Rubriek 9: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie

Aanvang aansluitend aan de klasse B

Na nummer 45 hebben we een korte sleeppauze


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 14 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Fleur Winkelmolen Qualito Z Quinar Grashoek
2 Nadia Chen Crispy 17 Contender Kaarst
3 61 Mohammed Almousa Covertam -
4 Mans Buurman Gimba Ukato Roggel
5 Boaz Rich Harry Liessel
6 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum
7 251 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
8 dorien christiaens Delmonte Tangelo herk de stad
9 Jan Berben Archimedes Arthos Beringe
10 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
11 Jeroen Jacobs Gothard Eldorado van de Zeshoek Venray
12 Johan Bergs Cathy de poteau Z Carthiino Grubbenvorst
13 Julia Van Kuijk Bocelli Vainquer Vught
14 Robert Janssen Elaunay Unaniem Wanssum
15 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
16 Niclas Parmler VDL Groep Geoffrey Untouchable Hoogeloon
17 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon
18 Verne Janssen Daar Heb Je Haar Zaa-zoe Merselo
19 Noortje Spee Go Fast Gaillard de la Pomme Groeningen
20 Jeanne Heijligers Glenn Arezzo Asten
21 Caroline Jordan Fame Tangelo vd Zuuthoeve asten
22 224 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R Asten
23 Nadine Van den Berg Gina Boss Zeeland
24 Michael Grijmans Huro's Fantastic Color R Vleut Erp
25 Rik van de Kruys Castelnovo Z Canabis Z weert
26 Eva Ollula Esprit Cicero Z van Paemel Sevenum
27 219 Anne - Marie Poels Daisy Baloubet Swolgen
28 Ruud Vermeulen Syminka Spartacus Swolgen
29 155 Freek Vestjens First Date Centadel
30 Suzanne Bouten Ungaro Cantos Belfeld
31 Sarah Duggan Gitano Bustique Prinsenbeek
32 Can Oskay Aspen - Ottersum
33 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
34 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL castenray
35 Julie Jennen Caleska Casall balen
36 239 Michelle Snellings Floris Berkhof's Higgledy Piggledy Balen
37 Britt Heylen Kobus Vagabond de la Pomme balen
38 28 Marten Gunnarsson Finley - HC
39 11 Ellas Lemonidi Bersinia - HC
40 Nils Altenbernd Lightfire Light On Bochum
41 200 Olivia Backsell Fourbreaker Heartbreaker
42 Stacey Webb Ginntender SW Quintender meijel
43 Whitney Stinges Braiyun Ustinov Reuver
44 196 Hanna Strindberg Hera uit lincolt's nering Canturo Asten
45 Marc Geraedts Evita Carambole Baexem
46 254 sleeppauze 10 minuten -
47 Teun Vestjens Girona Calvaro Sevenum
48 Boaz Rich Carla Chipandel Liessel
49 Michiel de Ruyter Femera Arezzo Sevenum
50 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
51 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
52 Henry de Wulf Ramona - Doenrade
53 36 Boy- Adrian van Gelderen APG-Golden Cassini Cassini Gold Kapellen
54 212 Johanna Wallter Giovanni - HC
55 Anna Cecilia Holmquist Waififi van s't annekke Jk Wish Geel
56 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
57 Johan Bergs Geronimo Spartacus Grubbenvorst
58 Pieter Coppes Geavanta C Zambesi Bergharen
59 149 Roald van Lankveld Gucci Canturano Ysselsteyn
60 Caroline Jordan Gentle Touch Ustinov asten
61 Michael Grijmans Huro's Fira Zambesi Erp
62 Nadine Van den Berg Cleopatra Calvino Zeeland
63 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Carthago Tegelen
64 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
65 Leonie Amendt Heart Of Flame Cosino B Kessel
66 253 Ruud Vermeulen Caprise nn Swolgen
67 156 Freek Vestjens Gluck Lexington
68 Wiljan Laarakkers De Vleut Vluet Ottersum
69 Can Oskay Celina Crawford Ottersum
70 Eva Ollula Good boy Lucky boy Sevenum
71 Huub Janssen Elen III Cantos castenray
72 Nils Altenbernd Pina Colada Bochum
73 Stacey Webb Wish Me Z Wishes meijel
74 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
75 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
76 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi Ohe en Laak
77 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
78 Inez Kessels Florista Lord Z Nijmegen
79 Rowan Meijs Fhykarla - Egchel
80 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
81 Tristan Marchal Ajay Chipandel Someren
82 Elke van der Veer Aristo Cartier vd Heffinck Mook
83 Henry de Wulf Akarad hero Aganix du seigneur Doenrade
84 Pieter Coppes Geneve C Warrant Bergharen
85 184 Lara Omur Dakota Onbekend
86 129 Neslihan Esen Admiraal -
87 Nadine Van den Berg Wonderboy Lancelot Zeeland
88 Paul van Montfort Now or never Numero uno maria hoop
89 Can Oskay Glinstering Onbekend Ottersum
90 Wiljan Laarakkers Dijkarla Clinton Ottersum
91 Michiel de Ruyter florance verdi Sevenum
92 266 Anna Cecilia Holmquist Waififi van s't annekke Jk Wish Geel HC