Rubriek 4: Klasse Z(1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 112 Tom Martens Excellent van de Zuuthoeve - Ospel
2 Miranda Harrington Freule Verdi Ospel
3 Mark Martens carabelle lord z Kessel
4 39 Niels Knape Chuck Blue SFN Mr. blue
5 Dennis Caubergs Calvaro Calvaro 6 Echt
6 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
7 Patrick Lemmen Assira - BAARLO LB
8 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL deurne
9 61 Freek Vestjens Dirkje NN Sevenum
10 Rob Eras MY PLEASURE Nabab de Reve Helvoirt
11 Ricardo Reinert Mjt halifax Cabrio van den heffinck Mierlo
12 Annika Axelsson Creevagh Gent - Maaseik
13 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
14 124 Carlijn Sturme Feraro - Gilze
15 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
16 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
17 Christy Dictus jersy quickfeuer achtmaal
18 Claudia Verburgt Abbervail Billy Billy Congo maaseik
19 Emma Bro?nda Juniper Romeo Centimor Gilze
20 Constanca de Almeida Fernandes Andra Z Andiamo Gilze
21 9 hulki karaqulle Valcao -
22 Monique van den Broek Carola vd helle Coronas Sevenum
23 Laurens Houben Faranta Sevenum
24 Nicole Mestrom Iselle van Orshof Winningmood Swalmen
25 36 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos
26 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
27 Mark Martens Ferrari Numero Uno Ommel
28 114 Tom Martens Cloney’s pleasure - Ospel
29 78 agnieszka cebulak Jolly Luxious
30 77 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro
31 Frederique Lebon Estella W Carthino Z Weert
32 Dennis Caubergs Camona Vleut Echt
33 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
34 Patrick Lemmen Black Jack Canturano BAARLO LB
35
36 Rob van Bussel Eigenwijs Linton deurne
37 63 Freek Vestjens Cabana - Sevenum
38 Alma Ranebo Last Minute - Bjärred
39 Lars Kersten first one numero uno egchel
40 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
41 elina blom kafka nabab de reve meterik
42 40 Niels Knape Volovent du Veret nn
43 Gillian Bilbrough Diadora sitte Ugano sitte Borgloon
44 Evelina Andersson Dorina Verdi Meterik
45 16 Talya Afyoneri Wervelwind 4 -
46 41 Moniek Banens Cornet Clinton Schimmert
47 22 Sencer Horasan Camilla 11 -
48 Annika Axelsson Funny Boy VDL Arezzo Maaseik
49 7 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
50 Asaf Abudi Dixxie Maasbree
51 Carlijn Sturme Wildricks frans Ustinov Gilze
52 Christy Dictus jo'burg cartano achtmaal
53 145 Gillian Bilbrough Diadora sitte Ugano sitte Borgloon HC
54 115 Tom Martens Froukjecara - Ospel
55 Claudia Verburgt Abbervail Moonlight Ustinov maaseik
56 Emma Bro?nda Secret Hope Heartbeat Gilze
57 10 hulki karaqulle Zorito -
58 163 Nicole Mestrom smockelaers eldorado p diarado Swalmen
59 37 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve
60 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
61
62 117 Mark Martens Circarlos - Ommel
63 Dennis Caubergs cassano Cassini II Echt
64 John Steeghs Jaminka Jodokus Meterik
65 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi BAARLO LB
66
67 62 Freek Vestjens Flow Zapatero Vdl Sevenum
68 116 Tom Martens Forlan H - Ospel
69 154 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum