Rubriek 4: Klasse Z(1.25m) / ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 15:30 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Viktor Daem Aragorn - Z ------
2
3
4 Arnold Boerekamps Fernet VM Kannan Z Sten
5 12 Kaan Demirag Le Jeune Loran Z
6 Lars Kersten valerie onbekend Z egchel
7
8 martin sterzenbach Castle - Z --------
9 Pieter Keunen Dantura Canturo Z --------
10 Kim Huige Fiene Arezzo vdl Z -------
11 Tanja Torgilsman Genua Gaillard De La Pomme Z swolgen
12 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Z Nuenen
13 Amber Fijen Jewel's van het Sassenhof Thunder Van De Zuuthoeve Z Nieuwstadt
14 Viktor Daem Extra - Z ------
15 Lisa Bongers Athina Van Schuttershof Cristo Z Wijchen
16 Gillian Bilbrough Diadora sitte Ugano sitte Z Borgloon
17 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Z Lierop
18
19
20 elina blom kafka nabab de reve Z meterik
21 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi Z BAARLO LB
22 19 Martina Bernini Chaplin Viente Uno Z
23 Lars Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini II Z egchel
24 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II Z sevenum
25 Johanna Hurtig Flower girl Filigran Z kelpen oler HC
26 Sarah Barker Enzo Ustinov Z --------
27 Will Walker Brogue Ublesco Z kelpen oler
28 Viktor Daem Jeruzalem - Z ------
29 Mel Thijssen Barrichello nn Z Sevenum
30 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Z Sten
31 Dominique Oertly Wallerbosch Discover - Z Oberwil bei Bueren
32 martin sterzenbach fit quidam de revel Z --------
33 Pieter Keunen Mojito Krunch De Breve Z --------
34 Kim Huige El Basta Mr. Blue Z -------
35 Rob Gradussen idske Iowa Z echt
36 Tanja Torgilsman Splendid Spender S Z swolgen
37 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Z Nuenen
38 Amber Fijen Eadelheid Namelus R Z Nieuwstadt
39 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Z Wijchen
40
41
42
43 Viktor Daem Lutz - Z ------
44
45 Patrick Lemmen Electric Muscaris D'Ariel ZZ BAARLO LB
46 20 Martina Bernini Dzingisz Kan Grandino ZZ
47 27 Avni Atabek Zorito - ZZ
48 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis ZZ Nuenen
49 Pieter Keunen Alban Cavalier ZZ --------
50 Mel Thijssen Zsa-Zsa Colander ZZ Sevenum
51
52 9 Patrick Lemmen Concret ESC Concreto ZZ Baarlo