Rubriek 5: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 12:45 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Antonia Andersson Jiva Concorde Maaseik
2 Kevin Jochems Kadans Como Cesano Ii Asten/
3 40 Alexander Housen Dokka -
4 Alma Ranebo Last Minute - Bjärred
5 Anouk de Ruijter Cynthia Z Calvados Z kessel
6 Boy Peels Elloma Indoctro Waalre
7 44 Emilia Housen Flicka -
8
9 Harry van Dooren Diamant Toulon Heeze
10 Martien Amendt Batari Larino broekhuizenvorst
11 5 Ida Svensson Rockstar -
12
13 Joris van Helmond Ginde Enrico Asten
14 Kelly Jochems Balboa - Achtmaal
15 17 Georgia Founta Zorito -
16 Robin van de Wetering Den Dekker - De mortel
17 Kimberley Winsingh Quilazio nn Raalte
18 22 Martina Bernini Chaplin Viente Uno
19 Sanna Olsson Effe Anders lord Z Grubbenvorst
20 Luc Martens Deveny Ticallux Verte Ommel
21 John Steeghs Energy Douglas meterik
22 Claudia Verburgt Abbervail Billy Billy Congo maaseik
23 Miranda Harrington Baron Colman Ospel
24 Mike Van Olst ATOMIC Z LANAKEN
25 Niels Knape Chuck Blue SFN Mr. blue Baarlo
26 Rob Heyligers Bien Venue Numero Uno asten
27 Dennis Caubergs Fiorella Kashmir van Schuttershof Echt
28 Amber Fijen Eadelheid Namelus R Nieuwstadt
29 Esther Manders Devon Unaniem HAAREN
30 Petra van Dijck Amigo Moujik de Sohan Venray
31 Antonia Andersson Jolien Winningmood Maaseik
32 Jorn Emschove VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
33 Asaf Abudi Dixxie Maasbree
34 Martien Amendt Coco-Strona Tinky Winky broekhuizenvorst
35 Kevin Jochems Ma Cherie Conello Asten
36 Jeroen Scheepers Febalt Ukato Elen
37 Mathijs van Asten Dreambrina Verdi Ysselsteyn
38 41 Alexander Housen Rusedski -
39 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle rixtel
40 Anouk de Ruijter Fiorie Zacharov kessel
41 Annika Axelsson Cienna G Wizzerd Maaseik
42 15 Georgia Founta Hyxtra -
43 Harry van Dooren Earl Adretti z Heeze
44 Anne - Marie Poels Chegamos - Swolgen
45 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
46 Kim Emmen Audi's Delvaux Chacco Blue Dinteloord
47 Claudia Verburgt Abbervail Moonlight Ustinov maaseik
48 Joris van Helmond Edette Namelus r Asten
49 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
50 177 Kimberley Winsingh Dusty - Raalte
51
52 23 Martina Bernini Cassiopea Cassini I
53 Nicole Caris alisma vancouver maria hoop
54 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado Prinsenbeek
55 Mike Van Olst COMILFO PLUS Z COMME IL FAUT LANAKEN
56 Amber Fijen El Corrado Gran Corrado Nieuwstadt
57 6 Ida Svensson Clarette -
58 Tamarin Christie Jacinthe Winningmood ophoven
59 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
60 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
61 Rob Heyligers Farino MB Vaillant asten
62 Dennis Caubergs Flint Diarado Echt
63 Kevin Jochems Jackobond P van de Zwartblesho Ogano Sitte Asten
64 89 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren HC
65 Asaf Abudi Gigolo de Muze Lord Z 21 00314 90 Maasbree
66 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Elen
67 Miranda Harrington Daloa Lupicor Ospel
68 Anouk de Ruijter Espirit Calvaro kessel
69 Thiago Ribas da Costa Florieke lordanos ysselsteyn
70 Elina de Jong Etna Vingino Sevenum
71 Charlene Bastone Newbridges Master Brown Verdi meijel
72 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
73 Maud van den Bogaart Dakota Van Gogh Heesch
74 Annika Axelsson Creevagh Gent - Maaseik
75
76 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
77 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
78 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL asten
79 Rens Verberk Easyboy Zambesi Oploo
80 Mike Van Olst TAKE A CHANCE ON ME Z TALOUBET Z LANAKEN
81 Niels Knape Volovent du Veret Panama Tame Baarlo
82 Nicole Caris Zaridas Caridas Z maria hoop
83 Ruud Vermeulen Dibria - Swolgen
84 Rodrigo Almeida Tanagra de Brekka Opium de Talma Maasbree
85 Dennis Caubergs Forrest Forsyth Echt
86 Lotte Teuns ET Indoctro Hoogerheide
87 John Steeghs Jaminka Jodokus meterik
88 Tamarin Christie King Clearway ophoven
89
90 Marc Beckers Eligius Ustinov Roggel
91 Emma Bro?nda Juniper Romeo Centimor Gilze
92 Antonia Andersson Osaka H xxx Maaseik
93 Kevin Jochems Van Schijndel's Hickstead Il Hamlet Asten/
94 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
95 Ellen Beckers - van Bussel Ecclestone Cicero Roggel
96 Elina de Jong Damellie Sevenum
97 Dennis Evertse Finn Bustique Bakel
98 Charlene Bastone Chablis SW Couleur Rubin meijel
99 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-Houtakker
100 Thiago Ribas da Costa Jelena Vagabond de la Pomme ysselsteyn
101 Itay Bliss Diableur Berlin Poppel
102 Annika Axelsson Quinlorette Quintender Maaseik
103 8 Bjorn Egberink Quintero grande -