Rubriek 3: Klasse M(1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 13.15 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 augustus 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 135 Dave Maarse Girl power Wellerlooi
2 Carlijn Sturme Giwana Baltic Gilze
3 Dennis Caubergs Alusinus Odermus R Echt
4 Rob van Bussel Acapulco Atlantic deurne
5 93 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
6 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
7 Ricardo Reinert Carla columna Cristipher Columbus Mierlo
8 81 Luc Steeghs Calva Chiva Z Calvaro 6
9 15 Dila Kirac Achilla 9 -
10 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
11 Freek Vestjens Catweazle Catoki Sevenum
12 58 Babs Kerkhoffs Denver van het Molenhof Thunder van de Zuuthoeve Kelpen - Oler
13 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Asten-Heusden
14 85 Georgia Founta Hyxtra -
15 13 Ellas Lemonidi Bersinia -
16 133 Miranda Harrington Salista Z - Ospel
17 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
18 Rob Eras MY PLEASURE Nabab de Reve Helvoirt
19 Mark Martens Goedhart Quasimodo van de molendreef Ommel
20 Dave Maarse Free Numero Uno Wellerlooi
21 Martijn Verpoort Federer Canturano Handel
22 Johan Bergs Fabulous Numero uno grubbenvorst
23 Lars Kersten gallilea egchel
24 Martien Amendt Dream Balia Canturano broekhuizenvorst
25 25 Alessandro Casorati Imola Bella
26 Katrien Cox Labyrinth van de Grote Haart Kashmir van Schuttershof Hamont
27 76 Aleksandra Cebulak Girstti Bugatti VDL
28 Arnold Boerekamps Urbanis Untouched Asten
29 Carlijn Sturme Goodtimes nn Gilze
30 82 Luc Steeghs Gerton Ukato
31 Sidney Eras Cashman Cashandcarry Helvoirt
32 Dennis Caubergs Arley Harley Vdl Echt
33 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue deurne
34 Evelina Andersson Homer prest Corland Meterik
35
36 John Steeghs Caleandra Caleandro Meterik
37 Ricardo Reinert Kingston Tangelo van de zuuthoeve Mierlo
38 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
39 Freek Vestjens Fabulous Diarado Sevenum
40 136 Sarah Jonsson Emilio -
41 Joost van den Hurk Cher Untouchable asten Heusen
42 Constanca de Almeida Fernandes Andra Z Andiamo Gilze
43 Christy Dictus Fupord van Beek nn achtmaal
44 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
45 83 Luc Steeghs Flash Blue Mr. Blue
46 Anouk Geunis Florette Wizzerd weert
47 Lars Kersten grande bugati vdl egchel
48 Claudia Verburgt Cassacra Carthago maaseik
49 Frederique Lebon Gradetty Crespo VDL Weert
50 Rodrigo Morgado Lucky boy - Venray
51 38 Niels Knape Larca van Erpecom Kashmir van Schuttershof
52 Pieter van Kemenade Galant Legolas Asten-Heusden
53 Patrick Lemmen Assira - BAARLO LB
54 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
55 Mark Martens carabelle lord z Kessel
56 Dave Maarse Gail’s Evergreen - Wellerlooi
57 Rob Eras Mikimoto Diamant de Semilly Helvoirt
58 Zygimante Ausraite Massimo Boy Massimo Sevenum
59 John Steeghs Ferney Vingino Meterik
60 Miranda Harrington Freule Verdi Ospel
61 152 Rodrigo Morgado Lucky boy - Venray HC
62 Arnold Boerekamps Gaby Domingo Asten
63 34 Oda Charlotte Lyngvar Simsalabim Stolzenberg
64 Dennis Caubergs balia Concorde Echt
65 Rob van Bussel Ferdinand Clinton deurne
66 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento egchel
67 caroline stien Garden party Calido Mierlo
68 Ricardo Reinert Fearless friend Lord z Mierlo
69 Laurens Houben Didi nn Sevenum
70 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum