Rubriek 7: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve egchel
2 Wiljan Laarakkers Energy Contador Ottersum
3 martin sterzenbach Coco - --------
4 Pieter Bergmans Be Impressed Vancouver MEIJEL
5 Rob Heyligers G-Starr Corland Asten
6 50 Matt Clayton Queeny nn
7 Bjoern Rauls Zamora nn Hattingen
8 26 Tim Gulsum Classic de la Velle Chameur
9 Neslihan Esen Admiraal - egchel
10 Michiel de Ruyter Femera Arezzo Sevenum
11 Dennis Veiser Amadeus 857 Numero Uno west
12 David Jobertie Chupachup van de wolfdsakker Casquetto Poppel
13 Eva Ollula Edalma nn Sevenum
14 17 Kaan Demirag Dento B Zento
15 Kim Emmen audi's gikke eldorado van de zeshoek Dinteloord
16 Lars Kersten Fire Flame / egchel
17 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
18 Paul Janssen Duberth Rubert R Well
19 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Ottersum
20 Stephanie Jennen Edgar Blue Mister Blue Balen
21 60 Will Walker Chivas Cassini Kelpen
22 Antonia Andersson Game Boy D 10 Winningmood Maaseik
23 Dorien Leynen Concordance Concorde Overpelt
24 Roy de Nijs Farouche Rucphen
25 martin sterzenbach Commanchi - --------
26 Sarah Barker Eagle Eye HX Applaus --------
27 Kim Huige El Basta Mr. Blue Nisse
28 7 Janou Hendrix Calistro Chello I
29 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R Asten
30 55 Julia Magnusson Tamagucci -
31 Karianne Samal La Quatro Quattro B Asten
32 Pieter Bergmans Egano Larino MEIJEL
33 52 Matt Clayton Cassiola nn
34 56 Lars Kersten Enturano NN Egchel
35 Antonio Mendes Frodo Canturano heeze
36 Gillian Bilbrough Grace Bustique Borgloon
37 Bjoern Rauls Samoa nn Hattingen
38 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
39
40 David Jobertie Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
41 Wiljan Laarakkers Game over Ukato Ottersum
42 Eva Ollula Evita Canturano Sevenum
43 18 Kaan Demirag Le Jeune Loran
44 Can Oskay Celina Cento Ottersum
45 Kim Emmen audi's gunpower eldorado van de zeshoek Dinteloord
46 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van Spieveld Sint-Oedenrode
47 47 Paul Janssen Famelus Namelus Well
48 Stephanie Jennen F??l Wit Ogano Sitte Balen
49 61 Will Walker Ellis Tygo Kelpen
50 martin sterzenbach enjoy escudo --------
51 Tim van de Oetelaar Earthboy-Retto Carett ------
52 Dorien Leynen Eldorado IH Diarado Overpelt
53 28 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Rucphen
54 4 Alessandro Casorati Imola Bella Sevenum
55 Enrique Borbolla Juventus Darco Swolgen
56 6 Max von Velde Mr. Ollivander -
57 Pieter Bergmans Easy Rider Mr. Blue MEIJEL
58 51 Matt Clayton Lowenherz nn
59 Lars Kersten first one numero uno egchel