Rubriek 18: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

5 minuten na afloop van de klasse B zullen we in de andere piste beginnen met de klasse L


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 2 oktober 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 240 Johan Bergs Famorka Zidane Grubbenvorst
2 47 martin sterzenbach Commanchi -
3 Dorien Leynen The Lux Kops Lux Overpelt
4 234 Carlos de Mollinedo Azteca -
5 Maya Shalom Astrix deurne
6 Shamac Konopacki Nena Tangelo De mortel
7 Fons Nabuurs Chico Indoctro Rijkevoort
8 Jan Janssen Destany - Merselo
9 225 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
10 Kim Mestrom Finlandlady M Cicero Z van Paemel Ohe en Laak
11 Niels van Tilburg Ganoso Canoso schaijk
12 207 Paul Janssen Folando Vittorio Well
13 Whitney Stinges Braiyun Ustinov Reuver
14 Amélie Schouterden Carrera v/h Gehucht Cardento Maaseik
15 Anne van Liempd Falanda Londontimes Sint-Oedenrode
16 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
17 Dominique Killaars Fiasco Ultimo Helden
18 Jamie Schroembges Vasco IV nn Wellerlooi
19 Jeroen Jacobs Gothard Eldorado van de Zeshoek Venray
20 Loes Hofmans Dover Nintender hegelsom
21 Ricardo Hartman Gode E Clinton venlo
22 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
23 Johan Bergs My Cazi nn Grubbenvorst
24 238 Marieke Verdaasdonk Hucinta Namelus r Rijsbergen
25 Yannick Hendrikx glorieus . meijel
26 145 martin sterzenbach Delina -
27 235 Carlos de Mollinedo Goitzen -
28 232 Stefan Claßen Balouido -
29
30 Nadine Latiers Florentino Ukato Belfeld
31 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 Deurne
32 185 Maria Jörgensen Engs Disko Bay Bessemeinds Casino Gilze
33 7 dorien christiaens Delmonte Tangelo Herk De Stad
34 243 Rik Haves beauty Carolus 210034486 Horn
35 226 Britt Snoeks Anna hoeve's Glorieus Ultimo
36 Morten Djupvik NN Bessemeinds Casino gilze
37 214 Cris Tonies Alcapone de Vanta Orlando Oss
38 Lina Olli Ducarlos - Luoma
39 Sem van de Pas Galaxy Casino Kessel
40 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado sevenum
41 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik
42 Dorien Leynen Dizzizid de Melin Z Diarado Overpelt
43 Maya Shalom El-hierro Manhattan deurne
44 Fons Nabuurs Winston Lupicor Rijkevoort
45 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
46 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
47 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi Ohe en Laak
48 Niels van Tilburg Grapjas Zirocco Blue schaijk
49 209 Paul Janssen Gino Zaval VDL Well
50 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
51 46 martin sterzenbach Minasota -
52 219 Elina Petersson Captain van Overis Clintissimo
53 Roel Holthuizen Abnormaal Cassini 2 Elst
54 Johan Bergs Cathy de poteau Z Carthiino Grubbenvorst
55 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo meijel
56 236 Carlos de Mollinedo Cadeautje Cardento