Rubriek 2: Klasse L(1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie

Aanvang: aansluitend Klasse BB


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 David Jobertie Finn Cornet Obelinsky Poppel
2 Henry de Wulf Ariovist CH Arioso Du Theillet Doenrade
3 jannick engelen gamepower bRainpower oostham
4 John Josephs Gambler Spartacus Helmond
5 martin sterzenbach Commanchi - --------
6 37 Petra van Dijck G-Star Cidane
7 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
8 Rob Gradussen Minka von Hary Moujik de Sohan echt
9 Kimberley Winsingh Mariwa r nn Raalte
10 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
11 Melvin Greveling Escade Leunen
12 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
13 Johan Bergs Duc de kerihuel Padinus Grubbenvorst
14 34 Willemijn Poels Gladstone -
15 Jeroen Scheepers Lux Lux Elen
16 31 Elina de Jong Fhilavska -
17 43 Jeroen Scheepers Lux Lux Elen
18 Mara van de Wouw Centurio Douglas Nijmegen
19 Marion Janssen Elen III Cantos venray
20 Sabine Franken Chassee Cantos merselo
21 Siri Martine Bakken G-star - Leunen
22
23 Elke Geraedts Chuckie Casiro I Baexem
24 Viktor Daem Giovanni - ------
25 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon
26 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
27 Duarte Ludovice VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
28 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
29 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
30 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
31 David Jobertie Bartabas de la pomme Marius Claudius Poppel
32 Henry de Wulf Cornet's Lady Cornet's Stern Doenrade
33 jannick engelen lathomio fantomas de muze oostham
34 John Josephs Gycara Tycalux verte Helmond
35 martin sterzenbach For fun - --------
36 38 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold
37
38 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van Spieveld Sint-Oedenrode
39 Rob Gradussen Miracle Moujik de Sohank echt
40 Will Walker Ellie tangelo kelpen oler HC
41 Sanna Olsson Elijnn RBF Z nn Grubbenvorst
42 Johan Bergs E Dutch Capitol 2101324 Grubbenvorst
43 Larissa Bijl He's the man Gentleman Deurne
44 Melvin Greveling Flora Englegardens Lexicon Leunen
45 Rosanne Janssen Flits V Numero Uno Lierop
46 Rob Tijskens Querida Of The Lowlands Z Quidam's Corde Bocholt
47 35 Willemijn Poels Fendi -
48 Kimberley Winsingh Captain beefheart nn Raalte
49 32 Elina de Jong Fast Forward -
50 Marielle Friesen Alghero Querlybet Hero Ommel
51 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
52
53 Mirjan Horyon Funghi Singapore Meijel
54 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
55
56 Viktor Daem Evita - ------
57 Kim Rothengatter VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
58 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon
59 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
60 11 Tim Gulsum Classic de la Velle Chameur
61 Rebecca Lindeblad lahaab elvis ter putte maaseik
62 1 Max von Velde Mr. Ollivander -
63 Boaz Rich Harry Liessel
64 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Sten
65 David Jobertie Egostern Krunch de breve Poppel
66 Henry de Wulf Ramona - Doenrade
67 jannick engelen legolas ideal de la loge oostham
68 John Josephs NN NN Helmond
69 martin sterzenbach Naireve - --------
70 39 Petra van Dijck Contador Z Cidane
71 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek Sint-Oedenrode
72 Rob Gradussen Naminka's Boy Nonstop echt
73 Johan Bergs Geronimo Spartacus Grubbenvorst
74 Nathalie De Martin Fokke Van Orshof Nagano Bocholt
75 48 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Sten
76 49 Will Walker enzo Van gogh Kelpen Oler