Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 2 december 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Niek Groenewoud Bojangles Jumpy des Fontaines Elst (gld)
2 223 Frans In 't Hulst Eros Zapatero VDL Vlierden
3 126 Aniek Poels Lyoysko -
4 Frank Brücker Candy-Crush Cicero Z Hamminkeln
5 116 Marc Baudach Etna de Revel -
6 martin sterzenbach For fun - dorsten
7 159 Mathijs van Asten Quilana Z Verdi
8 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
9 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler wanssum
10 Imke Gradussen california blue eldorado van de zeshoek Echt
11 cedric poets Finesse Darco Lommel
12 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
13 Tom Martens Charbo Check in Ospel
14 Rob Gradussen estia Cabrio van de Heffinck echt
15 Suzanne Bouten Ungaro Cantos Belfeld
16 102 Tim van de Oetelaar Cape Coral RBF Z -
17 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z veghel
18 Amber Fijen Feau Whitesnake Nieuwstadt
19 132 Sarah Barker Elena -
20 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
21 Sven Roze Gukato GLN Ukato Sevenum
22 Tim Thomas Schmitz Caramba Carenaro Oberhausen
23 Djani De Beule Evita T. Numero Uno Waasmunster
24 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
25 Anouk de Ruijter Cynthia Z Calvados Z Kessel
26 206 Malin Parmler Lamaz Stationar Mierlo
27 Georg Wilbers Alvarinos Girl Alvarino Weeze
28 Siebe Kramer Folies bergere Kannan X-6261 Sbs Oud Beijerland
29 Niek Groenewoud Eleganse de Pessel Diarado Elst (gld)
30 Max de Mol Cavadio O.H. Cachas Oss Noord Brabant
31 118 Marc Baudach The General -
32 Loewie Joppen Cassina Casinni || Maasbree
33 Dennis Caubergs Ghostbuster Indoctro Echt
34 125 Aniek Poels Eldorina -
35 Frank Brücker Conthiston Conthargos Hamminkeln
36 142 Nacho Vottero Fourth of July Boss VDL
37 98 Christopher Klasener Calvaro - HC
38 Mirjan Horyon Fame Arizona Meijel
39 Robby Krowoza Baloulina Ustinov Roermond
40
41 Anne-martine van Liere Geronimo vls Quality Time Weert
42 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Asten
43 Alisa Danilova Carat Cassini Asten
44 Djani De Beule Farah Van 'T Rozenhof Escuro Waasmunster
45 Imke Gradussen Quindenta quinar Echt
46 Rob Gradussen idske Iowa echt
47 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
48 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
49 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
50 Amber Fijen for Kazimir Tangelo van de Zuuthoeve Nieuwstadt
51 cedric poets Zandro Z Zandor Z Hapert
52 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
53 Manon Hees Gallentino Spartacus Meterik
54 Marcel Willems Greatest Boy Koningsbosch
55 Dennis Caubergs Gucci - Echt
56 Niek Groenewoud Elstar Nashville Elst (gld)
57 Joseph Rothstein Forgiven Z For Pleasure meijel
58 Emma Bro?nda Cashmere Colman Gilze
59 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
60 105 Tim van de Oetelaar Fly Kashmir van Schuttershof
61 Micky v.d. Oetelaar Gideal de Cantate Ideal de la Loge veghel
62 Chenna van de Spek Da Silvo Orion V Heesch
63 Monique van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
64 Sven Roze Didi Diarado Sevenum
65 Loewie Joppen For Ever de la Roque For Hero Maasbree
66 Djani De Beule Foster For Pleasure Waasmunster
67 Reggy Hoffmann Taranto Tsar Hero Helmond
68 Georg Wilbers FS Cleveland Cassini Boy Junior Weeze
69 Robby Krowoza Godyno Bodinus Roermond
70 Hikari Yoshizawa Dinka Diarado Koningsbosch
71 Anne-martine van Liere Gesomein Cardento Weert
72 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
73 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
74 Michiel de Ruyter Zaligra Diamant de semilly Sevenum
75 Kim Egelmeers Van Dijck's Zazou Germus R Wanssum
76 Michiel de Ruyter Zaligra Diamant de semilly Sevenum HC
77 Patrick Grielens Fien Zirocco Blue Vdl Westmalle
78 Marten Gunnarsson Chacca Lacca Cypriano BAARLO LB
79 Emile Tacken Gijs Eldorado Meterik
80
81 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
82 Marcel Willems Ospa Fleuri Koningsbosch
83 Chenna van de Spek Wiseguy Indoctro Heesch
84 241 Verne Janssen Zeldzaam Hornet Rose
85 Olivier van der Vaart Princess Pokemon Indoctro terheijden
86 200 Joseph Rothstein Excellent - Meijel
87 Peter Peeters Easy Vaillant Maasbree
88 martin sterzenbach Ferrari - dorsten
89 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain venray
90 103 Tim van de Oetelaar Gaspahr Berlin
91 Micky v.d. Oetelaar Giovanni s Up To Date veghel
92 Reggy Hoffmann Vera Contender Helmond
93 Carlijn Sturme Escudo Escudo Mierlo
94 Miranda Harrington Freule Verdi Ospel
95 Frank Brücker Quinola Qintender Hamminkeln
96 Sven Roze Chakato HBC Ukato Sevenum
97 Monique van den Broek Dantos HBC Cantos Sevenum
98 Johanna Hurtig Quintus x Echt
99 Maurice ruisbroek Enzo Van gogh kelpen oler
100
101 Anneke Overmeer Eagle Vittorio Geldrop
102 170 Vivian Vestjens Zipper Voltaire
103 Claudia Verburgt G Laloma Tag Vleut kelpen oler
104 Can Oskay Goofy Carthago Ottersum
105 Wiljan Laarakkers Molenkonings Caipirinha Crown Z Ottersum
106 Jill Dijcks Funoranchi Numer Uno Koningsbosch
107 Patrick Grielens Chavez Z Contact Van De Heffinck Westmalle
108 Marten Gunnarsson Crocodile Dundee - BAARLO LB
109 242 Verne Janssen Go Fast -
110 Olivier van der Vaart Gigi Saffier terheijden
111 151 Mathijs van Asten Amichi H Z Ami Z
112 180 Maja Primdahl Chanel -
113 martin sterzenbach aquito nn dorsten
114 Omer Karaevli Istanbul Kashmir Sevenum
115 164 Micky v.d. Oetelaar Duell-W wittinger Veghel
116 104 Tim van de Oetelaar George Vittorio
117 210 Siebe Kramer Fellow Jumper Tangelo van de Zuuthoeve Oud
118 161 Reggy Hoffmann Freddy Bacardi Helmond
119 caroline stien Garden party Calido Mierlo
120 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
121 Matas Petraitis Grunn corland Asten
122 82 Niek Groenewoud Giulietta Nashville Elst (gld)
123 124 Aniek Poels Caxris Do Sul Cartogran
124 Johanna Hurtig Ivy x Echt
125 277 Dennis Caubergs Golddigger Tangelo vd Zuuthoeve Echt
126 Rodrigo Almeida Lycere St. Hubert Cicero van Paemel Maasbree
127 Gabriel Coumans Endgame Canturo deurne
128 232 Malin Parmler Lamaz Stationar Mierlo HC
129
130 239 Omer Karaevli Classic Up to date Sevenum
131 247 Reggy Hoffmann Taranto Tsar Hero Helmond HC