Rubriek 8: Klasse L (1.10 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Aanvang: +/- 13.00 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 150 Tim van de Oetelaar Genereux Fortuna Wizzard VDL ------
2 Fleur Winkelmolen Qualito Z Quinar Grashoek
3 90 Monica McCourt RMF True Blue -
4 Maikel van Mierlo Gigante Ultimo koningslust
5 Marcel Groen gerlos diarado Mierlo
6 caroline stien Garden party Calido Mierlo
7 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
8 Nils Altenbernd Lightfire Light On Bochum
9 Raphael Barros Formar AC nn ddefdfffdedf HC
10 60 Dominique Oertly Wallerbosch Discover -
11 Teun de Bodt Pjottr Karandasj Raamsdonksveer
12 Joy Lammers Giovanta Numero uno Hamont
13 138 Virag Budai Letithya Larino
14 103 Freek Vestjens Elli S Chap
15 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
16 Thijs Derks Fardento Cardento Zeeland
17 Boy Peels Liberty van de Broekkant - waalre
18 Constantin Popescu Call Me Later Cassini Boy Junior Niederkrüchten
19 Esther Roeven Eristoff Namelus R Maasbree
20 Huub Janssen Dillenburg WittingerVDL castenray
21 Jeroen Bruens Grandeur CKV Hos d'o Eindhoven
22 95 Sunia de Kock Alghero nn
23 Johan Klein Zieverink Fazall Zavall Liero
24 Morten Djupvik NN Bessemeinds Casino Breda
25 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
26 Nicole Mestrom Gaminka Cantoblanco Swalmen
27 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno Krefeld
28 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
29 172 Maria Jorgensen Gold Fever nn Breda
30 Abdullah k Alrajhi NN - Breda
31 Salman A Alajmi NN - Breda
32 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
33 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
34 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
35 Maikel van Mierlo Glyn Casall koningslust
36 97 Ines de Ferry Chabo nn
37 154 Willem Van Nieuwkerk corrinda vd reesthoeve valliant Vlaardingen
38 Nils Altenbernd Pina Colada Bochum
39 Luuk van den Kerkhof Genius HX Zandor Z Kessel
40 Roy Rutten gussini parisol Cassini Heythuysen
41 50 Willem Verdonk Dino BBZ -
42 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill panningen
43 143 Pieter Keunen George Vittorio ----
44 Luca Holthuisen Adimo Z Andiamo belfeld
45 92 Monica McCourt RMF True Blue -
46 178 sleeppauze 10 minuten -
47 Thiago Ribas da Costa Expecto du Vieux Chateau Epleaser vh Heike ysselsteyn
48 Niels Tacken Clapton Caretano Meterik
49 Boy Peels Nahla 13 nn waalre
50 Amber Fijen Casimir Casdorff Nieuwstadt
51 98 Cheyenne de Beer Fair Play nn
52 105 Freek Vestjens Fade Andiamo Z
53 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
54 Marc Beckers Easy Lady S Hamlet Roggel
55 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum
56 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray
57 183 Laura Scheepers Evita Andiamo Special Sevenum
58 Laura Scheepers Evita Andiamo Special Sevenum
59 Whitney Stinges Braiyun Ustinov Reuver
60 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento Krefeld
61 Constantin Popescu Oklahoma Holstenhoeve Z Ogano Sitte Niederkrüchten
62 Esther Roeven Fiesto Zirocco Blue VDL Maasbree
63 Huub Janssen Elen III Cantos castenray
64 141 Sarah Barker Gitania Cantos -----
65 181 Christina Kallmert Famos Tangelo v/d Zuuthoeve Oirlo
66 99 Charlotte Stuart Carmineto nn
67 Jeroen Bruens Guus CKV Bustique Eindhoven
68 Johan Klein Zieverink Furisto Corland Liero
69 100 Sunia de Kock Hakon nn
70 115 Maikel van Mierlo galote zelote Koningslust
71 173 Maria Jorgensen Kornet Kapriz Breda
72 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
73 49 Willem Verdonk Elista B -
74 Leonie Amendt Heart Of Flame Cosino B Kessel
75 Gina van Dam Dircona Warrant Rotterdam
76 Dorien Leynen The Lux Kops Lux Overpelt
77 Elisabeth Aspen Garfield Chellthago Z Meterik
78 166 Zeinab Kamel Wizard Metropole Waalre
79 96 Tamara Rueda Corleone nn
80 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor helenaveen
81 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
82 104 Freek Vestjens Flow Zapatero Vdl
83 Marc Beckers Capirossi Ukato Roggel
84 Teun Vestjens Girona Calvaro Sevenum
85 Thijs Derks Froukje Lucky boy Zeeland
86 Christina Kallmert Falina E Emilion oirlo
87 Hanna Nilsson Darthana Zento oirlo
88 Miranda Harrington Geronimo Cheltago Ospel
89 Katrien Cox Labyrinth van de Grote Haart Kashmir van Schuttershof Hamont
90 Frits Mestrom Torina Calvados Reuver
91 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
92 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
93 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
94 179 Morten Djupvik NN Bessemeinds Casino Breda HC
95 180 Morten Djupvik NN Bessemeinds Casino Breda HC