Rubriek 3: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

KNHS wedstrijd

Let op!! Alle ontbrekende combinatienummers dienen voor aanvang van de rubriek te worden doorgegeven, anders wordt het HC


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 190 Antonia Andersson Northern Diamond Diamant de Revel Maaseik HC
2 189 Bart Lips Casalla Z Casall Biest-houtakker
3 67 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti
4 Martien Amendt Sanskrit Stakkatol broekhuizenvorst
5 106 Rens Verberk Ferry van den Hoogeweg Namelus R Oploo HC
6 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
7 103 Hanne Haarberg Creluna Crelido Hunsel HC
8 Lisanne Verdonk my big fellow - Oudenbosch
9 33 Lars Kersten Gagonda nn Egchel
10 188 lynn bloemer kasper kantjes ronaldo Zutendaal HC
11 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z Veghel
12 Jowy v.d. Oetelaar Funky triomphe de muze Veghel
13 54 Mohammed Almousa Covertam - HC
14 197 Nadia Chen Crispy 17 Contender Kaarst HC
15 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
16 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain venray
17 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
18 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
19 Niclas Parmler VDL Groep Geoffrey Untouchable Hoogeloon
20 73 Robin van de Wetering VDL groep Essa Clarimo De
21 147 Nick van der Graaf Fernando - Rucphen
22 Nikki de Vries Dutch Dream Z Darius Helvoirt
23 Paul Janssen Fernandeze Lexicon Well
24 114 Eric Jr. van der Vleuten Balou - HC
25 Alma Ranebo Corona Z Coriano Venlo HC
26 Rebecca Lindberg G-Orchidee Rascin Aarle-Rixtel
27 90 Olivia Backsell Fourbreaker Heartbreaker
28 Robert Bole Firamee Diarado broekhuizen
29 Sanna Olsson Caramba Andiamo Grubbenvorst
30 Sierra Michelle Wilson Audi's Galliano Warrant Dinteloord HC
31 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
32 191 Antonia Andersson Game Boy D 10 Winningmood Maaseik HC
33 Bart Lips Clarim La Loi Z Clarimo Biest-Houtakker
34 Yuya Ninomiya Jadoris nn Asten HC
35 Martien Amendt Fantussa Flipper D'Elle broekhuizenvorst
36 Emile Tacken Eternity - Meterik
37 183 Wout Vlemmix Gastrello Astrello Lommel HC
38 32 Lars Kersten gallilea Egchel
39 Lisanne Verdonk gisinoo - Oudenbosch
40 11 Ellas Lemonidi Bersinia - HC
41 28 Marten Gunnarsson Finley - HC
42 110 Kim Jacobs chersi van gogh
43 179 Boy Peels Gavanta - Waalre
44 95 Jonna Martinson Eros Indorado Sterksel
45 192 lynn bloemer kiela contact contact van de heffink Zutendaal HC
46 78 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel HC
47 192 lynn bloemer kiela contact contact van de heffink Zutendaal HC
48 Micky v.d. Oetelaar Giovanni s Up To Date Veghel
49 Jowy v.d. Oetelaar Geronimo Ustinov Veghel
50 Anouk Geunis Florette Wizzerd weert
51 Erwin Bos Gotham Nabab de reve Eersel
52 Jo Sturgess C-Forever Z Calvino Z Gemonde
53 219 Anne - Marie Poels Daisy Baloubet Swolgen
54 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
55 Aylin-filiz Bego Garthago Mylord Carthago Swolgen
56 Johan Bergs Gregita Vittorio Grubbenvorst
57 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero venray
58
59 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
60 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
61 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
62 74 Robin van de Wetering Fenrir Cardento De
63
64 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
65 164 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond HC
66 Rebecca Lindberg Gin Tonic Cicero Z van Paemel Aarle-Rixtel
67 Robert Bole Geste Rosa Numero Uno broekhuizen
68 Sanna Olsson For ever Grubbenvorst
69 Sierra Michelle Wilson Troy Cassini Boy Junior Dinteloord HC
70 203 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento Egchel HC
71 181 Claudia Verburgt Rafferty Curtis Maaseik HC
72 Sarah Duggan Gitano Bustique Prinsenbeek
73 165 Rob de Bruyn Gialianta Hos d'O Hooge
74 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
75 John Steeghs Ducaat Dicasi meterik
76 Evelina Andersson Homer prest Corland meterik HC
77 9 Kim Huige Gentille van de Wiel Nabab de Reve
78 193 Stacey Webb Ginntender SW Quintender Meijel HC
79 Jessica Van Os Viola B Quickstar Uden
80 2 Marie Vonhoegen Davy Jones - HC
81 Willem Verdonk Dino BBZ - Oudenbosch
82 Micky v.d. Oetelaar Gideal de Cantate Ideal de la Loge Veghel
83
84 Kelly Jochems Saturn Satisfaction Achtmaal
85 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Someren
86 220 Joseph Rothstein Gomez Quality Time Meijel HC
87 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik HC
88 3 Marie Vonhoegen Davy Jones - HC
89 Johan Bergs Gouvernante Ultimo Grubbenvorst
90 Rodrigo Morgado Lucky boy - venray
91 Lars Kersten Gitano Quality time egchel
92 Dennis Evertse Grandioos Nabab de Reve Bakel
93 Vivian Vestjens Zipper Voltaire kessel
94 Senna Diks Dakiro van berkenbroeck Perhaps vh Molenvondel overpelt
95 Saskia Drissen Verona Maasbree
96
97 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray
98 John Steeghs Corsini Connor meterik
99 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
100 Loes Heesen Lady Million Larimar Venlo
101 51 Isabel Ledin Fdherbiers Parisol Imperial D'Herbiers HC
102
103 137 Maya Shalom El-hierro Manhattan
104 Irma G Vos Esperanza Sandro Beast Dilsen
105 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL castenray
106
107 Willem Verdonk Elista B - Oudenbosch
108 127 Claudia Verburgt Gorki De Kalech Action Breaker Maaseik HC
109 Christel Custers Harley van de Boshei Quinten van 't Merelnest Baarlo
110 Jessica Van Os Ammaretto Oklund Uden
111 198 Stacey Webb Wish Me Z Wishes Meijel HC
112
113 Elina de Jong Fhilaska Nabab de reve Sevenum
114 194 Charlene Bastone Cora Wender R Meijel HC
115 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
116 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
117 Lars Kersten grande bugati vdl egchel