Rubriek 10: Klasse Z (1.30m)/ZZ(1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: +/- 11:30 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Z Meterik
2 agnieszka cebulak Jolly Luxious Z Wanssum
3 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro Z Wanssum
4 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Z Neerpelt
5 Raphael Barros Covetex AC nn Z ddefdfffdedf HC
6 Marcel Groen Cazapiloco Corrado Z Mierlo
7 Petra van Dijck Amigo Moujik de Sohan Z Venray
8 Joy Lammers fillkenney van de broekkant Vingino Z Hamont
9 Laura Scheepers Dutch Cantos Z Sevenum
10 168 Arnold Boerekamps Darco - Z Asten
11 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Z Valkenswaard
12 martin sterzenbach california canturo Z GERR
13 135 Jaime Guerra Fifty Fifty Ukato Z Elmpt
14 Niels Knape Eagle Eye VDP Ustinov Z ------
15 Paul Janssen A-part Numero Uno Z Well
16 Robin van de Wetering Evithya Diarado Z Mortel
17 145 Pieter Keunen Entertainer Warrant Z ----
18 Stijn van der Velden Compromis Tygo Z Eindhoven
19 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Z Baarlo
20 157 Laurens Houben Bella Z
21 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Z Eindhoven
22 Olga Charnyshova Zarah Leander Z Zento Z Z Krefeld
23 Dorien Leynen Concordance Concorde Z Overpelt
24 Ellen Beckers - van Bussel Ecclestone Cicero Z Roggel
25 Marc Beckers Eligius Ustinov Z Roggel
26 108 Olivia Backsell Fourbreaker Heartbreaker Z
27 Thiago Ribas da Costa Jelena Vagabond de la Pomme Z ysselsteyn
28 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Z Hoogeloon
29 Michiel de Ruyter Dustinov Ustinov Z Sevenum
30 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Z Meterik
31 Bart Bles Casanova Lord Sandro Z Babberich
32 John Steeghs Energy Douglas Z Meterik
33 Jorn Emschove VDL Groep Cheimee Clinton Z Hoogeloon
34 112 Mathijs van Asten Cashmaker Chin chin Z
35 Miranda Harrington Baron Colman Z Ospel
36 142 Sarah Barker Enzo Ustinov Z -----
37 130 Boy Peels Cisco's Evita Clinton Z Waalre
38 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Z Venray
39 Shamac Konopacki Diva Warrant Z De mortel
40 Saad A Alajmi NN - Z Breda
41 174 sleeppauze 10 minuten - Z
42 Marcel Groen MJT Carnaval Casal Z Mierlo
43
44 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Z Hoogeloon
45 Arnold Boerekamps Fernet VM Kannan Z Asten
46 Caroline Manders Avanti D Padinus Z Valkenswaard
47 9 martin sterzenbach Carlito - Z Gerr
48 146 Pieter Keunen Mojito Krunch De Breve Z ----
49 Jaime Guerra Lego Carmarque Z elmpt
50 Niels Knape Volovent du Veret nn Z ------
51 Paul Janssen Bandito Empire Z Well
52 Robin van de Wetering Eldorado nn Z Mortel
53 Raphael Barros Diable AC nn Z ddefdfffdedf HC
54 Stijn van der Velden Fanni Nassau Z Eindhoven
55 Amber Fijen Eadelheid Namelus R Z Nieuwstadt
56 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Z oirlo
57 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Z Swalmen
58 arthur da silva Flyer Numero uno Z mattwil
59 Teun Vestjens Cedric - Z Sevenum
60 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Z Nederweert
61 Iago Fratti Calimero AC nn Z reterrtet
62 Anne Benkert L' Amie Lerano Z Weert HC
63 Bart Bles El Divo Lord Sandro Z Babberich
64 John Steeghs G-contact Contact van de Heffinck Z Meterik
65 169 Michiel de Ruyter Pagira nn Z Sevenum
66 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Z Hoogeloon
67 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Z Ospel
68 129 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Z Waalre
69 158 Laurens Houben Farbantas Numero Uno Z
70 167 Olivia Backsell Valdelamadre Always First Carpaccio Z
71 Marlies van Soest Bijoux Z Baloubet Du Rouet Z Hoogeloon
72 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Z Asten
73 Caroline Manders Culita H Cartano Z Valkenswaard
74 martin sterzenbach Castle - Z GERR
75 139 Virag Budai Bailys Viento Uno W Z
76 Jaime Guerra Cindi Casall Z elmpt
77 Niels Knape Zalandra Zento Z ------
78 Paul Janssen Di Natale L'esprit Z Well
79 54 Robin van de Wetering Den Dekker - Z Mortel
80 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Z Eindhoven
81 Joy Lammers Froukittaire Emilion Z Hamont
82 Niels Tacken Diranca S Zambesi Z Meterik
83
84 martin sterzenbach balougraf baloubet ZZ GERR
85 arthur da silva Contella Contender ZZ mattwil
86 Iago Fratti Calimero AC nn ZZ reterrtet
87 John Steeghs Fair Play Gaillard de la Pomme ZZ Meterik
88 Anne Benkert L' Amie Lerano ZZ Weert HC
89 Luc Steeghs Everest Carambole ZZ ------
90 Niels Tacken Esprit Carthino ZZ Meterik
91 Thiago Ribas da Costa Cupido Cantos ZZ ysselsteyn
92 59 Lucas Coimbra Ileana - ZZ
93 Ellen Beckers - van Bussel Digrassi Chin Chin ZZ Roggel
94 10 martin sterzenbach Mister X - ZZ Gerr
95 Antonio Mendes Montenegro Tame Carthago 2100219 87 ZZ heeze
96 113 Mathijs van Asten Libertyman nn ZZ
97 Charline Vandergeeten Diadora Vingino ZZ Loenhout
98 Morten Djupvik Torado dingeshof Z Tornado ZZ Breda
99 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta ZZ Hoogeloon
100 Jaime Guerra Dominick Numero Uno ZZ elmpt
101 156 Miranda Harrington Daloa Lupicor ZZ Ospel
102 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly ZZ Neerpelt
103 Paul Janssen Do Alba Sam R ZZ Well
104 147 Pieter Keunen Dantura Canturo ZZ ----
105 arthur da silva Inonstop Non Stop ZZ mattwil
106 Iago Fratti Eldorado AC NN ZZ reterrtet
107 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere ZZ Meterik
108 11 martin sterzenbach Castago - ZZ Gerr
109 184 Morten Djupvik Torado dingeshof Z Tornado ZZ Breda HC