Rubriek 5: Klasse ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 2 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Dennis Caubergs Dancing Boy Van Gogh Echt
2 100 Christopher Klasener Evivera -
3 Emma Augier de Moussac Copia Cobra Weert
4 charlotte augier de moussac wembley Van Gogh Weert
5 Amber Fijen Ted Calvaro Nieuwstadt
6 Alisa Danilova Kadans Como Cesano II Asten
7 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
8 Siebe Kramer De Meta Lord Z Oud Beijerland
9 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
10 155 Mathijs van Asten Cashmaker Chin chin
11 199 Aniek Poels Quick Hamlet Quick Lauro Z
12 David Jobertie Coxie du haut du roi Vigo d'arsouilles Poppel
13 122 Marc Baudach Can do it -
14 cedric poets Sea coast diamant z Diamant Lommel
15 Niek Groenewoud Aerosmith Jupilot Elst (gld)
16 Leopold van Asten VDL Groep Alexia Z Air Jordan Z Duizel
17 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R wanssum
18 246 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
19 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
20 233 Malin Parmler Jasmijn van t eigenlo Diamant de semmily Mierlo
21 Tamarin Christie Bolledo Balouku ophoven
22 Matas Petraitis Solo Deo Glorija Gluosnis Xx Asten
23 Dennis Caubergs Pina Colada Pino Echt
24 Emma Bro?nda Secret Hope Heartbeat Gilze
25 Tim Thomas Schmitz Chekker Calido Oberhausen
26 207 Christopher Klasener Boris Burggraaf
27 Felix Malmberg Amsonia Springtime meijel
28 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
29 137 Michel Hendrix El Clasico Kashmir van Schuttershof
30 Loewie Joppen Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
31 Manon Hees Cocanusa Numero uno Meterik
32 Annette Wolf Ewoud J Tangelo van de Zuuthoeve Polsbroek
33 Alfred Konzag Surprise Salito Bocholtz
34 Emma Augier de Moussac zafira favoritas Weert
35 charlotte augier de moussac wembley Van Gogh Weert
36 Amber Fijen Zircona _ Nieuwstadt
37 Siebe Kramer Hickstead van overis Darco W-001387-hgt Bwp Oud Beijerland
38 Rodrigo Almeida Darek Maasbree
39 Alisa Danilova Happy Feet Con Air Asten
40 Niek Groenewoud Quittance Quintessence V/d Laarse Heide Elst (gld)
41 123 Marc Baudach Clearrado -
42 David Jobertie Illinois van de Bucxtaele Boris van het Kluizebos Poppel
43 Dennis Caubergs Pride . Echt
44 Leopold van Asten VDL Groep Miss Untouchable Chacco-Blue Duizel
45 Liza Tiebot cilydi hs contendro 11 wanssum
46 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv wanssum
47 Niclas Parmler VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon
48 Tamarin Christie Flora - ophoven
49 101 Christopher Klasener Ziezo blue -