Rubriek 3: Klasse M(1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie

Aanvang rubriek +/- 13:15 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 8 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christina Kallmert Ferdina Ustinov ----
2 Duccio Dominici Frodo Echo v Spieveld Moergestel
3 Mirjan Horyon Caro Casantos Meijel
4 Thomas-willem van Heel Uni Omni Star oijen
5 Kim Huige Fiene Arezzo vdl Nisse
6 Yindee van Wanrooij Flyer S Cicero Z van Paemel Moergestel
7 Marcel Schneider Adi jbkklhblhkb
8 Cherish van Orsouw Fomara Pierrot Heesch
9 Rob Tijskens Iwanda Of The Lowlands Guidam Bocholt
10 Asaf Abudi Kokidoki van de broekkant Maasbree
11 Loewie Joppen Good Lord Mylord Carthago Maasbree
12 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
13 Joy Lammers fillkenney van de broekkant Vingino Hamont
14 68 Tom Trout Dorschmikkel -
15 Iris Michels Danique Corland Liessel
16 Elisabeth Aspen Graziano Meterik
17 Janneke Dekkers Gioïanellie Eldorado van de Zeshoek Heeswijk
18 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Asten
19 Marcel Willems Apollo koningsbosch
20 7 Martina Bernini Naomi Z Numero Uno
21 44 Hadar Cats Astrix Toulon
22 Lars Kersten gallilea egchel
23 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
24 Rebecca Lindberg Beluga Cassini I Aarle-Rixtel
25 Dave Maarse Figaro Astrello Wellerlooi
26 Stefanie Breitenstein Decor Bridge S Corland Leur
27 11 Janou Hendrix Calistro Chello I
28 Jan Maly Elandra Zirocco Blue VDL Maasbree
29 42 Alessandro Casorati Imola Bella
30 32 Jessica Rojas Gonzalez Cedric -
31 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
32 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
33 Kim Rothengatter VDL Groep Dominique Z Chellano Z Hoogeloon
34 Christina Kallmert Flanagan Clinton I ----
35 Malin Parmler Happy Heartbeat Mierlo
36 caroline stien garden party calido Mierlo
37 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
38 59 Niels Knape Gerton - Baarlo
39 Peter Peeters Easy Vaillant Maasbree
40 Rob Gradussen estia Cabrio van de Heffinck echt
41 Juan Hervas Asencio Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
42 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z egchel
43 Frans Burgers Escador Tangelo vd Zuuthoeve Moergestel
44 Yindee van Wanrooij Galant Spartacus Moergestel
45 Rob Tijskens Quico Of The Lowlands Z Quidam De Rêvel Bocholt
46
47 Antonio Mendes Frodo Canturano heeze
48 Jan Janssen Zeldzaam Hornet Rose Merselo
49 Giovanni Torre Toscane de keraganne X Eindhoven
50 Rob Eras MY PLEASURE Nabab de Reve Helvoirt
51 52 Joris van Helmond Djibouti -
52 29 Marcel Schneider Conway - Jbkklhblhkb
53 Arnold Boerekamps Didola Con air Asten
54 Lars Kersten Gagonda - egchel
55 38 Jill Dijcks funoranchi -
56 46 Hadar Cats Creed -
57 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-Rixtel
58 Dave Maarse Free Numero Uno Wellerlooi
59 Janneke Dekkers Glennis-P Spartacus Heeswijk
60 Andrea Broich Barichello Winningmood Sonsbeck
61 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
62
63 Stefanie Breitenstein Louisiana B Wandango Leur
64 Christina Kallmert Footlose HX Bustique ----
65 Malin Parmler Lamaz Stationar Mierlo
66 Jan Maly Emarusa H Indoctro Maasbree
67 33 Jessica Rojas Gonzalez Ingo -
68 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
69 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
70 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
71 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
72 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
73 Rob Gradussen idske Iowa echt
74 41 Rob Tijskens Donna Van Overis Z Darco Bocholt
75 John Steeghs Gracefully van Gogh Meterik
76 Kristine Seierstad Filicy Filine Numero Uno Meterik
77 Niels Tacken Zanta Caterina Casco Meterik
78 Teun Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
79 Gijs van de Mortel Dark diego du buissonZ Dutch capitol egchel
80 30 Marcel Schneider Frits - Jbkklhblhkb
81 Arnold Boerekamps Gaby Domingo Asten
82 Lynn Einswqeiler kenzo / egchel
83 Lars Kersten first one numero uno egchel
84 Marcel Willems Greatest Boy koningsbosch
85 47 Anne Yaniv Loriot -
86 45 Hadar Cats Diana -
87 Rebecca Lindberg Galaya Harmony Aarle-Rixtel
88 39 Dave Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
89 Alexandra Gluzek Eine Wiekeine Lexicon Beek
90 Rob Eras Delano nn Helvoirt
91 Andrea Broich Rachel April Joke B Rocket Star Sonsbeck
92 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
93 71 Christina Kallmert Caranta nn Oirlo
94 100 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray