Rubriek 3: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang: +/- 12:45 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 130 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot HC
2 Sanne Daandels Genin Spartacus Mariaheide
3 Morten Djupvik Engs Disko Bay Bessemeinds Casino Gilze
4 Abdullah Alraijhi Vilbergs Corette Cornet Oblensky Gilze
5 Abduleah Alajmi Flowerfee Galliard de la pomme Gilze
6 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel
7 Fatima Alghanim Boeing Indoctro Gilze
8 Lisanne Verdonk Elista B Nn oudenbosch HC
9 martin sterzenbach contagobet contago ----
10 Nadine Van den Berg Cleopatra Calvino Zeeland
11 Wout Vlemmix Gastrello Astrello Lommel
12 119 Gert-Jan Hubrechts Kahlua nn Peer
13 elina blom legacy quintender meterik
14 Teddy van de Rijt Faradette S Calato Nuenen
15 Gijs van de Mortel Dark diego du buissonZ Dutch capitol egchel
16 Tijn Vulders Be a Star de Semilly Quick Star Schijndel
17 80 Ivan Dujmovic Centour Canto
18 47 Johan Bergs Geronimo Spartacus
19 Niels Fabrie hummer spartacus hapert
20 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
21 Nele Scheelen Imperio G Neerpelt
22 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek meijel
23 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro Merselo
24 Sophie Verleye Lovely D Diarado Vosselaar
25 Frank van Helmond Elmy Contador Ommel
26 Renske Kroeze Dexter Z Dulf vd Bisschop Helvoirt
27 Sanne van Gendt Lincom's Freedom CL Indoctro Nuenen
28 Danny Braat Fuij Ustinov son en breugel
29 Alessandro Casorati Imola Bella Kronenberg
30 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL Castenray
31 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
32 Sanne Daandels Galandra - Mariaheide
33 Kim Jacobs chersi van gogh rucphen
34 11 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor Helenaveen
35 Nadia van der Meer Winsor Sheraton Den Bosch
36 Eline van der Meer Baron?s Du Rouet Balou Du Rouet Den Bosch
37 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
38 5 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
39 Fatima Alghanim babinski xx Gilze
40 Mélanie Marek Coenig Venray
41 Monique Jespers M's Cavalier Cavalier Oosteind
42 Lisanne Verdonk Carmela Z Candrillo Oudenbosch
43 Nadine Van den Berg Wonderboy Lancelot Zeeland
44 105 Danny Willems Green Power VL Baltic Oosteind
45
46 Wout Vlemmix Karamba cardento Lommel
47 32 Dominic Webb Alvatore -
48 31 Alicia Store White Charger -
49 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl meijel
50 Jeanne Heijligers Glenn Arezzo Asten
51 Cindy van de Werf Zandro Z Zandor Z hapert
52 Jeroen Bruens Grandeur CKV Hos d'o Eindhoven
53 Gijs van de Mortel Goliath Perion egchel
54 Tijn Vulders Verde Z Verdi Schijndel
55 48 Johan Bergs Gregita Vittorio
56 Niels Fabrie mirabel inschallah de muze hapert
57 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray
58 Nele Scheelen Indorado G Neerpelt
59 Mirjan Horyon Funghi Singapore meijel
60 10 Jari van de Biggelaar hublot diarado Hedel
61 115 Mart Sander Aarma Winterfield Zidane
62 6 Wil Schellekens Charmeur-D'eric NN Esbeek
63 112 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixus Sir Shutterfly Sint-oedenrode
64 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoven
65 martin sterzenbach fit quidam de revel ----
66 Maria Jörgensen Gold Fever VL Zapatero VDL Gilze
67 Danny Willems Ganymedes Cardento Oosteind
68 Gert Bloemen Balto des pres Quebracho semilly Overpelt
69 Ghanima Al Marzooq Ukkepuk vh marienshof . Asten
70 Katarzyna Wiśniewska conrad cornet obolensky chastre
71 Maartje Verberckmoes Dancing queen Diarado Riemst
72 Latifah Al Othman Molokai . Asten
73 Maartje Verberckmoes Dancing queen Diarado Riemst
74 Lisanne Verdonk gisinoo - Oudenbosch
75 Joseph Rothstein Forgiven Z For Pleasure meijel
76 Nadine Van den Berg Gina Boss Zeeland
77 Wout Vlemmix Tom Boy Cayetano Lommel
78 19 Christopher Klasener Craxais - HC
79 Kelly Jochems Valeur Vavite Achtmaal
80 78 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
81 50 Hanna Nilsson Darthana Zento
82 Jeroen Bruens Guus CKV Bustique Eindhoven
83 7 Wil Schellekens Flyer sierappel Esbeek
84 Marco Brinkman Ferrari Verdi twello
85 Danny Willems El Futuro Echo van 't neerenbosch Oosteind
86 martin sterzenbach Cumaro - ----
87 49 Sanna Olsson First Diamond Whitaker
88 135 Kim Sturme Gambler Quasimodo vd Molendreef Bakel HC
89 Gert Bloemen Anyway v/h Bloemenhof z Andiamo z Overpelt
90 141 Maria Jorgensen Gold Fever nn HC