Klasse:Z1 Proef:25


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Alle Rubriekwinnaars worden uitgenodigd voor de finalewedstrijd zondag +/- 16.00 uur


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 november 2016
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 15.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
09:00 1 evie klerks klerks amene no limit tilburg
09:07 2 Clair Verstraeten Lontano's Don Diablo De Niro Strijbeek
09:15 3 24 Claudia Meulblok Pure Bf's Eternity Rousseau Dongen
09:22 4 Annechien Priems Whisky Rhodium Tilburg
09:30 5 Christel Deugd-Verburg Lorraine Mansolein Z Lovefever II Breda
09:37 6 Dian Philipsen Alexis Baldwin B Waspik
09:45 7 Saskia Timmermans Beekdal`s Duvel Oscar oosteind
09:52 8 Nikki Pijper Four Seasons Vivaldi Montfoort
10:00 9 Nikki Pije Commaar G Florencio Tilburg
10:07 10 Susan van Dongen Champ v flemming sint Oedenrode
10:15 11 Joyce van de Gevel For Pleasure Armani Schijf
10:22 12 Gaby Verhoeven Butterfly HM UB 40 Diessen
10:30 13 Anja Adriaansen Chaplin Uptown Made
10:37 14 Daphne Vergouwen Don Sandreo Sandreo Oud-Gastel
10:45 15 Hendrik van Esch Doemaar Vivaldi * Zie1.02.11011* Gemonde
Pauze (15 minuten)
11:07 16 28 Quinty Maijers Fivestar Valentino Vader Onbekend 's
11:15 17 Bianca van de Velden Alegria Flemmingh Breda
11:22 18 Nicole Bergmans Elo?se Ampere Waspik
11:30 19 Judy Bakker Emporio Armani Ld Johnson Oosterhout
11:37 20 Naomi de Meijer Naderico's Donn Gas?r meaestro wernhout
11:45 21 Leah Lantinga Rowen Heze Rafurstinels Doorn
11:52 22 Wendy van Kuijk Whinston Santo Oosterhout
12:00 23 Chantal van Gils falko Westpoint Dorst
12:07 24 Audrey Broekmeulen Fiesta Zardando Haaren
12:15 25 Kelly van den Maagdenberg Dylano Wynton Breda
12:22 26 23 Mara van de Ven NN NN Haarsteeg
12:30 27 Kelly de Langen Forte Flemmingh Dordrecht
12:37 28 Lonneke Mutsaerts Allucienne O Sandro Hit Dorst
12:45 29 Maaike van der Schans Zafier Prestige Vdl Sprang-Capelle