Rubriek 11: Klasse Z (1.30 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: +/- 12:20 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Heyligers Farino MB Vaillant Asten
2 Sandra Klaessen esprit Neer
3 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
4 164 Caroline Hölzer Diva B nn
5 Maartje Verberckmoes Arco Darco Riemst
6 184 Boy Peels Quintero Quasimodo Z Waalre
7 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss
8 133 martin sterzenbach captain chessna ----
9 167 Lisa Cubbit Mimi -
10 Dave Maarse Frejus Astrello Wellerlooi
11 Bart Lips Feddebezi SW Contendro Biest-Houtakker
12 Caroline Jordan Fahrenheit Sandro Beast Asten
13 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro Helmond
14 Marwin van den Nieuwenhuijzen Dirkje-e Zirocco Blue Sint-Oedenrode
15 155 Raphael Barros Zascha AC nn
16 Nadja Hübner Casi Cajus Herne
17 Roald van Lankveld Doriena V Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
18 Tom Sanders Calipo Crelido Dinslaken
19 151 Nicky Deurzen All You Need Abke
20 Thom de Koff Flick Flack Bessemeind's Casino Renswoude
21 Joffra Schaap Easyleen Carambole herpen
22 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze
23 Bas Theeuwes Dopharma's Evert Zirocco Blue Middelbeers
24 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
25 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z Neer
26 145 Marlies Hoorn Clarence Clinton
27 Maartje Verberckmoes Dedalus m2s Ulyssesm2s Riemst
28 Boy Peels Amando Viostaverte waalre
29 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
30 martin sterzenbach Carlito - ----
31 Iago Fratti Calimero AC nn lierop
32 elina blom kafka nabab de reve meterik
33 147 Paul van Wylick D''arco Son Darco Velden
34 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
35 Kristien Peeters Jagante Toulon Geel
36 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol Helvoirt
37 Alma Ranebo Last Minute - Bjärred
38 174 Lucas Coimbra Aplux - Meeuwen
39 Joost Leesberg Air Donna Z Air Jordan Z Erp NB
40 Thiago Ribas da Costa Casanova nn ysselsteyn
41 Lisanne van de Pasch J'oublie S Winningmood van der Aerenberg Helmond
42 Marwin van den Nieuwenhuijzen Excentriek Ustinov Sint-Oedenrode
43 156 Raphael Barros Diable AC nn
44 Nadja Hübner Ice Lady Aertbreaker Herne
45 Dave Maarse Gail’s Evergreen - Wellerlooi
46 Roald van Lankveld Fianta Arizona YSSELSTEYN (LB)
47 Tom Sanders Turbulent Zuidhorn Dinslaken
48 153 Nicky Deurzen Carrera Heartbreaker
49 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
50 Sandra Klaessen zappa Neer
51 Maartje Verberckmoes Louisiana z Lord z Riemst
52 Boy Peels Chaccamo - waalre
53 Jarno van Erp Eminea Namelus R Oss
54 martin sterzenbach Castle - ----
55 176 Lisa Cubbit Amy -
56 196 Bas Theeuwes Dopharma's Evert Zirocco Blue Middelbeers HC
57 Thom de Koff Emmerson Cicero Z van Paemel Renswoude