Rubriek 11: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie

Aanvang: 13 uur in piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 juli 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 marc boes conchiverino concept korschenbroich
2 Ellis Pex Evita Numero uno sint joost
3 Aniek Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
4 112 elad yaniv Alvaro Calvaro Z
5 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
6 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
7 Jorn Emschove VDL Groep Clemens Z Calvaro Hoogeloon
8 Henry de Wulf Ariovist CH Arioso Du Theillet Doenrade
9 Koen van Dijk Amanda Gentleman Baarlo
10 Nadine Latiers Butterfly Escudo I Belfeld
11 Marcel Willems Apollo koningsbosch
12 259 Carina Tringolo Clearcup nn
13 Thiago Ribas da Costa Joyce vh Heike lordanos ysselsteyn
14 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro helmond
15 Alexandra Gluzek Eine Wiekeine Lexicon Beek
16 159 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
17 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
18 Teun Rutten Cinquant's Fistfull of Dollars Namelus R Haps
19 75 Bjoern Rauls Samoa nn Hattingen HC
20 85 Ida Wilhelmsson Cayman Corland HC
21 Chen Rich Irebena Z nn Liessel
22 Nick Naus Elmira Cardento Neeritter
23 Nicole Caris christa contender maria hoop
24 Sharon Coppelmans Evita Zacharov Deurne
25 iva boes ecovit calderon korschenbroich
26 marc boes federer ustinov korschenbroich
27 Ellis Pex fenja vittorio sint joost
28 Whitney Stinges Colande Indoctro Reuver
29 261 Bjoern Rauls Zamora nn Hattingen HC
30 Lotte List Shade Of Grey San Remo Venray
31 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Belfeld
32 arthur da silva Flyer Numero uno mattwil
33 138 Henry de Wulf Biell de Kerglenn Sandro Boy Doenrade
34 Twan van Dijk Eclips Wizzerd Baarlo
35 Aniek Jansen Espoir Tangelo van de Zuuthoeve Altforst
36 114 elad yaniv Lorriot Larimar
37 Jan Janssen Zeldzaam Hornet Rose Merselo
38 229 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
39 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
40 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
41 Koen van Dijk Conradino H Montreal Baarlo
42 Marcel Willems Greatest Boy koningsbosch
43 86 Jill Dijcks funoranchi -
44 Shamac Konopacki Numeros Diamond Numero Uno De mortel
45 Thiago Ribas da Costa Jubiliem de Achterhof Cashmir van het Schuttershof ysselsteyn
46 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL helmond
47 Paul Janssen Famelus Namelus Well
48 254 Hadar Cats Diana -
49 Imke Jansen Cent Cartas Tanglo van de Zuuthoeven Altforst
50 Stefanie Breitenstein Ultimate B Radolin Leur
51 Anne Zilgens Alanti Acodetto Baesweiler
52 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Belfeld
53 Alexandra Gluzek Schnall Dich An Sunny Beek
54 marc boes querido quarz korschenbroich
55 Ellis Pex Carido Z CAYADO sint joost
56 Henry de Wulf Zumatra adelheid Z Zuchero adelheid Z Doenrade
57 200 Timothy Hendrix Fifthy-Fifthy K Cardento Baarlo
58 256 Nicole Caris en nou Tangelo Maria