Rubriek 8: Klasse B (1.00 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang +/- 10:15 uur

2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 31 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 David Jobertie Et si Belle van de Wolfsakker Vleut Poppel
2 Mandy Jansen Gabora S Elvis ter putten breugel
3 Jeroen Marcellis Cylanda Cicero vredepeel HC
4 John Smits Darlin Berlin Steensel
5 162 Caroline Hölzer Vola Capitano nn
6 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
7 Ramzi Martens For Pleasure Bust iqeu deurne
8 Mirjan Horyon Heineke Andiamo Meijel
9 139 Marlies Hoorn Hungarian Hope London
10 Jan-willem Schaap hermandad carambole herpen
11 Frits Martens Hooligan n Edorado van de zeshoek deurne
12 Rosanne Janssen Eigenwijs V Verdi Lierop
13 173 Edwin Breukink Hquick Frieda Quite Magice Hall HC
14 Aafke Timmermans Dopharma's Hope H-Ekwador Middelbeers HC
15
16 Beau De Vries Equality V Unaniem Huizen
17 Aaron Van Zoggel Abel Tygo Someren
18 Thiago Ribas da Costa Dublin - ysselsteyn
19 Ellis Gortz Enya Larino Baarlo
20 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
21 Aylin-filiz Bego Happy Hour HTR Jumpilot Swolgen
22 41 Benthe Smits Elvis - Well
23 Danny Willems Glenne Cardento Oosteind
24 Chiara Palmi Candette S Z Campbell VDL Blitterswijck
25 Gaby Maarse He's so Handsome Astrello Wellerlooi
26 181 Sarah Sofie Birsaas Emile -
27 Jan Maly Caspian 1498 Carpalo Maasbree
28 Thomas-willem van Heel Uni Omni Star Oijen
29 Jikke van Gerven Geronimo Spartacus Swolgen
30 Judith Spanjers Heavenly S Quality Time Schaijk HC
31 Kristien Peeters Fausty ez Fidjy of colors Geel
32 David Jobertie Dartel z Darius Z Poppel
33 Mandy Jansen Gloa S Last men standing breugel
34 Katarzyna Wiśniewska caligiuri r cornet obolensky chastre
35 37 martin sterzenbach Minasota - ----
36 136 Jamie Schroembges Vasco IV nn
37 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
38 180 Jo-elle Jorissen Banderas 30 Indorado Simpelveld
39 Leon Vos grassi spartacus Swalmen
40 Luc Martens Feline Ticallux Verte Ommel
41
42 Nadine Latiers Florentino Ukato Belfeld
43 Verne Janssen Hally Berry Gailliard de la pomme Merselo
44 Jeroen Marcellis Billy clinton vredepeel HC
45 John Smits Epic Berlin Steensel
46 Larissa Bijl He's the man Gentleman Deurne
47 Mirjan Horyon Orfeu Oberon Meijel
48 160 Willemijn Poels Fendi -
49 Danny Willems Hetwich Indoctro Oosteind
50 Ronnie RHW Janssen Corhamadi Z Calvaro Z Neerkant
51 Lotte van den Broek Empire Vigaro lierop
52 Marielle Coppes G.Macoemba verdi bergharen
53 Rob Heyligers Winner Corland Asten
54 Marieke Verdaasdonk Hucinta Namelus r Boekel
55 michel schreinemachers Figaro s Carthino Z Velden
56 157 Benthe Smits Diabel Diabeau Well
57 Chiara Palmi Henna-Gold Dutch Design Blitterswijck
58 Gaby Maarse Hoby Keysershof Astrello Wellerlooi
59 Milan Martens Tinka Landetto deurne
60 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
61 170 martin sterzenbach Commanchi - ----
62 Nadine Hintzen Fleur Carano Velden HC
63 Petra Bouwmans HIGH FIVE cardento Griendtsveen
64 Richella Boermans Barunda Indoctro Helenaveen HC
65 Jo-elle Jorissen Dynamic B Zento Simpelveld
66 Luuk Verberk Ferry vd Hoogeweg Namelus R Oploo HC
67 149 Jos van Deurzen emperor Nvt
68 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop HC
69 186 Eva Ollula Gotcha nn Sevenum
70 Michiel de Ruyter Gambler Hos d'o Sevenum
71 168 Jule Ulhorn Loveley Guy nn
72 Rosanne Janssen Flits V Numero Uno Lierop
73 140 Marlies Hoorn Elenoor Limbus
74 Teun Kluijtmans Hagan Van Gogh Sint-Oedenrode
75 Jeroen Jacobs O'Mally Z Ogano Sitte Venray
76 Bart Lips Casalla Z Casall Biest-Houtakker
77 Jonna Martinson Cormic Caleandro Sterksel HC
78 Danny Willems Hayden Hero Ludwigs sense Oosteind
79 David Jobertie Egostern Krunch de breve Poppel
80 Mandy Jansen Goya S Andiamo Z breugel
81 193 Danny Willems Hayden Hero Ludwigs sense Oosteind HC
82
83 195 Jonna Martinson Cormic Caleandro Sterksel HC
84 192 Danny Willems Glenne Cardento Oosteind HC