Rubriek 18: Klasse D/E-M Snel- & Wendbaar


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DEZE RUBRIEK WORDT U AANGEBODEN DOOR

Drukkerij De Kostendrukkers BV


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 9 oktober 2016
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 141 Jinte van Dongen Geralja's Tommie De Mensinghe's Rinaldo D-M Waalre
2 31 Roza Driessen Qualitat des Bourdons Fs Champion De Luxe D-M Esch
3 142 Tara van der Leegte westerveld's fiorentine Orchid’s Tygo D-M Waalre
4 173 Maël Kusters Koko Petalo nb D-M Merksplas
5 220 Britt Schippers Zakira Zodiak Nra Stb D-M Berlicum Nb
6 46 Merel Kriek Wodan -- D-M Veghel
7 224 Geertje van Aarle Boebas onbekend D-M Heeswijk Dinther
8 305 Suzy le Grand blueberry ice nvt D-M Halsteren
9 281 Gijs Kole Diego's Skyline Emmickhoven's Diego D-M Valkenswaard
10 282 Danique Swagemakers Jack of Hearts -- D-M Nijmegen
11 287 Ruben Heijligers Everglade Aester el Nino D-M Asten
12 196 Carmen der Kinderen Kantje's Rico Kantje's Ronaldo D-M Eindhoven
13 130 Lianne Korevaar For Kids Pleasure for kids only D-M Rotterdam
14 172 Nadine Rossenaar Dexter du Bois Djamai Du Bois D-M Hoorn
15 332 Lou v.d. Goor Flash - D-M
16 27 Britt van den Eijnden Haasendonck's Wandra Valentino D-M Bergen Op Zoom
17 120 Dominique Hafkamp Calvina Onbekend D-M Soest
18 229 Emma Bocken Mister Bowie Poppings Macho D-M Weert
19 241 Kimberley de Greef Beau Surprise Beau Dinamique D-M Maasbree
20 333 Anouk Loomans Comodore Priory Prickle D-M
21 5 Hente Ceelen Mobistar Van Het Overlede Goed Calipso Van De Vondelhoeve D-M Hoek
22 151 Nina Paans Orchid's Ti?sto Kantje's Carlando D-M Hardinxveld-giessendam
23 95 Beau Schuttelaar Messi du Vi Kasanova van Klaverborch D-M Tegelen
24 86 Britt Brouwer Butterfly Conor Kantje's Armando D-M Hoofddorp
25 138 Joani Schut Anjershof Peggy Principal Boy D-M Born
26 15 Quincy Karman Casper Nieuwmoeds Patrick D-M Nieuw-vennep
27 230 Serena Van Werkhoven Addie Azmiraff D-M Neerglabbeek
28 261 Finn Boerekamp Panache Machno Carwyn D-M Someren
29 338 Levana Kraus Mr. Baco Priory Prickle D-M
30 250 Bink Driessen Voyou de Pleville Thunder du Blin D-M Esch
31 162 Janine Maassen Bockmann's Machata T Mentos Charmeur D-M Helden
32 348 Thieu Huijbregts Orchid's Atilla Orchid's Cestanii D-M Rijsbergen
33
34 324 Sidney Renders Ramona Jasper D-M
35 323 Kelsey Busch Chico MH Sulaatik's Classic Marmelade D-M
36 248 Janne Frederike Tuin Lets Dance Wester Aikema's Adios D-M Broek
37 320 Stefanie Baten Wechelshof Dianthe Cappells Black Beauty D-M
38 331 Lou v.d. Goor Arezzo - D-M