Rubriek 8: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 11:25


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gert-Jan Hubrechts Kahlua nn Peer
2 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
3 Boaz Rich Harry Liessel
4 99 Ellen Beckers - van Bussel Cold Case Wender R Roggel
5 Gijs van de Mortel Dark diego du buissonZ Dutch capitol egchel
6 Joseph Rothstein Forgiven Z For Pleasure meijel
7 Laurens Houben Havanna Zavall Sevenum
8 Laura Scheepers Evita Andiamo Special Sevenum
9 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
10 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
11 Roy Rutten Gringo Tyson Heythuysen
12 Sanna Olsson Elijnn RBF Z nn grubbenvorst
13 Thom van Dijck Forsilla Warrant Sint oedenrode
14 Tim Dropmann Cartier Second Life Z Calido Mettmann
15 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
16 Noortje Spee Go Fast - Groeningen
17 141 Christopher Klasener Craxais -
18 Fabian Neu La Fortuna 3 Lamerto H Sonsbeck
19 Henna Björkbacka Corrida Greja Cattio Gilze
20 158 Anouk de Ruijter Cynthia Z Calvados Z
21 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
22 54 Kees Lips Name it -
23 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl meijel
24 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
25 Maaike Schoormans Black Phyllon Douglass Hapert
26 Gert-Jan Hubrechts Calamity Jane Indian Gold Peer
27 Paul Janssen Nougat van Oterhof Non-Stop Well
28 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
29 Tom Smeets Great Kenny Cantos Blerick
30 109 Sabah al Sabah Zargita -
31 Mirjan Horyon Orfeu Oberon Meijel
32 Dennis Evertse Grandioos Nabab de Reve Bakel
33 Jarno van de Geijn van Schijndels Celvin Calvaro Z Hernen
34 Leonie Kuiter amie d'or concorde nuth
35 171 Murat Gunay Very Nice 11 Accord II Ibbenbüren
36 108 Abdullah Al Gharable Quassi -
37 Twan Bardoel Jumpingstar Startrek Mariahout
38 Wout Vlemmix Karamba cardento lommel
39 Chen Rich Ezra Canturano Liessel
40 Boaz Rich Canta Chipendel Liessel
41 Emma Bro?nda Norris Numero Uno Gilze
42 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
43 Gijs van de Mortel Goliath Perion egchel
44 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
45 Laurens Houben Gabantos carthino Sevenum
46 142 Christopher Klasener Check in -
47 Mirjan Horyon Funghi Singapore Meijel
48 Rodrigo Almeida For Ever de la Roque For Hero. Maasbree
49 Roy Rutten gussini parisol Cassini Heythuysen
50 Sanna Olsson For ever grubbenvorst
51 94 Lara Omur Dakota Onbekend
52 Thom van Dijck Wish me luck Wish Sint oedenrode
53 155 Ellas Lemonidi Bersinia -
54 157 Anouk de Ruijter Bigicini Kojak
55 121 Kimberley Winsingh Quilazio nn
56 Huub Janssen Elen III Cantos Castenray
57 Tim Dropmann Charmer w Cassini Boy Junior Mettmann
58 Frederic Schulmeister Alonso Quattro B Ratingen
59 Gert-Jan Hubrechts Frida VH Scheefkasteel Fidjy of Colors Peer
60 Paul Janssen Gentlewoman Van Goch Well
61 131 Dila Kirac Achilla 9 -