Rubriek 4: Klasse Z (1.25 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang 8 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 22 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Rob van Bussel From Heidi Andiamo Z deurne
2 Christy Dictus Ebabalou Lexicon achtmaal
3 65 Rob Gradussen estia Cabrio van de Heffinck
4
5 Michiel de Ruyter Bagira Baldini Sevenum
6 Martien Amendt Batari Larino broekhuizenvorst
7 Jaime Guerra Casper Wizzerd Wv elmpt
8 Fleur van Lier Evergreen cristall Diarado sevenum
9 Arnold Boerekamps C'est Ca Massimo Asten
10 Dave Maarse Figaro Astrello Wellerlooi
11 Gaby Maarse Quatrella Quasimodo Z Wellerlooi
12 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
13 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
14 Kevin Jochems Ecifee Cicero Z van Paemel Asten
15 Amber Fijen California Blue Chacco-Blue Nieuwstadt
16 Dennis Caubergs Camona nn Echt
17 Hilary Scott Gloria Cicero Sevenum
18 Niels Knape Eagle Eye VDP Ustinov ------
19 40 Sam Hutton Abby -
20 Rob van Bussel Falco V Bustique deurne
21 Marit Huige Denver Cardento Nisse
22 Cindy van de Werf Ted Calvaro Hapert
23 Tom Sanders Calipo Crelido Dinslaken
24
25 Mandy Grootegoed Gustavo kuerten Zirocco Blue Heerle
26 Anouk de Ruijter Cynthia Z Calvados Z Kessel
27 Gina Lerche Castello Carvallo BB Alpen
28 37 Lauren Sturges Hugo -
29 Christy Dictus jersy quickfeuer achtmaal
30 67 Rob Gradussen All in Indian Gold Van Castershoeve
31 46 martin sterzenbach Carlito - Gerr
32 Michiel de Ruyter Dustinov Ustinov Sevenum
33 Pieter Keunen F.Umonia Chellano Z ----
34 Elina de Jong Damellie Sevenum
35 36 Lauren Sturges Chest -
36 22 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos
37 34 Virag Budai Bailys Viento Uno W
38 Robby Krowoza Baloulina Ustinov Roermond
39 Lisa Cubitt Oaks Valuna Vivant Sevenum
40 Martien Amendt Fire Bird Arizona broekhuizenvorst
41 Boy Peels Elandria Quasimodo Z waalre
42 Rob van Bussel Forever Blue Chacco Blue deurne
43 Jaime Guerra Cindi Casall elmpt
44 Arnold Boerekamps Dorianda Vingino Asten
45 Dave Maarse Gail’s Evergreen - Wellerlooi
46 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
47 Kevin Jochems Encore Nabab de Reve Asten
48 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
49 Kelly Jochems Eowan A Numero Uno Achtmaal
50 Sarah Barker Enzo Ustinov -----
51 Amber Fijen Eadelheid Namelus R Nieuwstadt
52 Dennis Caubergs Citanja Lord Z Echt
53 Maikel van Mierlo First Baltic Baltic VDL koningslust
54 Christy Dictus jo'burg cartano achtmaal
55 66 Rob Gradussen idske Iowa
56 47 martin sterzenbach Castle - Gerr
57 83 sleeppauze 10 minuten -
58 Marit Huige Donna Corra Verdi Nisse
59 84 Anouk de Ruijter Espirit Calvaro Kessel
60 Tim van de Oetelaar Forlan HX Bustique ------
61 Pieter Keunen Mojito Krunch De Breve ----
62 Tom Sanders Colarde E Chacco Blue Dinslaken
63 Joost van den Hurk Fenn Eldorado Van De Zeshoek asten Heusen
64 Jens Nijs julesraimus . Vivaldi Hapert
65 21 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve
66 Hilary Scott Milky Clearway Sevenum
67 Niels Knape Fifty-Fifty K Cardento ------
68 14 Rob van Bussel Eigenwijs Linton Deurne
69 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
70 41 Sam Hutton Baby -
71 53 Frida Lindgren Free Willy -
72 Gabriel Coumans Flippant Baloubet Du Rouet deurne
73 Olga Charnyshova Zarah Leander Z Zento Z Krefeld
74 Mandy Grootegoed Longy Heerle
75 Anouk de Ruijter Fiorie Zacharov Kessel
76 Gina Lerche Eleska Verdi Alpen
77 Boy Peels Cisco's Evita Clinton waalre
78 Kevin Jochems Anytime Picobello z Aertbreaker Asten
79 Jaime Guerra Faith Chacco Blue elmpt
80 Dave Maarse Zita Hold Up Premier Wellerlooi
81 Kelly Jochems Quibus Quasimodo Z Achtmaal
82 Marwin van den Nieuwenhuijzen Excentriek Ustinov Sint-Oedenrode
83 Elina de Jong Epherno Vingino Sevenum
84 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
85 Tim van de Oetelaar Filippe Solier B Cantos ------
86 Pieter Keunen Falony Cardento ----
87 119 Amber Fijen Thinkas Bom nn Nieuwstadt
88 Dennis Caubergs Dantos - Echt
89 85 Lisa Cubitt Waiyama Catoki Sevenum
90 Robby Krowoza Quintero Quintero Roermond
91 63 Laurens Houben Bella
92 38 Lauren Sturges Renny -
93 Tom Sanders Turbulent Zuidhorn Dinslaken
94 Niels Knape Volovent du Veret nn ------
95 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi Baarlo
96 39 Sam Hutton Joey
97 43 abdel said Emma -
98 18 Benneton NN
99
100
101 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos ysselsteyn
102 Miranda Harrington Firenze Querly Elvis Ospel
103 Boy Peels Chaccamo - waalre
104 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z egchel
105 Itay Bliss Diableur Berlin poppel
106 Marwin van den Nieuwenhuijzen Dirkje-e Zirocco Blue Sint-Oedenrode
107 Kevin Jochems Van Schijndel's Hickstead Il Hamlet Asten
108 77 Sacha de Wit Millstream's Eurostar corland
109 Maikel van Mierlo Fearless Tangelo v/d Zuuthoeve koningslust
110 Gabriel Coumans Endgame Canturo deurne HC
111 Tim van de Oetelaar Ewavanta Applaus ------
112 56 Pieter Keunen Dantura Canturo ----
113 64 Laurens Houben Farbantas Numero Uno
114 107 Elina de Jong Damellie Sevenum HC
115 Anouk de Ruijter Bigicini Kojak Kessel