Kigali Meterik
18 84 Silke van Boxtel Fernando Pierrot
19 Aniek Jansen For Fun Arezzo VDL Altforst
20 Dennis Evertse Cascarinho NN Bakel HC
21 Kim Sturme Fontana Tangelo vd Zuuthoeve Bakel
22 Sanna Olsson Ingren Babelonia Linton Someren
23 Thijs Derks Fardento Cardento Zeeland
24 107 Bart de Bruijn Nevada de Landetta Z Numero uno
25 Jamie Cox Geanger di Coco Indoctro Venlo
26 Eyal Gat Chicitita Z Calvino Someren HC
27 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel HC
28 Esther Roeven Fiesto Zirocco Blue VDL Maasbree
29 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
30 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
31 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
32 Freek Vestjens First Date Centadel --------------------
33 70 Jan-willem Kraay Elmar -
34 Luuk van den Kerkhof Gouveneur Vader Onbekend Kessel
35 Maikel van Mierlo galote zelote koningslust
36 Stefan Holvast Dirk J. J. Vigaro -------------------- HC
37 Johan Bergs Guus ckv Bustique Grubbenvorst
38 Sanna Olsson Havanna Cantos Grubbenvorst
39 Aisha Van Sprang My lady Nn Eersel
40 Kristian Houwen Classe HS Clarimo wanssum
41 Patrick Grielens Chavez Z Contact Van De Heffinck Westmalle HC
42 Rebecca Kaarem George Grosso Z 31 65487 83 Eindhoven
43 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
44 220 Rodrigo Almeida Clearround Clearway Maasbree
45 Claudia Verburgt Luna de Kalech Farfelu de muze maaseik
46 Joanna Johansson Guiberlina T Z Gaillard de la Pomme Baarlo
47
48 James Paterson Hyperion Z Hos D'o Putten
49 Sabine Bröckskes-Wetten Lucky Lüse Lacantus Viersen HC
50 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
51 Aniek Jansen Girl Power Brainpower Altforst
52 2 Romy Schippers Estinov Ustinov Berlicum Nb
53
54 Emile Tacken Gracious blue diamond Mr blue Meterik
55 Manon Hees Lester Nb Meterik
56 68 Emma van Esveld Gideon -
57 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve meterik
58 69 Emma van Esveld Gideon - HC
59 Rianne Haegens Fille de reve Nabab de Reve Elsendorp
60 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen HC
61 Boy Peels Eddy Raijminka Z Emerald van 't Ruytershof Waalre
62 72 Jan-willem Kraay Eliane -
63 191 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
64 Gaby Maarse He's so Handsome Astrello Wellerlooi
65 Dave Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
66 Dennis Evertse Grandioos Nabab de Reve Bakel
67 Sanna Olsson Ingren Cheronimo Casino Someren
68 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
69 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
70 James Paterson Geisha m Zirocco Blue vdl Putten
71 Claudia Verburgt Rafferty Curtis maaseik
72 106 Bart de Bruijn Chartina Z Carthino Z
73 319 Niels Knape Go Go Move Bustique Baarlo HC
74 Miranda Harrington Geraldo Cheltago Ospel
75 Rodrigo Almeida Here I Am Untouchable Maasbree
76 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
77 Erwin Bos Caro Eersel HC
78 238 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel
79 Christina Kallmert Gwendolyn HX Ukato Oirlo HC
80 Freek Vestjens Gluck Lexington --------------------
81 Luuk van den Kerkhof Henkie Penkie Plot Bue Kessel
82 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
83 Stefan Holvast Calaxy - --------------------
84 Johan Bergs Holly CKV Crespo Grubbenvorst
85 Manon Hees Cornet Fire Cornet oblenski Meterik
86 Jack Ansems Hamilton Platinum Numero Uno Roosendaal
87 304 Alisa Danilova Kilcoltrim Blue Chacco Blue Asten HC
88
89 Juul Prinssen Flay over Bustique uden
90 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Belfeld HC
91 138 Cassandra Kahle El clara - HC
92 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
93 Anouk Geunis Florette Wizzerd Weert
94 James Paterson Gotcha Stakkato Putten
95 Dave Maarse Cornets boy Cornet obilenski Wellerlooi