Rubriek 9: Klasse M (1.20 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang 8 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Mark Martens Goedhart Quasimodo van de molendreef Kessel
2 Mirjan Horyon Caro Casantos Meijel
3 Mark Martens Goedhart Quasimodo van de molendreef Kessel HC
4 Anne-martine van Liere Dude Vls Wall Street Weert
5 29 Luc Steeghs Diaconda Z Diarado ------
6 martin sterzenbach contagobet contago GERR
7 Patrick Lemmen Assira - Baarlo
8 151 Asli Gulec Daytona - Baarlo
9 Paul Janssen Duberth Rubert R Well
10 Amber Fijen for Kazimir Tangelo van de Zuuthoeve Nieuwstadt
11 John Steeghs Caleandra Caleandro Meterik
12 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
13 19 Kim Rothengatter Fominka Clinton I Hoogeloon
14 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
15 Raphael Barros Covetex AC nn ddefdfffdedf HC
16 Constantin Popescu Boston van de Cadzandhoeve Couterro Niederkrüchten
17 Christina Kallmert Footlose HX Bustique oirlo
18 Fleur Winkelmolen Farabiolga Numero Uno Grashoek
19 Maurice Winters Carli De La Ferme Blanche Z Caridor Z neerpelt
20 55 Robin van de Wetering Canturan Canturo Mortel
21 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
22 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos ysselsteyn
23 Iago Fratti Dante AC nn reterrtet
24
25 Mirjan Horyon Chocabamba Carthino Meijel
26 Chloe Reichard Elan Amp?re Rijkevoort
27 Antonio Mendes Frodo Canturano heeze
28 Luc Steeghs Calva Chiva Z Calvaro 6 ------
29
30 Zeinab Kamel Wizard Metropole waalre
31 Thijs Kalkdijk Fresco H Ukato Breda
32 Robert Janssen Baltimore Cartano Wanssum
33 Ricardo Reinert Mjt halifax Cabrio van den heffinck Mierlo
34 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
35 110 Linn Backlund Jastino Jasperado
36 134 Jaime Guerra cardero Elmpt
37 Loes Dierker Mazzeltoff Verdi deurne
38 Bart Bles Wings Z Wolisco Babberich
39 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
40 Miranda Harrington Firenze Querly Elvis Ospel
41 Anne-martine van Liere Gilithyia VLS Zagreb Weert
42 8 martin sterzenbach Cumaro - Gerr
43 Patrick Lemmen Dento B Zento Baarlo
44 160 sleeppauze 10 minuten -
45
46 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
47 Mirjan Horyon Fame Arizona Meijel
48 Elisabeth Aspen Graziano Meterik
49 148 Tim van de Oetelaar Earthboy-Retto Carett ------
50 155 Christina Kallmert Celina Upgrade Oirlo
51 Bjoern Rauls Samoa nn hattingen
52 Amber Fijen Dolce Vingino Nieuwstadt
53 27 Luc Steeghs Flash Blue Mr. Blue ------
54 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
55 Petra van Dijck Jaliska Cicero van Paemel Z Venray
56 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
57 109 Olivia Backsell Valdelamadre Always First Carpaccio
58 Robin van de Wetering fromas numero uno Mortel
59 Teun Vestjens Fabregas Cassini II Sevenum
60 Thiago Ribas da Costa Jubiliem de Achterhof Cashmir van het Schuttershof ysselsteyn
61 Bart Bles Waylotte DDH Z Wolisco Babberich
62 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
63 58 Lucas Coimbra Aplux -
64 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
65 Morten Djupvik NN Bessemeinds Casino Breda
66 Joy Lammers Fortunato T Zirocco Blue Vdl Hamont
67 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert
68 Jaime Guerra fire fly elmpt
69 martin sterzenbach fit quidam de revel GERR
70 Patrick Lemmen Fulanda Lord Pezi Baarlo
71 Asli Gulec Economy nn Baarlo
72 Paul Janssen Famelus Namelus Well
73 120 Mirjan Horyon Darcy Quidam Meijel
74 Thijs Derks Quattro Quidam de Revel Zeeland
75 Aleksandra Cebulak Eleonalda Vigaro Wanssum
76 agnieszka cebulak Jolly Luxious Wanssum
77 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt HC
78 Raphael Barros Diable AC nn ddefdfffdedf HC
79 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
80 127 Salvador Ferreira Corvette Contender Hoogeloon
81 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
82 Boy Peels Ofichem's Aphrodite Utrillo Z waalre
83 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
84 Niels Knape Larca van Erpecom Kashmir van Schuttershof ------
85 Gina van Dam Dircona Warrant Rotterdam
86 Whitney Stinges Colande Indoctro Reuver
87 Bart Bles Cosi Bella Hinault Babberich
88 28 Luc Steeghs Gerton Ukato ------
89 Shamac Konopacki Diva Warrant De mortel