Rubriek 8: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 30 september 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gijs van de Mortel Amon vd horst Z Andiamo egchel
2 42 martin sterzenbach Commanchi -
3 nicolas toro Gabana numero uno opoeteren
4 Dennis Caubergs Calimero nn Echt
5 Asaf Abudi Clear round Clearway Maasbree
6 Alma Ranebo Call Me Later Czassini Boy Junior Niederkrüchten
7 Emile Tacken Blue Diamond Mr. Blue Meterik
8 140 Maria Jörgensen Gold Fever VL Zapatero VDL Gilze
9 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek rucphen
10 123 Christopher Klasener Lyoysko -
11 Shamac Konopacki Nena Tangelo De mortel
12 Joseph Rothstein Forgiven Z For Pleasure meijel
13 Elina de Jong He's got the look Calvin Z Sevenum
14 Ruud Vermeulen Berlin Berlin Swolgen
15 137 Jenny Johansson Calicia La Silla Candoletto
16 Rob Gradussen Dyani Z Dutch Capitol 2101324 echt
17 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro merselo
18 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
19 102 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago Ospel
20 Nadine Bohnen Tennessee Tenerife VDL Niederkrüchten
21 Rob de Bruyn Coberlina vd Laarseheide. Contendro Hooge Mierde
22 24 Marten Gunnarsson Finley -
23 Laura Bohnen Calimera Concetto Niederkrüchten
24 Martijn Verpoort Amaretto B Air Jordan Handel
25 147 Laura Bohnen Calimera Concetto Niederkrüchten
26 Frans In 't Hulst Eros Zapatero VDL Vlierden
27 Gijs van de Mortel Goliath Perion egchel
28 43 martin sterzenbach Minasota -
29 nicolas toro Glorious numero uno opoeteren
30 Dennis Caubergs Camona Vleut Echt
31 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
32 Alma Ranebo Lover Boy Du Sasiana Buffero van het Panishof Niederkruechten
33 Emile Tacken Gijs Eldorado Meterik
34 Maria Jörgensen Engs Disko Bay Bessemeinds Casino gilze
35 Eveliina Kärnä Lester Va-vite Meterik
36
37 116 Nick van der Graaf Hannelore - Rucphen
38
39
40 Jeanne Heijligers Ger-Sina Zacharov Asten
41 Enrique Borbolla NN nn Swolgen
42 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
43 Elina de Jong Fhilavska - Sevenum
44 Sidney Eras NIAGARA de MUZE NABAB de REVE Helvoirt
45 Tijn Vulders Cocorico de Riverland L'Arc de Troimphe Schijndel
46 Rob Gradussen Minka von Hary Moujik de Sohan echt
47 29 Marlie van de Wetering Falk - Heesch
48 Robin van de Wetering Chronos Con Air De mortel
49 Max de Mol enjoy -- Oss Noord Brabant HC
50 Solvor Malmei Carlson 118 Claudio Vikesa
51 Robby Krowoza New Guy lancer 2 Roermond
52 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik
53 Rob de Bruyn Gialianta Hos d'O Hooge Mierde
54 Milica Filimonovic Alva Jersey Schijndel
55 Jack Ansems Grace Biscayo Roosendaal
56 Fleur van Lier Granada Vittorio sevenum
57 Gijs van de Mortel Farao - egchel
58 41 martin sterzenbach For you -
59 nicolas toro genesis x opoeteren
60 Dennis Caubergs Calvaro Calvaro 6 Echt
61 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
62 Alma Ranebo La Quintera La Calido Niederkruechten
63 Emile Tacken Harley Eldorado Meterik
64 Ruud Vermeulen Syminka Spartacus Swolgen
65 Maria Jörgensen VIlbergs Corette Cornet Oblensky gilze
66 25 Marten Gunnarsson Chacca Lacca Cypriano
67 117 Nick van der Graaf Galileo - Rucphen
68
69 141 Ralph Slaats Fabio Calvaro Z Waale
70 142 Lotte Van Den Oetelaar Chicka Calido Schijndel
71 163 Milica Filimonovic Alva Jersey Schijndel HC