Rubriek 5: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 13:00 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 55 Christina Kallmert Flanagan Clinton I Oirlo
2 101 Raphael Barros Covetex AC nn
3 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
4 4 Wil Schellekens Casander Lord Z Esbeek
5 Marco Brinkman Fair Field Zirocco Blue Vdl twello
6 24 Stefanie van den Brink Dasino van de Kapel Casino
7 27 Dominic Webb EIS Lusette Z -
8 Anouk Schreurs Atkinson Colander Chaam
9 91 Stéphanie Andries Javenia Nonstop
10 89 Ruben Lamers Label chic de Septon -
11 Danny Willems Baron-zeldenrust Indoctro Oosteind
12 Frans Burgers Escador Tangelo vd Zuuthoeve Moergestel
13 Jan Maly Ozzy -- Maasbree
14 66 Jan Vlemmix Irving Orlando
15 Harry van Dooren Earl Adretti z Heeze
16 Marcel Willems Carona koningsbosch
17 Kessy van Berlo Etrusk Singapore vEGHEL
18 kim keymis kasarco oh cassaro bree
19 Cindy van de Werf Ted Calvaro hapert
20 56 Christina Kallmert Ferdina Ustinov Oirlo
21 Olga Charnyshova Evelien van wasenhove Orlando Krefeld
22 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
23 23 Christopher Klasener Charley Harley
24 84 Joaquin Tinao Gloria -
25 Kelly Jochems Falou Eldorado van de zeshoek Achtmaal
26 120 Björn Kuwertz Crispy 17 Contender Kaarst
27 126 Cristophe Meirsschaert Cascor -
28 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
29 Jurre van Bommel Call Me Mr. Blue Ruurlo
30 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
31 Rob de Bruyn Eristov Cicero Z van Paemel Hooge Mierde
32 Michael Vreys Dalton vh LIndehof Bon ami Meeuwen
33 Renek Rosenberg Helios Koningsbosch
34 3 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
35 Linn Kvernes Mr Pancake bh Quick star Schijndel
36 Kimberly Barents Guilder's Empire of the sun Glock's London Ospel
37 Marco Brinkman Fireboy Ukato twello
38 Saad Aljmi Eurofee Quasimodo Z Gilze
39 Gert Bloemen Heaven v/h Bloemenhof z Hardrock z Overpelt
40 26 Stefanie van den Brink Clinton Class de Luxe
41 martin sterzenbach Carlito - ----
42 54 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo
43
44 102 Raphael Barros Diable AC nn
45 92 Stéphanie Andries Cicero Darco
46 96 Ruben Lamers Enya Canturano
47 Jan Maly Everton Tren Ustinov Maasbree
48 Jan-willem Schaap Easter Warrant herpen
49 Marcel Willems Jarvinka OH koningsbosch
50 67 Jan Vlemmix Cisano Cassini I
51
52 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon vEGHEL
53 22 Christopher Klasener Evie - HC
54 Kelly Jochems Quibus Quasimodo Z Achtmaal
55 Massimo Antonioli Dylano Vleut grashoek
56 Olga Charnyshova Zarah Leander Z Zento Z Krefeld
57 72 Mart Sander Aarma Winterfield Zidane
58 Lucas Coimbra Aplux - Meeuwen
59 Joost van den Hurk Fenn Eldorado Van De Zeshoek asten Heusen
60 Herwin Braat Chippendale Chicago Z Etten Leur
61 Lisanne Verdonk Enerma Unaniem Oudenbosch
62 elina blom kafka nabab de reve meterik
63 Bruno Freire Captain's Capade Ovidios Ophoven
64 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
65 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
66 martin sterzenbach Castle - ----
67 Jurre van Bommel Ebell-avant VDL Campbell Ruurlo
68 Marwin van den Nieuwenhuijzen Zelena Cartier vd Heffinck Sint-Oedenrode
69 Michael Vreys Irving van het lindehof Zandogran Meeuwen
70 Marco Brinkman Power Blue Plot-blue twello
71 Kim Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
72 Jan Maly Emarusa H Indoctro Maasbree
73 Sanne Daandels elixer Zacharov Veghel
74 25 Stefanie van den Brink Merida Metropole
75 Renek Rosenberg Palomo Koningsbosch
76 Marcel Willems Usambara koningsbosch
77 90 Ruben Lamers Jacardi S Cicero van Paemel Z
78 93 Stéphanie Andries For you -
79 Gert-Jan Hubrechts Indy van de Roten Nonstop Peer
80 68 Jan Vlemmix Diabolo Thunder vd zuuthoeve
81 Iago Fratti Calimero AC nn lierop
82 Mirjan Horyon Chocabamba Carthino Meijel
83 103 Raphael Barros Zascha AC nn