Rubriek 13: Klasse L (1.10m )


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 1 oktober 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Dirk Dahlmann QCantus Verdi Velbert
2 167 Marcel Groen Escudo - Mierlo
3 Edmee Verhagen Chanel V Namelus R Langenboom
4 Boaz Rich Harry Liessel
5 Luuk van den Kerkhof Gouveneur Vader Onbekend Kessel
6 101 Luca Holthuisen Talent Salamon W Belfeld
7 Dirk Muth Charly Chacco Blue Issum
8 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst
9 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme Venlo
10 Esther Roeven Eristoff Namelus R Maasbree
11 Kathelijne Maessen E-zi Zidane Venray
12 Joy Lammers Fellie Ukato Hamont
13 Ronny Maes Brogio Feridoon Balen
14 Alma Ranebo Acantus La Manga Alvarino I Niederkruechten
15 Jan Berben Archimedes Arthos Beringe
16 Martijn Verpoort Amaretto B Air Jordan Handel
17 Tessa Meurs Dolce Vita Lucky Boy BEST
18 Linda Järn Pearls River CB Radisson Venlo
19 Aisha Van Sprang My lady Nn Eersel
20 Vera Kranen Ginpower Brainpower Driel
21 Malin Parmler Hopeful Especial Vittorio Mierlo
22 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
23 Marcel Groen Gold Numero uno Mierlo
24 Sanna Olsson Caramba Andiamo Grubbenvorst
25 Frederique Lebon Gismo Numero Uno Weert
26 Jamie Cox Carlottie Z Carat Venlo
27 Frederique Lebon Gismo Numero Uno Weert HC
28 Jowy v.d. Oetelaar Funky triomphe de muze veghel
29 Micky v.d. Oetelaar Gideal de Cantate Ideal de la Loge veghel
30 Cris Tonies Alcapone de Vanta Orlando Oss
31 Joeri van Beers Go-Laloma TAG Mylord Carthago Eksel
32 Boaz Rich Carla Chipandel Liessel
33 Robby Krowoza Godyno Bodinus Roermond
34 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
35 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
36
37 Dirk Muth Colancer Colmander Issum
38 Saskia Drissen Verona Maasbree
39 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
40 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill panningen
41 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest panningen
42 Juul Prinssen Flay over Bustique Uden
43 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
44 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl meijel
45 elina blom gulliver nabab de reve Meterik
46 Rosa Ruutsalo Kipling VD Bartvelden Vagabond Luoma
47 168 Marcel Groen Gucci bustique Mierlo
48 206 Elina Petersson Captain van Overis Clintissimo
49 Sanna Olsson For ever Grubbenvorst
50 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot
51 Erik Teepen Havanna Gaillard de la pomme Venlo
52 Micky v.d. Oetelaar Gardento Cardento veghel
53 Esther Roeven Fiesto Zirocco Blue VDL Maasbree
54 Kathelijne Maessen Dynamite Numero Uno Venray
55 Joy Lammers Giovanta Numero uno Hamont
56 Milan Lamers kokidoki vd broekkant indoctro Neerpelt
57 Ronny Maes Lennox Libertino Balen
58 Alma Ranebo Oklahoma Holstenhoeve Z Ogano Sitte Niederkruechten
59 Jan Berben Caruby Rubert Beringe
60 Elke van de Broek Tin Tin Triomphe De Muze Zeeland
61 Olaf van Beers Etanette C Orlando Eksel
62 Nacho Vottero Fourth of July Boss VDL Hegelsom
63 Nina Wester Victoria Secret Concorde Roermond
64 133 Rodrigo Cezar Leão Cordeiro Quintess -
65 Johan Bergs Guus ckv Bustique Grubbenvorst
66 Dirk Muth Gringo Graf Grannus Issum
67 102 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago Ospel
68 Sanne Daandels Galandra - Mariaheide
69 Rosa Ruutsalo Felicia Indoctro Luoma
70 Nikki de Vries Gianti Zirocco Blue VDL Helvoirt
71 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst
72 Jowy v.d. Oetelaar Geronimo Ustinov veghel
73 169 Marcel Groen Falko Emilion ---------
74 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z veghel